Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 64

Temat: Co ze średnimi cenami na targu?

  1. #1

    Co ze średnimi cenami na targu?

    Już zaczyna brakować mi tej opcji

  2. #2
    Inkazuki
    Konto usunięte

    Średnie ceny - Targ

    Witojcie,

    Na start powiem, że szukałem, czy ktoś założył podobny temat i nie znalazłem nic, jeżeli taki temat istnieje to przepraszam. W mfo v2 było usprawnienie, mianowicie gdy zaglądaliśmy w zakładkę średnie ceny, wiedzieliśmy co i po ile się sprzedaje. Teraz tej zakładki nie dostrzegam, a przydała by się na każdym targu. Nie każdy wie, co i po ile się sprzedaje, a każdy wiedzieć by chciał. Przydało to by się bardzo.

    - Przed niepotrzebnymi komentarzami - nie każdy siedzi na targu godzinami, by załapać się na różne aukcje, w których może zyskać, dlatego też nie każdy wie, po ile co 'chodzi', a z doświadczenia wiem, że są takie typy, co zgarnęły na targu w langeburgu/eterni fortunnę.

    Pozdrawiam

  3. #3
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No przydało by się. Aha targ jest globalny tzn co wystawisz w lange ktoś może kupić w dilli

  4. #4
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Bylo cos takiego
    Oczywiscie na tak, tyle, ze ciezko bedzie wylapac taka prawdziwa srednia cene-ludzie daja rozne ceny, czesto sie wymieniaja/daja zloto+eq, a na dodatek jest handel;]

  5. #5
    Inkazuki
    Konto usunięte
    czesto sie wymieniaja/daja zloto+eq, a na dodatek jest handel;]
    Ludzie wymieniają się na handlu, co jest plusem dla targu. Dzięki temu powinno być więcej tych realnych cen <3

  6. #6
    To usprawnienie z tego co wiem nie wyszło "od razu" ceny cały czas się kształtują.

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No, ale przecież by mogło być tak jak w v2 czyli ceny z ostatnich 30 dni. To już lepsze bo nowy gracz mógłby szybko zorientować w cenach, teraz tacy gracze są często oszukiwani. Wystarczyło, że wszedłem 15 levelem do mroźnej groty i próbowano kupić ode mnie srebrny pył za marne grosze lub eq...
    Ostatnio edytowane przez Doktor Lewatywa ; 22-08-2011 o 14:35 Powód: mama mi kazała

  8. #8
    Użytkownik Avatar Nerus
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    763
    Takie średnie ceny są na liście rzeczy do zrealizowania więc pewnie coś takiego się pojawi.

  9. #9
    Tak, jak w prawdziwym życiu
    Chcesz coś kupić poszukaj w kilku sklepach/u kilku kupców ile to kosztuje i zorientujesz się w cenach.
    Jeśli chodzi o propozycję to jestem na tak, ale jeszcze nie teraz.

  10. #10
    wyciągnęłam z nieokreślonych i połączyłam może wreszcie admini się ruszą :P średnie ceny by się bardzo przydały
    Pomogłam? Podaruj mi gwiazdeczkę klikając w lewym dolnym rogu mojego postu.

  11. #11
    Gdyby targ nie był uwolniony, miałoby to sens, a tak może być to wszystko przekłamane...

  12. #12
    Nie masz racji Levusek - to nie ma wpływu na średnie ceny. Przecież złoto można przekazać bezpośrednio pomiędzy postaciami, nie trzeba przelewać go poprzez kupowanie jakiegokolwiek przedmiotu.

    Osobiście bardzo brakuje mi średnich cen. Cały czas muszę dodawać przedmioty do obserwowanych, a na drugi dzień przeglądać za ile się sprzedały, żeby orientować się w cenach. To jest męczące.

  13. #13
    Zawsze można spytać się w temacie Ile to jest warte?. Gracze obracają w handlu tego typu rzeczami, więc dobrze się orientują. A wystarczy jedna zdecydowanie zawyżona oferta na targu i średnie ceny są zniekształcone.

  14. #14
    Ale ja orientuję się w cenach. Problem w tym, że wymaga to ode mnie bieżącego śledzenia cen, co jest męczące.

    A wystarczy jedna zdecydowanie zawyżona oferta na targu i średnie ceny są zniekształcone.
    To nie problem. Średnie ceny można liczyć na różne sposoby, w tym odrzucając najniższe i najwyższe ceny.

    Na braku średnich cen najbardziej cierpią przeciętni gracze. I sprzedają Banickie Buty za 100k, bo nie mają szansy zorientować się w cenach przez odsprzedażą ;)

  15. #15
    I sprzedają Banickie Buty za 100k, bo nie mają szansy zorientować się w cenach przez odsprzedażą
    Ale to tylko ekstremalne przypadki, których naprawdę mało ;>

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •