Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: ciekawy blad

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2013
    Postów
    44

    ciekawy blad

    dzisiaj , w sumie teraz walcze z aniolem nocy i ... co ciekawe moge używać tylko magię , zero zdolności , przedmiotów , klawiatura działa ok , bo próbowałem ją odłączać i przyłączać , jakby coś się zacięło w sterowaniu postacią... rano było ok a teraz normalnego skryptu leci

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2013
    Postów
    44
    jest to samo w drugiej walce , naciskam czy klawiatura czy myszka , nic tylko zaklecia sie pojawiają

    edit , wlasnie przed chwila cos sie odblokowalo , szkoda ze za pozno... Ale i tak jestem ciekaw co to moglo byc
    Ostatnio edytowane przez Orayek ; 05-05-2015 o 19:19

  3. #3
    Screen jak możesz

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    08-01-2013
    Postów
    44
    https://i999.photobucket.com/albums/af113/oray80/1.png

    powinno działać , to z drugiej walki , kursor na przedmiotach i tak mi wyskoczyły zaklęcia

  5. #5
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,381
    Tylko na Aniele?
    Bididididid!

  6. #6
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Wszedłem do tego tematu, ponieważ zainteresował mnie tytuł: "ciekawy błąd".
    Z rozżaleniem muszę stwierdzić, że błąd, który tak namiętnie opisałeś, a o którym ja tak niechętnie (aczkolwiek z zaciekawieniem!) przeczytałem nie był w żaden sposób interesujący, żeby nie użyć słowa: ciekawy. Przykro mi na duszy, kiedy pomyślę sobie o czasie, jaki poświęciłem na lekturę tego tematu, do którego zostałem podstępnie(!) i w sposób niegodny zwabiony tą niezbyt wytworną i podłą zagrywką marketingową. Tak, twój błąd nie wzbudził mojego zainteresowania i chcę żebyś to jasno zrozumiał: nie wzbudził mojej ciekawości. Takich błędów widziałem już setki, nie... tysiące. Pospolitość twojego błędu urąga agitacji zastosowanej w tytule tematu. Musisz ważyć proporcje i umiejętnie dobierać słowa w taki sposób, żeby jasno i zrozumiale przekazać przede wszystkim treść(!) WYZ-BY-WA-JĄC się jednocześnie tej plugawej maniery propagowania swojego pożalsięboże błędu różnego rodzaju sztuczkami słowno-merketingowymi.

  7. #7
    Wszedłem do tego tematu, ponieważ zainteresował mnie tytuł: "ciekawy błąd".
    Bo, drogi ence, temat nazywa się "ciekawy blad".

    A bond stary jak emefo.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •