Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 64

Temat: Co ze średnimi cenami na targu?

  1. #31
    Coni
    Konto usunięte
    Za dużo bajzlu by było, jeszcze jak dojdzie kowal i np. będzie możliwy bonus +10, to nie wyobrażam sobie, że do każdego itemu będzie 10 średnich cen.
    Dobrze jest jak jest. Jeśli ktoś ma problem z cenami, może teraz zapytać o koszt przedmiotu w przeznaczonym do tego temacie.

  2. #32
    Na takie wysokie bonusy bym nie liczył. W każdym razie nie widzę problemu. Domyślnie można wyświetlać średnie ceny +0, a po rozwinięciu (pokaż więcej / pokaż szczegóły - czy coś w ten deseń) pokazywałoby listę i średnie ceny pozostałych wersji przedmiotu.

  3. #33
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Generalnie powinny być ceny z ost. 2 tygodni, nie mniej niż 20 ost. aukcji (dłuższy okres czasu jeśli będzie mniej niż 20).
    Może być podział na +0/1/2/3, ale może też być ze względu na liczbę pkt. statystyk (różnice często są) zapewne wagowo.

  4. #34
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Oczywiscie, ze handlarze ucierpia, ale co tam, damy rade i tak;]
    Z reszta jak ktos nie chce sie dowiedziec, to sie nie dowie=nowi gracze czasami zupelnie nie mysla, wiec ja z zupelnie dobrego serduszka i czystych intencji, naciagajac leciutko ceny chce ich nauczyc, ze warto sie zorientowac;]

  5. #35
    Inkazuki
    Konto usunięte
    up - dokładnie, a ludzie wyrzucają papierki na ulicę żeby sprzątający je mieli prace

  6. #36
    Cytat Napisał Inkazuki Zobacz post
    Po co robić przekręty skoro kurde jest handel?
    Bo nie ma prowizji dla płacącego.

  7. #37
    Cytat Napisał Levusek Zobacz post
    Bo nie ma prowizji dla płacącego.
    Levusek, jakiej znowu prowizji nie ma??

    jeśli sprzedaję na targu podwyższam cenę przedmiotu, bo prowizję pokrywa sprzedający
    natomiast jeśli sprzedaję coś bezpośrednio, to mogę dać niższą cenę, bo prowizję wtedy musi pokryć kupujący
    ale i tak cena zawsze będzie mniej więcej na tym samym poziomie, bez względu na to gdzie się sprzedaje
    stąd średnie ceny powinny się pojawić, ułatwią ustalanie ceny przy sprzedaży
    Pomogłam? Podaruj mi gwiazdeczkę klikając w lewym dolnym rogu mojego postu.

  8. #38
    Bo nie ma prowizji dla płacącego.
    A jaka to różnica dla sponsora? Najwyżej prowizję wrzuci w koszta i w handlu bezpośrednim przekaże odpowiednio mniej.

  9. #39
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    14

    Cenniki na targu

    Witam, przegladnalem kilka stron i uzylem wyszukiwania ale nieskutecznie wiec postanowilem napisac.
    W poprzednim mfo na targu byl wykaz cen ostatnio sprzedawanych przedmiotow. Dzieki temu osoba slabo zoorientowana w cenach mogla zagladnac po ile dany przedmiot byl sprzedawany w ostatnim czasie. Moim zdaniem bardzo tego brakuje w v3. Po prostu nie kazdy orientuje sie w cenach.

  10. #40
    w Mfo2 jest Limit cenowy każdego przedmiotu,gemu oraz uzbrojenia , bo gracze przelewali Gold poprzez targ , a na światach moderowanych jest to zabronione.

    Jeżeli ktoś nie wie za ile sprzedać daną rzecz może zapytać w tym temacie
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...-to-jest-warte

  11. #41
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    14
    Dla przykładu ktos zadal pytanie i odpowiedz byla juz po 10 godzinach. To troche tak jakby wysylac listy gołębiami zamist mailem... Nie da sie tego wprowadzic sa ku temu jakies powody??

  12. #42
    benerit
    Konto usunięte
    1. najcenniejsze przedmioty niezbyt często pojawiają się na targu, więc ich ceny byłby nieznane
    2. ceny bardzo mocno się zmieniają i są zależne choćby od upków czy puli złota i wprowadzania nowości czy zmian w grze
    3. cena każdego przedmiotu w zależności od bonusów jest różna... a zrobić podziału dla każdego rodzaju + nie ma sensu.

    Słowem - gdyby to wprowadzić nie dawałoby nawet małej informacji ile Twój przedmiot jest wart.
    Już lepiej pytać kogoś na chacie w grze lub na forum

  13. #43
    Słowem - gdyby to wprowadzić nie dawałoby nawet małej informacji ile Twój przedmiot jest wart.
    Zupełnie się z tym nie zgadzam.

    Już lepiej pytać kogoś na chacie w grze lub na forum
    W jaki sposób świeżak ma zweryfikować poprawność otrzymanej odpowiedzi? Nawet w temacie na forum odpowiedzi bardzo często odbiegają znacznie od rzeczywistości.

    Połączyłem tematy.

  14. #44
    Ja myślę , że średnie ceny będą jakąś informacja dla nowych , ale one będą " utrzymywać " drogą cenę. No bo skoro tamte 2 ( pierwsze itemki , zaraz po upku ) itemki poszły za 600k to ja też go wystawię za 600k, i tak ciągle do momentu , w którym każdy będzie uważał , że ona stoi 600k i będzie mógł dać co najwyżej tylko więcej. Wolałbym , żeby to ludzie z forum ( "ile to warte " czy dział HANDEL) ustalali ceny , niż to żeby się cena utrzymywała przy samym szczycie.

  15. #45
    raczej tak dużego wpływu to nie będzie miało na cenę, bo to i tak się ciągle zmienia w zależności od ilości towaru i chętnych na jego zakupienie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •