Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 30

Temat: Bryza

  1. #1
    Troy Lee
    Konto usunięte

    Bryza

    Proponuje ulepszenie zdolności "Bryza" ponieważ jest bardzo słaba .
    Zabiera 50 MP Daje status Osłona i Regeneracja na 3 tury i można użyć jej raz w bitwie .
    Domyślam się ze na następnych Gwiazdkach będzie można więcej razy jej użyć itp.
    Ale 27k AP na 2 gwiazdkę ? Moim zdaniem powinno być :
    1* Status Regeneracja 7 Tur Bariera 4 Tur
    2* Status Regeneracja 8 Tur Bariera 5 Tur
    3* Status Regeneracja 10 Tur Bariera 5 Tur Bariera Magiczna 5 Tur
    Można użyć 3x na walkę

    Albo coś innego ... to jest tylko pomysł zawsze go można dopracować
    Co o tym myślicie ?

  2. #2
    Sunflora
    Konto usunięte
    Jestem na nie
    Czy trzeba zawsze sobie ułatwiać w grze ?
    3 Tury są dosyć wystarczające , jak się umie tym obchodzić

  3. #3
    Nyhariel
    Konto usunięte
    gdyby bryza byla slaba, to by nie chodzila na targu po tak duzych kwotach, gdyby byla slaba, to nikt by jej nie uzywal, a wiele osob jej uzywa, gdyby byla slaba...

  4. #4
    mnietuniema
    Konto usunięte
    Bryza jest dobra bo tanią maną płacę za drogie statusy :>

    Co do tej zdolności to ja mam inną wątpliwość - niezależnie od tego czy mam 1* czy 3* opis jest taki sam, a jedynie zużycie many się zwiększa. Czyli: czym różni się bryza 1* od bryzy 3*?

  5. #5
    Siwy
    Konto usunięte
    Bryzę można użyć raz nie zależnie od Gwiazdki .
    Na * daje status Barierę i Regeneracje na 3 tury .
    Na ** daje status Barierę i Regeneracje na 4 tury .
    Na *** daje daje status Barierę i Regeneracje na 5 tur .

  6. #6
    The End
    Konto usunięte
    Dodam, że odpowiednio 50,60 i 70 mp. Dla maga na pewno przydatna. Rzuca w następnej turze po dublu i ciagnie na niej aż do następnego. Nie ulepszałbym, ale moznaby na każdej gwiazdce dodać po 1 użyciu. Przydałaby się taka poprawka wraz z upem, jednak nie wcześniej.

  7. #7
    Bryza daje magowi lekką przewagę vs woj.
    A po takiej zmianie jak ty proponujesz woj miał by problem

  8. #8
    Troy Lee
    Konto usunięte
    Więkoszość wojów na 30 lvl ma po 40-60 MP więc nie wiem w czym problem

  9. #9
    Ptah
    Konto usunięte
    mam 2 gwiazdki bryzy i moge jej uzyc tylko raz ... bug?

  10. #10
    mam 2 gwiazdki bryzy i moge jej uzyc tylko raz ... bug?
    Nie. Przeczytaj nieco wyżej post Siwego.

    Bryza jest dobra bo tanią maną płacę za drogie statusy :>
    Dokładnie, i za pewne taki był jej zamysł.

  11. #11
    Tajwanski Przemytnik
    Konto usunięte
    Nie zwracacie uwagi na wojów , my też chcemy mieć jakieś szansę w walkach z magami , chociaż już są małe i coś czuję , że z levelem "te szansę" będą coraz mniejsze.
    Nie wystarczy wam regeneracja i bariera na 3 tury ? Co wy chcecie z tej gry zrobić ? Zamiast tak narzekać cieszcie się , że nie chybiacie i macie lepsze zdolności od woja :P

    Jaka większość wojów ma 60-70 w mp ? 1/20 przypadków. Zazwyczaj mają po 30 mp i nie wyolbrzymiaj faktów. Może odrazu bryza ma dawać regeneracje bez limitu tur i tak samo z barierą ?

  12. #12
    The End
    Konto usunięte
    Tajwanski jakbys zobaczyl co Tomi kombinuje na brudno to byś ze stołka spadł
    Nie widziałeś jeszcze silnego maga

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Ja nadal nie rozumiem co wy chcecie od maga, skoro jest taki super-mega-zarąbisty to czemu nim nie gracie?? Wybraliście potencjalnie (bo nie jest to prawdą we wszystkich aspektach porównywań) słabszą profesję i chcecie osłabienia profesji przeciwnej?

  14. #14
    Tajwanski Przemytnik
    Konto usunięte
    Jak ta gra jest prostacka jak mój pradziadek , a gadają że v2 jest prostackie , tyko pod jakim względem ?
    Mag jest coraz silniejszy i teraz jeszcze z następnym updatem wejdą gemy 3 i lepsze rózgi :P
    A co najlepsze woj cały czas będzie słabszy , bo ta gra polega głównie na obronie/hp/ataku..
    A najbardziej zawiodłem się na tym , że bossy się już też bierze na obronę ...
    Nic trudnego w tej grze nie ma , zawzięcie bronicie tej gry i nie odpuszczacie i wiem czemu..
    A dlatego ponieważ tutaj wystarczy mieć zdonośc odbicie i wygrasz każdą walkę z wojem , a czemu nie ma odbicia magicznego dla wojów ?
    Robicie coś dla magów , wręcz tylko robicie da magów , a wój to taka popierdułka ...
    Powiedzcie czemu nie ma eq na wzór banickiego tylko na maga?
    Mag ma pełno zdolności na wojów , to wojowi dajcie zdolności takie , żeby mag też miał problemy z wojem .
    A teraz to wygląda tak :
    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=7384&vtid=0
    Wój ma przewagę jak ma dużo ataku , ale co najlepsze gdy ma eq , które daje celność , to chybia na magu , a mag na nim nie.
    Tylko to jest najlepsze , że magowi wystarczy odbicie i wój pada ..
    To czemu nie ma coś dla wojów na wzór odbicia (odbicie magiczne) ?
    I jak mag w ogóle nie chybia , to wój powinnien mieć stałe krytyki , a nie "losowo" ..
    Mag broni maga mówiąc , że mag jest słabszy od woja , tylko czemu Ci co tak mówią walczą , tylko z wojami..
    A co najlepsze boi się z innym magiem walczyć , bo wystarczy , że mag ma lepsze zdolności no i tyle.
    A jak widzę większość magów ma motto : Im więcej władujesz w hp/obr/atak tym jesteś lepszy.
    I to nie jest prostacka gra ? A wy gadacie , że mfo v2 jest prostackie .. Bez porównania jest lepsze.
    Bo w tej grze chodzi tylko o zdolności . Masz kasę na zdolności , to wygrywasz. I to cała gra

    Nie chce wam się tego czytać nie musicie , możecie mi bana dać , bo cały czas wam sram o tym.
    Wasze problemy się skończą , mag będzie miał super zdolności - nie długo będzie brał woja na jednego strzała.
    No i każdy będzie szczęśliwy , tylko wojów nie będzie , a gra będzie polegała na tym :
    Kto pierwszy użyję odbicia lub jakiejś innej zdolności ten wygrywa

    POZDRO !
    I poważnie zastanówcie się nad wojem , po co macie robić eq na woja , wywalcie go z gry i tyle

  15. #15
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    powiem tyle żeby się nie rozpisywać powtarzasz się i nie masz żadnych dowodów na poparcie swoich tez jeden raport powiedzmy sobie szczerzę , że w życiu też tak jest kto ma więcej kasy ma więcej zabawek do zabawy tudzież większe możliwości rozwoju więc przestań płakać .

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •