Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Król góry

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2012
    Postów
    5

    Król góry

    Proponuję, żeby walki były losowe (bez atakowania).
    Jeśli liczba osób będzie nie parzysta osoba przechodzi bez walki do następnej rundy, ewentualnie ten strażnik.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Nie, tak ma być. Trzeba szukać partnera do walki. To tak, jak byś był na imprezie i losowałoby ci z kim masz tańczyć i nagle teleportowałoby was do siebie i zaczęlibyście tańczyć. Tylko co ma świat realny do gry fantazy. Takie jest wydarzenie, nic nie będzie zmieniane.
    Nigdy nie porównuj życia realnego do gry

  3. #3
    Użytkownik Avatar Press
    Dołączył
    26-02-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Nie, tak ma być. Trzeba szukać partnera do walki. To tak, jak byś był na imprezie i losowałoby ci z kim masz tańczyć i nagle teleportowałoby was do siebie i zaczęlibyście tańczyć. Tylko co ma świat realny do gry fantazy. Takie jest wydarzenie, nic nie będzie zmieniane.
    A później będziecie ryczeć, że Icek ma podłożonych ludzi, którzy dają mu wygrywać i nie musi marnować potek w pierwszych rundach.

    Na tak.

  4. #4
    Użytkownik Avatar PlayMaster
    Dołączył
    29-12-2015
    Postów
    124
    Cytat Napisał Press Zobacz post
    A później będziecie ryczeć, że Icek ma podłożonych ludzi, którzy dają mu wygrywać i nie musi marnować potek w pierwszych rundach.

    Na tak.
    Niby tak, ale powiedz mi jak przez to ,,losowanie'' 65 amator może wygrać z 68 profesjonalistą?

  5. #5
    Użytkownik Avatar Press
    Dołączył
    26-02-2013
    Postów
    127
    Cytat Napisał PlayMaster Zobacz post
    Niby tak, ale powiedz mi jak przez to ,,losowanie'' 65 amator może wygrać z 68 profesjonalistą?
    Normalnie. A jak nie będzie losowania to jak niby amator 65 może wygrać z 68 profesjonalistą? Wcześniej czy później i tak by musiał z nim walczyć >.<

  6. #6
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Propozycja na tak, jesli ktos jest amatorem to i tak padnie bez losowania.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Press Zobacz post
    A później będziecie ryczeć, że Icek ma podłożonych ludzi, którzy dają mu wygrywać i nie musi marnować potek w pierwszych rundach.

    Na tak.
    Fakt, nie pomyślałem o tym. Rzeczywiście masz rację, że można podstawić takich ludzi. Dlatego leci reput.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2012
    Postów
    5
    Ci najlepsi i tak wyłapują tych najsłabszych na początku, a tak chociaż trochę utrudni tym najlepszym jeśli będą musieli walczyć między sb.

  9. #9
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Nie, tak ma być. Trzeba szukać partnera do walki. To tak, jak byś był na imprezie i losowałoby ci z kim masz tańczyć i nagle teleportowałoby was do siebie i zaczęlibyście tańczyć.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Nie rozumiem po co odpisywać na ten post, jeżeli agrument gracza Press mnie przekonał i zmieniłem zdanie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •