Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 45

Temat: [Bossy] Problem z pokonaniem

  1. #1
    piwkooo
    Konto usunięte

    [Bossy] Problem z pokonaniem

    Mam problem z: Lewiatan
    Poziom postaci: 62
    Statystyki:
    Hp 115, Mp 43, Atak 171, Obrona 79, Obrona Magiczna 94, Szczęście 62, Szybkość 116


    Opis problemu:
    Witam ma problem z pokonaniem bossa-Lewiatana,może mi ktoś wytłumaczyć jak z nim walczyć jakąś taktykę,ekwipunek,zdolności,gemy?.Moja ostatnia walka skończyła się fiaskiem wtedy lewiatan miał 6 hp i mnie zabił *o to moja walka https://mfo3.pl/r/b44db2904 *. Bardzo proszę o rady.
    Ostatnio edytowane przez piwkooo ; 07-07-2015 o 13:30

  2. #2
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    polecam używać mobilki

  3. #3
    Lonely
    Konto usunięte
    Walka sama w sobie nie jest najgorsza. Patrząc na szczęście,masz go sporo więc proponuje Ci w pierwszych turach używać mobilki i trujący atak. Nieważne czy Lewiatan dał sobie miksture skupienia czy nawet nie trafiłeś pierwszym trujakiem. Najprawdopodobniej 2/3 wejdzie Ci i wyjdziesz na +. Z szybkością troche kiepsko więc jakby pojawił się dubel a jest na skupie to się zwyczajnie czeknij. Jak ten początek walki Ci pójdzie to dalej już powinieneś dać rade.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Spaav
    Dołączył
    30-03-2015
    Postów
    127
    Weź Leczenie 3, Leczenie 2, Pewny Cios, Przeczekanie, Trujący Atak, Bryza, Kuracja. Uzywaj Trujacego ataku gdy on ma skupienie- potem gdy da sobie 2 raz skupienie to ty daj sobie przeczekanie bij kamykami, jak masz slepote uzywaj pewnego ciosu. tu jest moj raport https://mfo3.pl/r/bb1e04ba3

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    erm.. on ma 62 lvl, z tego co mi wiadomo lewy daje skupę tylko na czekajce od 60 lvla

  6. #6
    piwkooo
    Konto usunięte
    Dziękuje wszystkim za pomoc wreszcie go pokonałem oto wygrana walka jak by ktoś chciał zobaczyć https://mfo3.pl/r/b4458c94b

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał piwkooo Zobacz post
    Dziękuje wszystkim za pomoc wreszcie go pokonałem oto wygrana walka jak by ktoś chciał zobaczyć https://mfo3.pl/r/b4458c94b
    ha! no proszę, nie sądziłem, że ktoś jeszcze zastosuje moją taktykę 4 barier magicznych

  8. #8
    piwkooo
    Konto usunięte
    Tak taktyka 4 barier magicznych okazała się bardzo skuteczna

  9. #9
    piwkooo
    Konto usunięte
    Tym razem jest problem z Aniołem dnia

  10. #10
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał piwkooo Zobacz post
    Tym razem jest problem z Aniołem dnia
    Polecam dużo szybkości i dużo ataku= zabójcza taktyka na anioła. Oczywiście, nie zapominaj o magdefie. Od 63 używa tylko 1 raz ingerencji aurory, a więc to może ułatwić Ci walkę.

  11. #11
    piwkooo
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Your Nightmare Zobacz post
    Polecam dużo szybkości i dużo ataku= zabójcza taktyka na anioła. Oczywiście, nie zapominaj o magdefie. Od 63 używa tylko 1 raz ingerencji aurory, a więc to może ułatwić Ci walkę.
    Tak? a brać ekwo jaszczura i perłowy pierscien jak mówi poradnik na bossa?

  12. #12
    Użytkownik Avatar Deathpool
    Dołączył
    26-07-2012
    Postów
    181
    Ja miałem set jaszczura i pierścień lewiatana

  13. #13
    Unikatowe dodatki na 58lv sa zbyt op by zastepowac je czyms innym. Na 58 poziomie daja tyle pkt statystyk, ile powinnismy otrzymywac ze zwyklych dodatkow na 71lv. Dodatkowo autostausy.

  14. #14
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Widzę, że masz duży minus na ogień (albo tak mało obr mag) Czerwona szata nie byłaby zła, niby 3pkt obr mag mniej ale obrażenia będą dużo mniejsze

  15. #15
    piwkooo
    Konto usunięte
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Widzę, że masz duży minus na ogień (albo tak mało obr mag) Czerwona szata nie byłaby zła, niby 3pkt obr mag mniej ale obrażenia będą dużo mniejsze
    A no mam ale wbijam atr ognia na 25% bym się tak nie męczył

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •