Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Opaska Zapomnienia

  1. #1
    Sunflora
    Konto usunięte

    Opaska Zapomnienia

    Część
    Wpadłem pomysł że stworzyć przedmiot o nazwie " Opaska Zapomnienia "

    Item który można założyć na postać ( hełm - opaska ) i usunąć jedną z danych zdolności
    Po kliknięciu przycisku ( powiedźmy ) zapomnij tą zdolność. To wtedy była by w pierwotnym stanie czyli nieprzeczytana gdy ją by się przeczytało to miała by *
    Jedna opaska = jedno usunięcie danej zdolności
    Po użyciu opaska ( hełm ) znika

    Opaskę można było wy dropnąć powiedzmy z bossa / quest'a / mini bossa

    Pomysł przyda się graczom co testują zdolność a później jej nie używają
    Bo ja osobiście mam 10 niepotrzebnych mi zdolności i chciałem je jakoś usunąć ale nie mogę

    Zapraszam do dyskusji

  2. #2
    Dantez
    Konto usunięte
    Pomysł napewno zaciągnięty z gry "Metin2" może hełm to niewłaściwa rzecz jeżeli już to np. jakiś klejnot zapomnienia.
    btw. mi ta propozycja podchodzi ale zobaczmy co inni gracze mają do powiedzenia na ten temat. )
    Ostatnio edytowane przez Dantez ; 31-05-2011 o 17:43

  3. #3
    Sunflora
    Konto usunięte
    Iż że chciałem powiedzieć że nie grałem ów grę jaką podałeś
    Po prostu pomysł na " opaskę zapomnienia " wpadł mi przypadkiem do głowy

    Zaproponowałem hełm bo jest uniwersalny a taki klejnot jak się go użyje ? nie wiadomo
    Może inni coś zaproponują ...

  4. #4
    Frank Lampard
    Konto usunięte
    Mi pomysł nie pasuje. Po co coś takiego ? Nie chcesz jakieś zdolności to się nie ucz.
    A ci robi dana zdolność jest opisane tutaj (https://forum.mfo3.pl/showthread.php...lno%C5%9Bciach).

  5. #5
    Sterz
    Konto usunięte
    A nawet jeśli się nauczyłeś, to przecież nie musisz jej używać.

  6. #6
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Mi sie sam w sobie pomysl podoba, aczkolwiek Dantez - "klejnot zapomnienia".... no po prostu dziwnie brzmi ;p

  7. #7
    Tylko tak właściwie po co?

  8. #8
    Sunflora
    Konto usunięte
    Żeby zapomnieć nie potrzebną zdolność po co komu x zdolności nie potrzebnych jak może użyć tego zwoju i po problemie

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    przecież nie musisz zakładać zdolności których nie chcesz :P
    fajnie jakby w przyszłości były questy gdzie do zaliczenia wymagana byłaby zdolność z niższych/obecnych lvl'i na x* itp. wtedy ci co nie expili/nie mieli tych zdolności by musieli szybko wyexpić wymagane *
    opaska/klejnot pewnie by był gdyby bronie u kowala ulepszało sie gemami/specjalnymi iteami ( niektóre opcje nad którymi zastanawia sie administracja), tym klejnotem można by było z małym % na powodzenie cofnąć ulepszenie jeśli wyszło nie tak ajk chcieliśmy (Tomi mówił że receptury nie byłyby znane więc byłaby szansa na niekorzystne "ulepszenie")

  10. #10
    Jedyny przypadek, w którym miałoby to prawo istnienia byłby, gdyby po zapomnieniu wracało do poziomu zwoju (bez żadnych nabitych AP) i można było to sprzedać na targu/handlu, inaczej nie ma to sensu, nikt by nie chciał zapominać zdolności, które być może przydadzą się w dalszej części gry.

  11. #11
    Sunflora
    Konto usunięte
    No właśnie to napisałem , ale inaczej

  12. #12
    Sheep
    Konto usunięte
    Jemu wlasnie o to chodzi - zapominasz zdolnosc i masz ja na zwoju - mozesz sprzedac itd.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,485
    Moim zdaniem przydała by się taka opcja aby usuwać zdolności, ( zaklęcia w przypadku maga) bo przy 100lvl będzie tego tyle, że np. leczenie1 będzie totalnie niepotrzebne.
    Ale chce zaznaczyć, że zdolność(zaklęcie) nie wraca do zwoju, tylko jest usuwanie nieodwracalnie. Nie można wszystkie robić pod siebie, aby było dobrze

    I myślę, że nie jest potrzebny jakiś item, tylko opcja przy danej zdolności "usuń".

  14. #14
    Sheep
    Konto usunięte
    A to to nie ma sensu, poprostu klikasz : Ustaw kolejność zaklęc w walce i wywalasz niepotrzebne.

  15. #15
    Zero
    Konto usunięte
    Mogło by być tak że pozostawało * wtedy można sprzedawać zdolności z *

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •