Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 136 do 150 z 150

Temat: Pierwszy krok w zmianach PvP - system ELO

  1. #136
    Qwiker mysle ze w tym caly urok tworzenia czegos.
    Gość co kladzie dachówki od 20 lat spokojnie okresli ci przyblizona date ukonczenia. Tutaj jest troche inaczej.
    Dodatkowo można mnie spokojnie obwiniać za opóźnienia i całe to zamieszanie. Bo ja ppdalem date

  2. #137
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Mam nadzieje, że to udzieli przynajmniej częściowego rozgrzeszenia.
    Nie.

  3. #138
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    W ogóle nie jest potrzebny żaden ranking ELO, w mfo3 są ważniejsze sprawy. Wprowadzenie ELO nie naprawi w żadnym stopniu PvP bo i tak nie mam zamiaru (jak większość) się tym zajmować. Zamiast skrócić maksymalnie możliwie walki to się dorabia do tego złego systemu kolejny zły system. Ciekawe kiedy zacząć będzie można mieć marzenia o Nordii? Pewnie nigdy, bo mfo imho jedzie w zupełnie odwrotnym kierunku niż powinno, może to cel zamierzony?

  4. #139
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    Nie.
    xd

    Cytat Napisał MapY
    Ciekawe kiedy zacząć będzie można mieć marzenia o Nordii? Pewnie nigdy, bo mfo imho jedzie w zupełnie odwrotnym kierunku niż powinno, może to cel zamierzony?
    Rozumiem że mfo powinno "jechać" w kierunku upków co 3 miesiące max, przy czym jedynym celem graczy byłoby ciągłe expienie i wbijanie kolejnych pułapów max lvl? Co jest w tym ciekawego?

  5. #140
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    W ogóle nie jest potrzebny żaden ranking ELO, w mfo3 są ważniejsze sprawy. Wprowadzenie ELO nie naprawi w żadnym stopniu PvP bo i tak nie mam zamiaru (jak większość) się tym zajmować. Zamiast skrócić maksymalnie możliwie walki to się dorabia do tego złego systemu kolejny zły system. Ciekawe kiedy zacząć będzie można mieć marzenia o Nordii? Pewnie nigdy, bo mfo imho jedzie w zupełnie odwrotnym kierunku niż powinno, może to cel zamierzony?
    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
    Problemem MFO są właśnie takie osoby jak Ty. W miesiąc na MF wbiją max lv, a potem expią na gałkowcach, zamiast chociaż trochę zainteresować się PvP. Po 2 miesiącach grania wołają o Nordię, choć poza przejściem fabuły i zebraniem świetlików nic innego nie zrobili.
    Kiedy w końcu zrozumiecie, że to PvP powinno utrzymywać tę grę przy życiu? (No właśnie, POWINNO...)

  6. #141
    Dokładnie, PvP od zawsze było tym co rozróżniało MFO od innych gier. Zawsze był ciekawy system, równe szanse i dużo aktywnych graczy, którzy cieszyli się gra PvP i to dzięki temu MFO żyło. Może dzięki systemowi ELO, turniejom, nowym NPC i reklamom coś się zmieni na lepsze, oby jak najszybciej.

  7. #142
    Użytkownik Avatar Qwiker
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,143
    Tyle, że elo wprowadzi zmiany na zawsze. A jak wprowadzą nordie, to po 2tygodniach będzie płacz o Scythe/Azard

  8. #143
    Użytkownik Avatar Paweek
    Dołączył
    10-04-2011
    Postów
    149
    Wołać Kopacz! Ona Elo wprowadzi szybko!

  9. #144
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MapY Zobacz post
    W ogóle nie jest potrzebny żaden ranking ELO, w mfo3 są ważniejsze sprawy.
    Jeżeli te 3 rzeczy wejdą na raz, to gwarantuję, że każdy znajdzie dla siebie spełnienie "ważniejszej sprawy".

    Jeżeli rzeczywiście to bedzie wchodziło naraz - czego nie popieram, bo 2 rzeczy są praktycznie skończone, trzecia nie - to obstawiam czas na "początek września" - to na moją odpowiedzialność

  10. #145
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    to obstawiam czas na "początek września" - to na moją odpowiedzialność
    toś nas podniósł na duchu ;]

  11. #146
    Dlatego nie wskazuje sie terminów. Zbyt optymistycznie zle, zbyt pesymistycznie zle.

  12. #147
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    to obstawiam czas na "początek września"
    ta i pewnie ewentualna obsuwa do października

  13. #148
    musaraj
    Konto usunięte
    początek września to czas ostatecznej obsuwy

  14. #149
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    lepiej już nic nie mówcie, przynajmniej obędzie się bez kolejnej kompromitacji. Zamiast admin robić kolejne "cuda" niech dopracuje te, które już są, a są w stanie agonalnym.

  15. #150
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    początek września to czas ostatecznej obsuwy
    No, czyli pół roku. Może nie wprowadzajcie wszystkiego na raz, skoro ewidentnie nie dajecie rady?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •