Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 63

Temat: MFO3 Kiedyś a teraz.

  1. #46
    Mfo v1 jak i v2, zawsze wyróżniało się jako gra z ciekawym i bardzo dobrym systemem PVP.
    Obecnie system ten ( v3 ) stracił na wartości, więc i ludzie odchodzą. Gra straciła dynamikę.
    Gdzie te 500 online sprzed 2 lat ? Gdzie te postacie, które napędzały PvP ?
    Cóż z tego że fabuła świetna, skoro gracze stracili chęć do gry ?
    PvP jak i TvT było oczkiem w głowie tej gry, dziś go prawie nie ma.
    Nie kłóćmy się o przyczynę utraty tego oczka .. Odbudujmy je i przyciągnijmy graczy reklamą.

    Co proponuje ?
    1. Powrót do systemu eq max +4
    2. Wycofanie kowala
    3. Utworzenie konkursów, w celu przyciągnięcia starych graczy ( prawdziwych, z realnymi fantami, a nie " fejsbukowymi " śmieciami )
    4. Znaczny nakład środków ( zwiększenie fantów za ) na reflinki rejestracyjne
    5. Większa reklama
    6. Utworzenie NPC w Eterni zajmującego się edukacją Randomów, w kierunku PvP, w celu zaszczepienia chęci do PvP

    Ta reforma wymaga czasu, kilku tygodni, ale jestem o tym przekonany, że tylko w ten sposób można coś zdziałać na rzecz przywrócenia gry do czasów kulminacyjnego momentu zainteresowania się nią.

  2. #47
    Użytkownik Avatar erik
    Dołączył
    15-07-2015
    Postów
    27
    Moim zdaniem gracze,którzy np.nie chcą wymieniać mini-bossów,ponieważ im się to nie opłaca marnować czasu i chcą mieć spokój by se posiedzieć w Devos lub w Eternii i głównie nic nie robić szczególnie gdy ktoś się pyta o pomoc z np.smokiem mroku lub tygrysem brunatnym.

  3. #48
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2016
    Postów
    32
    Ktoś kiedyś proponował serwer do PvP to by mogło być fajne...

  4. #49
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Teraz to jak wymieniamy mini musi przyjść jakiś bojkownik i przeszkodzić bojke pvp(nawet jak się nań nie chce?. Raczej bym chciał żeby dodali więcej questow (nudy) i jakieś pytania fajne minigierki (np. Animowany bilard ).

  5. #50
    Użytkownik Avatar erik
    Dołączył
    15-07-2015
    Postów
    27
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Teraz to jak wymieniamy mini musi przyjść jakiś bojkownik i przeszkodzić bojke pvp(nawet jak się nań nie chce?. Raczej bym chciał żeby dodali więcej questow (nudy) i jakieś pytania fajne minigierki (np. Animowany bilard ).
    Więcej questów będzie w Nordii.

  6. #51
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Teraz to jak wymieniamy mini musi przyjść jakiś bojkownik i przeszkodzić bojke pvp(nawet jak się nań nie chce?. Raczej bym chciał żeby dodali więcej questow (nudy) i jakieś pytania fajne minigierki (np. Animowany bilard ).
    Przychodzi bójkownik łapać ludzi na wymianie, bo inaczej musiałby czekać tydzień (do niedzieli) by coś zawalczyć, czyli grałby se tak jakby tylko w niedzielę. (mam na myśli gracza, który gra tylko i wyłącznie dla bójek, raczej tacy są)

  7. #52
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    Przychodzi bójkownik łapać ludzi na wymianie, bo inaczej musiałby czekać tydzień (do niedzieli) by coś zawalczyć, czyli grałby se tak jakby tylko w niedzielę. (mam na myśli gracza, który gra tylko i wyłącznie dla bójek, raczej tacy są)
    popieram i najczesciej to te same osoby się ze sobą biją w bójkach ^^
    a pozniej jeszcze pretensje i wyzywanie "bo go zlapales"

  8. #53
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Cytat Napisał Haytham Zobacz post
    Przychodzi bójkownik łapać ludzi na wymianie, bo inaczej musiałby czekać tydzień (do niedzieli) by coś zawalczyć, czyli grałby se tak jakby tylko w niedzielę. (mam na myśli gracza, który gra tylko i wyłącznie dla bójek, raczej tacy są)
    Ale niektorzy czasu nie Mają I sa komentarze z przeklinaniem xd.

  9. #54

  10. #55
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Z tego co pamiętam w mfo1 ciężko było wbijać poziomy, z poziomu można było bardzo łatwo "spaść" Pomimo fatalnej grafiki, ilość graczy była większa. W trzeciej wersji czegoś brakuje. Może faktycznie bójek, bo co się działo na uroczej polanie oddawało klimat poprzednich wersji.

  11. #56
    Kiedyś MF na targu można było kupić nawet za 50k. No ale to kiedyś

  12. #57
    VIP Avatar Coni
    Dołączył
    14-09-2012
    Postów
    1,185
    Kiedyś było lepsze, bo grałem.

  13. #58
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Cytat Napisał Coni Zobacz post
    Kiedyś było lepsze, bo grałem.
    Zgadzam się.

  14. #59
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał matipce Zobacz post
    Może faktycznie bójek, bo co się działo na uroczej polanie oddawało klimat poprzednich wersji.
    1. Urocza to podróba Wiekowego
    2. Niech dodadzą walkę w stylu tej z mfo2, to zobaczymy, czy będzie tak przyciągać xD

  15. #60
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Narzekacie ja tam miałem 3 przerwy w grze Ale żałuję że nie kupiłem tych mf za 50 k .kiedyś bo teraz limit ruchów mam mały .
    Ogół em ciężko znalez c luszi na bogini wdowy krakeny .(przepraszam za błędy na fonie pisze)

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •