Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 36

Temat: Interesująca Taktyka PvP

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2015
    Postów
    12

    Strzałka Interesująca Taktyka PvP

    Witam!

    Sprawa się rozchodzi o:

    Powiedzcie co sądzicie o walkach tego typu:
    https://mfo3.pl/r/b2fd2e613

    Nie sądzicie, że ta rózga Garu jest dosyć interesująca? Być może eq tego typu nadałyby nowy kierunek jeżeli chodzi o PvP?
    Też tak patrząc na ten raport gdzie dostaje 2k dmg' u z rózgi na 50ty poziom wydaje się dość zabawne. W związku z tym jak myślicie - czy nie powinien być limit zadanych obrażeń z tej rózgi?

  2. #2
    Padłaś i tyle trzeba się z tym pogodzić i pamiętać że on ma taką taktyka (też z nim tak padłam), a co do zmniejszania to bym zostawiła tak jak jest taki ona ma urok...

  3. #3
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    już od dawna miało być nałożone na nią ograniczenie (dmg rośnie do około 55 lvla, potem stoi), bo koło 90-100 lvla (czyli za 2 upki) od 1 statusu będzie dmg równy 1/6 a nawet 1/5 max hp. (średnio)
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    417
    To jest strasznie denerwujące.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Ja bym zostawił jak jest. Chłopak odkrył ciekawą taktykę, o której nikt nawet nie pomyślał i bardzo mu się to chwali

  6. #6
    Lonely
    Konto usunięte
    Jest dobrze teraz,przed walką wystarczy przejrzeć raporty jak walczy.. używa tej taktyki od dawna,a jest wiele sposobów na ogarnięcie tej rózgi,i raczej nie jest to nic trudnego.

  7. #7
    vegoo
    Konto usunięte
    Nie ma po co tego zmieniać. Jest na to prosty sposób. Taktykę to on ma dobrą.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    16-01-2015
    Postów
    12
    Ja się zgadzam, że nie jest problemem tą taktykę obalić ale fakt, że wymyślił coś takiego to się chwali
    Można by było w sumie pomyśleć nad eq tego typu, można by było skonstruować np. Maga co walczy wręcz. Ciekawa sprawa.

  9. #9
    ta i woja co bije magią xD

  10. #10
    Raczej ta taktyka jest podstawowa dla rózgi, nie przypadkowo ma bazowo -10% celności, bo jeżeli o nią się nie zadba, to na dublu nie ma co liczyć na 2 trafienia.

    Dodatkowo najpewniej bonus ten zostanie ucięty do max tego co daje 60lv.

  11. #11
    Z tego co pamietam w poprzednim upku pojawilo sie kilka osob stosujacych te taktyke. Jednak nie dzialalo to najlepiej. A tu nagle ktos to wygrzebal i smiga, ladnie. Wtedy dzialalo przeczekanie na przeciwnika (ewentualnie norma na siebie), a na klatwie leczenie sie na full. Ale jakby nie patrzec ciekawa strategia. Co do tematu, nie wiem czy nalezy oslabiac bron tylko dlatego, ze ktos znalazl jej fajne zastosowanie (patrz bronie dla maga z tego upka).

  12. #12
    Lonely
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Z tego co pamietam w poprzednim upku pojawilo sie kilka osob stosujacych te taktyke. Jednak nie dzialalo to najlepiej. A tu nagle ktos to wygrzebal i smiga, ladnie. Wtedy dzialalo przeczekanie na przeciwnika (ewentualnie norma na siebie), a na klatwie leczenie sie na full. Ale jakby nie patrzec ciekawa strategia. Co do tematu, nie wiem czy nalezy oslabiac bron tylko dlatego, ze ktos znalazl jej fajne zastosowanie (patrz bronie dla maga z tego upka).
    norma na siebie to bezsens bo potem nie ugrasz na miksy,najlepiej się czeknąć przed dublem,to raczej załatwia sprawe

  13. #13
    Użytkownik Avatar Paweek
    Dołączył
    10-04-2011
    Postów
    149
    Czek/ miksa przysp.

  14. #14
    Lonely
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Paweek Zobacz post
    Czek/ miksa przysp.
    nie koniecznie z tym miksem przyspieszenia,dostaniesz pechową a w rezultacie spowolnienie i wychodzisz na to samo

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    28-11-2012
    Postów
    40
    To idealna taktyka dla maga luckera powem ze sam z niej korzystalem na 50 poziomie na pvp manualne walki. przydatna bardzo rozga jezeli mamy przed soba deffera jako przeciwnika, nie jedna osoba sie zdziwila gdy walczyla ze mna. ps. takiej taktyki uzywal za swoich czasow Antek ;p

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •