Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 39

Temat: Chowańce na stałe

  1. #16
    justi
    Konto usunięte
    ja jestem na TAK jezeli te "chowance" moglyby atakowac/leczyc itp. Moglby by awansowac na "wyzsze lvle" ; np przy niskim lvlu chowanca moglby tylko atakowac fizycznie ... potem moglby leczyc/uzupelniac mane itp itd i co X lvl moglby nauczyc sie czegos nowego.

    Ale i tak to by nie weszlo w zycie bo co "lepsze propozycje" to admini to maja gdzies i wola raz na rok dodac cos "nowego" co nic nie zmienia w grze.
    Lepiej po prostu stać w "miejscu" A szkoda bo niektore propozycje graczy sa ciekawe i napewno duzo ludzi by zawitalo tutaj ale watpie ze to sie kiedys zmieni

  2. #17
    Cytat Napisał justi Zobacz post
    ja jestem na TAK jezeli te "chowance" moglyby atakowac/leczyc itp. Moglby by awansowac na "wyzsze lvle" ; np przy niskim lvlu chowanca moglby tylko atakowac fizycznie ... potem moglby leczyc/uzupelniac mane itp itd i co X lvl moglby nauczyc sie czegos nowego.

    Ale i tak to by nie weszlo w zycie bo co "lepsze propozycje" to admini to maja gdzies i wola raz na rok dodac cos "nowego" co nic nie zmienia w grze.
    Lepiej po prostu stać w "miejscu" A szkoda bo niektore propozycje graczy sa ciekawe i napewno duzo ludzi by zawitalo tutaj ale watpie ze to sie kiedys zmieni
    ani nie pokemony, ani nie pay to win... nie ma to jak chowance za mf leczace nas i pomagajace w walkach... jak chcesz zyskiwac przewage odplatnie polecam gre zaczynajaca sie na "m" a konczaca na "argonem" -,- mfo jest lepsze wlasnie dlatego, ze mozna osiagnac wszystko bez wydawania pieniedzy, mnie sie ta opcja podoba i chyba nie tylko mnie

  3. #18
    justi
    Konto usunięte
    a u mnie nie bylo ani 1 slowa ze to ma byc za MF . wiec nauczyc sie czytac

  4. #19
    temat dotyczy chowancow jako dodatek za mf, to tak apropos czytania. bylbym wdzieczny gdybys powstrzymal/powstrzymala sie od uwag personalnych, z reszta tak trafnych, ewentualnie wyrazaj je w wiadomosciach prywatnych zamiast zasmiecac temat

  5. #20
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Chowańce w mfo? A co to, Tamagochi? Nazwa:  failfish.png
Wyświetleń: 237
Rozmiar:  1.7 KB

  6. #21
    Użytkownik Avatar Galina
    Dołączył
    04-06-2013
    Postów
    43
    To już prawdziwe gderanie. A kto nakazuje je mieć wszystkim? Nie chcesz, nie musisz. Ja chcę. To kiedy będą?

  7. #22
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Oby nigdy, nie zaśmiecaj mi mapy.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Galina
    Dołączył
    04-06-2013
    Postów
    43
    Nie podoba się mapa? Są inne gry, gdzie są mniej zaśmiecone.

  9. #24
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Podoba się dopóki nie jest zaśmiecona chowańcami, lub innymi pstrokatymi niepotrzebnymi a wręcz denerwujacymi animacjami.
    W ogóle.. jakzes ty wywnioskowala ze mi sie teraz mapa nie podoba? Przecież wyraźnie napisałem ze nie chce by była twoimi chowańcami zaśmiecona. Czy ty w ogóle czytasz co ludzie piszą czy bezmyślnie odbijasz piłeczkę?
    - To kiedy będą?
    - Oby nigdy, nie zaśmiecaj mi mapy.
    - Nie podoba się mapa? Są inne gry, gdzie są mniej zaśmiecone.
    Dialog tysiąclecia.
    Ostatnio edytowane przez Samael ; 14-10-2015 o 15:05

  10. #25
    Użytkownik Avatar Galina
    Dołączył
    04-06-2013
    Postów
    43
    Pisz, pisz lamerku, nie przeszkadzaj sobie. Twój trolling jest powszechnie znany.

  11. #26
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Mysle, ze przycisk w ustawieniach "ukryj chowańce" może załatwić sprawę.

  12. #27
    Użytkownik Avatar Galina
    Dołączył
    04-06-2013
    Postów
    43
    Dziękuję Krycha

  13. #28
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Mysle, ze przycisk w ustawieniach "ukryj chowańce" może załatwić sprawę.
    Tak, wówczas możecie sobie wprowadzać chowance i nie mam nic przeciwko.
    Choć nie wydaje mi sie by była to gra warta swieczki.

    A co do ciebie Galina, twój post został zgłoszony, wyraźnie potrzebujesz odpoczynku od forum.

  14. #29
    kryptof
    Konto usunięte
    chciałbym żeby mfo3 sie rozwijało i bylo fajną grą

  15. #30
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Rozwija się cały czas i jest coraz fajniejszą grą.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •