Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Nowe zdolności dla WOJA - Psioniczny Atak i Magiczne Uderzenie

  1. #1
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143

    Nowe zdolności dla WOJA - Psioniczny Atak i Magiczne Uderzenie

    Chciałbym poruszyć temat tych 2 zdolności.

    Ktoś znalazł jakieś efektywne wykorzystanie w PVP?
    Chętnie obejrzę jakiś ciekawy raport.

    Na chwilę obecną straaaasznie mnie rozczarowały.

    Psioniczny atak chyba pokazuje pazur jedynie w przypadku przeciwnika skrajnego defera.

    Magicznym uderzeniem (fakt, dopiero 1*) uderzyłem mniej niż zwykłym atakiem. To normalne?

    Ktoś mi kiedyś opowiadał, że MU będzie działało podobnie jak Odbicie przeciwko wojowi.
    Magów hiterów jest całkiem sporo, a takie coś przynajmniej na psychikę tego czarnoksięstwa by zadziałało


    Zapraszam do dyskusji i dzielenia się spostrzeżeniami.


    P.S. Jeśli z tematu zrobi się wzajemne porównywanie długości przyrodzenia, która to profesja jest lepsza/mocniejsza - Niech jakiś mod kasuje posty.

  2. #2
    Magiczne uderzenie - mnożnik 1,375 dla 200 ataku vs 350 ataku mag. Co jest największym dostępnym dla woja mnożnikiem (nie licząc tutaj szcześliwego)
    Jeżeli sam jesteś hiterem to gorzej.
    Aby uzyskać przelicznik mp ataku/hp ataku potrzebuje ,aby przeciwnik miał 1.4 raza więcej ataku.

    Psioniczny atak - Magiczne uderzenie skierowane przeciwko speederom bez defa. Chociaż są być może lepsze sposoby negowania tego
    Nie można generalnie oczekiwać hitów dwukrotnie większych / trzykrotnie / nawet 1.5 raza to ekstremalnie dużo. Zawsze trzeba mieć na wzgląd duble / mobilizacje / kryty.
    Ostatnio edytowane przez MasterOfPuppets ; 16-04-2015 o 10:37

  3. #3
    Użytkownik Avatar Fanta
    Dołączył
    22-02-2014
    Postów
    143
    Hmm.. dla mnie zawsze było zagadką, gdzie leży granica bycia lub nie bycia tym tzw. hiterem.
    Ilość ataku dostosowuję do eq, przeciwnika itd.
    Równie dobrze bycie hiterem, zależy od ilości obrony przeciwnika

    Nie mniej jednak chyba Magiczne Uderzenie nie jest dla mnie. Wiesz może na co wpływają kolejne * ? Obrażenia? Czy tylko ilość użyć?


    A psioniczny.. hmm.. wychodzi na to, że jest baaardzo wąski zasięg jego wykorzystania.
    Prędzej zobaczę kogoś z mega atakiem na bezdefiu, aniżeli speedera.
    Odkąd można przewidzieć dubla przeciwnika, imo speed bardzo stracił na efektywności w walkach auto.
    Ale to świetnie, bo noszenie 8 gemów speeda nie załatwia sprawy

    Dzięki za wyjaśnienia,
    ale temat niech jeszcze trochę powisi.. może ktoś inny coś doda.

  4. #4
    No tak tutaj konkretnie magiczne uderzenie jest dla kogoś z niskim atakiem vs kogos z wysokim.

    Psioniczny po to dokladniej ,że speederzy bez defa nie mają ataku, więc magiczny ich nie sięga.
    Kolejna zaleta - właściwie ktokolwiek ubierze eq defowe + gemy obrywa tym znacząco mocniej niż normalnym atakiem, trochę więcej niż mp atakiem.
    I na antywojów z eq defowym zadziała bardzoo dobrze.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •