Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zniesieniem tych ograniczeń?

Głosujących
75. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    47 62.67%
  • Nie

    28 37.33%
Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 165 z 235

Temat: Bójki

  1. #151
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2016
    Postów
    29
    Kiedyś to była lokacja bójkowa ale usuneli ją

  2. #152
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Jestem za. Zawsze chciałem bójki na low levelach. Mogliby wrócić do tego, że to lokacja bójkowa. Zawsze chciałem na jednej z moich postaci powalczyć w ten sposób.
    Chociaż jest spora szansa, że ten pomysł nie przejdzie, (chociaż bardzo bym chciał, by przeszedł) bo raczej twórcy mieli jakieś powody, by nie była to lokacja bójkowa.

  3. #153
    były bójki, podejrzewam, że wycofano w celu ochrony początkujących graczy, więc jako takie pewnie nie wrócą

    może jest opcja udostępnienia bójek na tej mapie tylko dla graczy do któregoś lvla(jako taki bezpieczniejszy i uczciwszy wstęp do bójek normalnych)

  4. #154
    fatal janusz
    Konto usunięte
    Fajnie tam było, jak level cap jeszcze wynosił 30. Ale teraz chyba mało kto tam będzie chodzić.

  5. #155
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    były bójki, podejrzewam, że wycofano w celu ochrony początkujących graczy, więc jako takie pewnie nie wrócą

    może jest opcja udostępnienia bójek na tej mapie tylko dla graczy do któregoś lvla(jako taki bezpieczniejszy i uczciwszy wstęp do bójek normalnych)
    ale po co coś takiego? mały lvl i tak nie zostanie zaatakowany tam, przez duży, bo wprowadzono ograniczenia bójek, więc twój pomysł jest niepotrzebny

  6. #156
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Dlatego walczyłyby tam mniejsze lvle, poza tym nie zapominaj o mozliwosci wezwania pomocy.

  7. #157
    Zawsze jestem na tak gdy chodzi o zwiększenie liczby map bójkowych ;D Zaproponuje po raz kolejny moją propozycje: każda mapa bójkowa poza miastami i tymi mapkami gdzie bójki mogły by coś popsuć w fabule/zadaniach ;P

  8. #158
    Rebellious
    Konto usunięte
    Na tak temat i pomysł Belnel też.

  9. #159
    Znając życie po tygodniu nikt tam nie będzie chodził.
    Kiedyś ludzie bili się na Uroczej Polanie, teraz kogoś znaleźć bijącego się z kimś to wyzwanie.

  10. #160
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Teraz jest to śmieszne ograniczenie więc uważam że to dobry pomysł też jestem za

  11. #161
    Użytkownik Avatar Kyuubi
    Dołączył
    23-07-2015
    Postów
    126
    Ja też właśnie :P
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Jestem za. Zawsze chciałem bójki na low levelach. Mogliby wrócić do tego, że to lokacja bójkowa. Zawsze chciałem na jednej z moich postaci powalczyć w ten sposób.
    Chociaż jest spora szansa, że ten pomysł nie przejdzie, (chociaż bardzo bym chciał, by przeszedł) bo raczej twórcy mieli jakieś powody, by nie była to lokacja bójkowa.
    - - - - - - - - - -

    ALe teraz są te blokady do atakowania mniejszych lvl np. ja na swoim 42lvl moge łapać od 35lvl do 51lvl i można wziąć Wezwij Pomoc
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    ale po co coś takiego? mały lvl i tak nie zostanie zaatakowany tam, przez duży, bo wprowadzono ograniczenia bójek, więc twój pomysł jest niepotrzebny
    - - - - - - - - - -

    Bili się bardzo długo dopóki nie powstało devos
    Cytat Napisał DziadekSamoZuo Zobacz post
    Znając życie po tygodniu nikt tam nie będzie chodził.
    Kiedyś ludzie bili się na Uroczej Polanie, teraz kogoś znaleźć bijącego się z kimś to wyzwanie.
    Ostatnio edytowane przez Kyuubi ; 29-06-2016 o 16:28 Powód: .

  12. #162
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał BaneQ Zobacz post
    Ja też właśnie :P

    - - - - - - - - - -

    ALe teraz są te blokady do atakowania mniejszych lvl np. ja na swoim 42lvl moge łapać od 35lvl do 51lvl i można wziąć Wezwij Pomoc

    - - - - - - - - - -

    Bili się bardzo długo dopóki nie powstało devos
    a) Komentarz pisze się pod cytatem, nie nad, to nie jest e-mail.
    b) Właśnie o tym mówiłem, że są blokady.

  13. #163
    Użytkownik Avatar Anastazjen
    Dołączył
    20-07-2015
    Postów
    63
    Zły pomysł,moim zdaniem w ogóle mapki na których są mini bossy nie powinny być ,,bójkowniami''

  14. #164
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Anastazjen Zobacz post
    moim zdaniem w ogóle mapki na których są mini bossy nie powinny być ,,bójkowniami''
    Zły pomysł.
    Minibossy są z dala od miast, więc nawet logicznie patrząc w tych miejscach idealnie pasują bójki, czyli walki bez zasad, bez honoru itp.

  15. #165
    Elitek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Anastazjen Zobacz post
    Zły pomysł,moim zdaniem w ogóle mapki na których są mini bossy nie powinny być ,,bójkowniami''
    Właśnie dlatego że są tam mini-bossy to powinny być mapy bójkowe według mnie. Dlaczego? Ponieważ z mini-bossów wylatują dobre przedmioty które każdy chętnie by zgarnął i dlatego te mapy powinny być bójkowe żeby nie było do nich łatwego dostępu i trzeba by się trochę pomęczyć z kolesiami którzy bójki lubią i chętnie takie randomy se powyłapują (sam cholernie uwielbiam bójki) Nie ułatwiajmy tej gry bo będzie nudna.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •