Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: [Bossy] Kolejny temat do pomocy z Lewiatanem :)

  1. #1

    [Bossy] Kolejny temat do pomocy z Lewiatanem :)

    Mam problem z: Lewiatan
    Poziom postaci: 60
    Statystyki:
    potrzebne:
    hp 120
    atak 135
    mag def 70
    speed 140


    Opis problemu:
    Witam, mam problem z tym wonszem morskim, mianowicie dostaje z bomby za 1500 i tyle. Atry wyzerowane, przy dwóch gemach lodu i 220 obrony magicznej ryba bije z tej swojej kulki około 1200. Pytanie, jak zabić tę bestię? Eq mam jaszczurkowe + spiny, rękawice statusów mogę zmienić na kij pośpiechu ale mam niski luck więc pewnie będę chybiał, a krytów nie przewiduje. Rybie zostaje jakieś 6k hp, a ja bez leczeń. Polecacie coś dokupić, może lód wbić na + (proszę nie)? Proszę o porady, dzięki

  2. #2
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Musisz wbić lód na +25 do tego bryza kuracja trujacy atak leczenie 2/3 przeczekanie, jak masz mało lucka to jest słabo bo on jest hiterem. załatw sobie gemy lucka

  3. #3
    Pirrat
    Konto usunięte
    Wskazówki:
    - Przeczekanie używaj tylko do dobicia Lewiatana.
    - Kolejność statusów nakładanych na siebie: 1. Bariera Magiczna, 2. Bryza, 3. Osłonka Magiczna+Regeneracja+Mobilizacja, 4. Regeneracja+ Mobilizacja (1. i 2. służą do pozbawienia go Normalizacji)
    - kup/używaj Pewny cios
    - zmień broń na inną, nawet jak masz bardzo niskie szczęście - Lewiatan ma zapewne jeszcze niższe
    - lód powinieneś mieć 25%

    // lewiatan ma -15% wloczni ~MoP
    Ostatnio edytowane przez MasterOfPuppets ; 30-07-2015 o 17:21

  4. #4
    po co kuracja? spowolnienia nie zdejmę klątwy też nie, a na jeden status się nie opłaca. a gemy lucka mam ale mam mało w bazie lucka więc te gemy 2/10. Jest jakiś mobek w devos na którym da się expić i wbijać lód?

    - - - - - - - - - -

    zmieniam broń, biere pewny

    - - - - - - - - - -

    https://mfo3.pl/r/b055614ec

    może po prostu jestem bałwanem dzięki

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •