Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Podwójna walka na arenie

  1. #1
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669

    Podwójna walka na arenie

    Jak to w tej grze bywa, znów błąd https://gyazo.com/f072388d6be0ad3948d58021426aea2d

    Ubralem sie na platynowego, wygralem i pod tym oknem wyskakuje kolejne 5 sekund do akceptacji. Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Mi pokazało, że zaatakowałem atronisa, i odrazu (w ciągu 2-3sekund dał akceptacje)

  3. #3
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    U mnie nie dalem rady zaakceptowac, zreszta widac, ze mam ten sam profil co na platynowego czyli jestem na woja, nie mialem nawet chwili zeby to zmienic =D Smiech na sali D

  4. #4
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    A i jeszcze dodam, ze bylem zapisany na jedą walke auto z wypisaniem

  5. #5
    Od siebie dodam, ze mnie sie taka sytuacja nie zdazyla, jednak zauwazylem cos innego. Umowilem sie z kims na walke, ale ze bylismy daleko to mialo byc przez arene, bo latwiej. No wiec z racji ze przeciwnik mial wyzszy lvl, to on sie wystawil. Zaatakowalem i przez jakies 4-5 sekund widzialem go jeszcze na arenie. Mysle ze to ten sam powod, tak to wyglada od strony atakujaceego.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Zgodzę się z Tobą, bo często dopiero po jakiejs chwili znikala mi ta osoba z areny. Więc Qwiker musial zaatakować 2/3 sekundy później i walki mi się nalożyły. A że pierwszą zaakceptowaliśmy pod koniec, to druga wyskoczyla szybko i nie mialem juz czasu aby się ubrać.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Ja zaatakowałem prawdopodobnie zaraz po twojej walce (co by się zgadzało z czasem, patrząc, że u mnie miałeś po 2-3 sek akcept a ja dałem swój po tych 5), bo spamowałem "zawalcz" a twoja postać była zajęta (pewnie przygotowanie do walki z platynowym)

  8. #8
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Hmm, myślalem ze dostane jakąś odpowiedź

  9. #9
    Błąd jest oczywisty, wybacz że nie otrzymałeś żadnej odpowiedzi.
    Aktualnie Tomi jest zajęty wdrożeniem ELO. W momencie jak zostanie ono wdrożone, pociągnie ono za sobą zmianę w systemie wyzwań, więc usunie również ten błąd.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •