Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Dodanie przedziału ataku w bójkach, dodanie doświadczenia za walki z graczami

  1. #1
    xeron-W3
    Konto usunięte

    Dodanie przedziału ataku w bójkach, dodanie doświadczenia za walki z graczami

    Witam
    mam pewną sprawe.
    Chciałem poruszyć sprawę walk między graczami.
    Zauważyłem iż niestety na mfo3 nie ma przedziałów lvl na walki.
    Trochę dziwne jest to że gościu z 5lv więcej może nas zaatakować, oczywiście wygra i dostanie punkty pvp, gold i item.
    Moim pomysłem jest to aby było tak jak w mfo2, czyli walki w odpowiednim przedziale lv, lub brak punktów pvp za wygraną walkę jeśli większy lvl zaatakuje mniejszego.

    Bo nie powinno być tak że największy lvl lata i wybija all i jest w top 1 ranku.
    Na mfo2 liczyła się taktyka, inteligentne rozłożone staty, inta.
    Ludzid poświęcali wiele czasu aby ułożyć idealne staty.
    A na mfo3 jak będzie?
    Najlepszy będzie pewnie jakiś dzieciak który będzie ciągle wysyłał smsy na mf z komórki mamy i będzie wbijał po kilka lvli dziennie.

    Jeszcze jedno.
    Może by dodać expa za walki? Powiedzmy tak 2-3x mniej niź mfo2, ale żeby był.
    Taki minimalny exp.

  2. #2
    xeron-W3
    Konto usunięte
    Na mfo2 największą zaletą jest, że można się bawić na każdym lvlu, tzn walczyć stojąc przed miastem.
    Dlatego proszę o dodanie tych przedziałów lvl.

    Może któryś z szanownych Adminów zrobi ankiete?
    I zobaczymy czy graczom się to spodoba.


    @sorka za double posta,

  3. #3
    Odnośnie przedziałów poziomowych: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...=1343#post1343

  4. #4
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    pomyślałem sobie że dobrze by było żeby w tych zakamarkach nie było przedziału, ale wszędzie indziej po za miastami mógłby być...
    wtedy moglibyśmy atakować bez ostrzeżenia w wielu miejscach ale ograniczał by przedział, a tak to jest tylko kilka lokacji...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •