Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Drenaż i Kuracja

  1. #16
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Cytat Napisał FireofDeath Zobacz post
    Nie zgodzę się. Jedyna de facto różnica byłaby w zmniejszeniu kosztu mp o 10 oraz w drobnym zwiększeniu siły drenażu u woja.
    Gdyby to był taki drobiazg jak próbujesz to nam wmówić to znacznie więcej wojów poświęciłoby 5 pkt na manę. A w swoim wcześniejszym poście sam piszesz że właściwie nikt tego nie robi. Więc albo to jest drobiazg - albo nie

    Jak dla mnie największą wadą drenażu jest jego mała celność - w porównaniu do kosztów. Efekty nie porażają, ale nawet niewielkie efekty przy dużym prawdopodobieństwie skorzystania z ich dobrodziejstw da się wykorzystać. Myślę, że nawet woj mając pewność (skutecznego) skorzystania z tej zdolności zastanowiłby się nad rozdaniem ostatnich 5 pkt statystyk...

  2. #17
    Phenomenal
    Konto usunięte
    Cytat Napisał mnietuniema Zobacz post
    Gdyby to był taki drobiazg jak próbujesz to nam wmówić to znacznie więcej wojów poświęciłoby 5 pkt na manę. A w swoim wcześniejszym poście sam piszesz że właściwie nikt tego nie robi. Więc albo to jest drobiazg - albo nie
    Bo Pan FireofDeatch wybiórczo proponuję lub też popiera propozycję które przyniosły by mu konkretne profity i to widać nie od dzisiaj

  3. #18
    Użytkownik Avatar Val Gaav
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    236
    a kto ci karze używać drenażu na 20 lv tak samo jak kuracji , może to jest przewidziane na 30+

  4. #19
    The End
    Konto usunięte
    Nie rozumiem czemu ten atak na moją osobę. Wg mnie jest to dość przydatny drobiazg w dalszej części gry, kiedy będą specjalne umiejętności broni. Już teraz używając zatrutej włóczni (tak używam jej! i dlatego wiem o czym piszę...) nie warto korzystać z drenażu. Permanentna trucizna jest bardzo przydatna w walkach i warto do niej dążyć jak najszybciej. Panowie zadam wam jedno pytanie? Na cholerę wprowadzać zdolności do gry nieprzydatne na tym etapie? Jak już wprowadzać to coś sensownego z czego warto skorzystać teraz a nie za 30 lvl. Jeśli za 30 lvl zdolność okazałaby się za silna to przecież można ją osłabić. Jasne... lepiej czekać pół roku żeby zdolność się przydała. I dlatego ją stworzyć na 10 czy 20 lvl. Cóż za myślenie... Gratuluje panom. I w jaki sposób ma mi się niby przydać jak piszę że wprowadzić zmianę z upkiem i nie mam 30 mp? Przyda się wszystkim wojownikom a i magowie będą szczęśliwi że zaoszdzędzą 10 mp. Przecież po upie jeśli nie dojdą przedmioty regenerujące mp to są szanse, że zacznie im brakować many w walkach...
    Phenomental ty kolego się naucz angielskiego

    P.S na forum miałem tylko jeszcze jedną propozycje o zmianach w regulaminie odnosnie ranku i wprowadzeniem zakazu walk do 5 lvl. Z resztą wspólnie z ashem. Nie posiadasz informacji to się nie wypowiadaj...
    P.S.S Jeszcze jedno - przy 20 mp z drenaża i ciut większej sile ,standardowa ilość mp u wojowników wskoczyłaby już do 40. A do tego zmierzam. Żeby mana nie była zarezerwowana dla magów w pvp a walki stały się ciekawsze i bardziej różnorodne. Bo teraz "różnice" robi eq a nie zdolności.
    Ostatnio edytowane przez The End ; 08-04-2011 o 20:21

  5. #20
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    fire ogólnie to nie masz racji ale trudno teraz jest drenaż tylko dla magów ale na 30 poziomie woje pewnie też będą go używać : )

  6. #21
    Użytkownik Avatar Val Gaav
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    236
    akurat kuracja ma teraz jedno zastosowanie , walka z wyweraną dostajesz z trutki oraz uśpienie zeby nie tracić 2 tur uzywasz kuracja oba statusy schodzą
    drenaż jest nie skuteczny bo postacie mają za mało hp , każdy się trzyma w granicach 1-1.2k , jak postacie będą miec po 3-4k hp to zabrany 1k hp już robi różnice

  7. #22
    The End
    Konto usunięte
    Ale wtedy tez dmg będą po 1,5-2 k ze statusami
    Dalej to różnicy robić nie będzie na sile. Jedynie mp będzie stosunkowo mało kosztować.

  8. #23
    Kronosan
    Konto usunięte
    Gdzie można kupić Drenaż?

  9. #24
    Na targu. Wypada również z gacków czasem.

  10. #25
    Użytkownik Avatar Val Gaav
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    236
    drenaż też leci ze smoka mroku

    @FireofDeath
    ale drenaż zabiera hp przeciwnikowi i daje tobie
    leczenie tylko ci wraca hp tobie
    inna zdolność tylko zabierze hp przeciwnika
    widzisz różnice
    jak porównasz to co stracił przeciwnik i to co dostajesz wychodzi na to samo
    nie może być tak że zabierasz ciosem 1k hp i liczysz że drenaż weźmie tyle samo bo wtedy ci wejdzie 2x lepszy cios
    Ostatnio edytowane przez Val Gaav ; 10-04-2011 o 12:57

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •