Strona 973 z 1132 PierwszyPierwszy ... 47387392396397197297397497598310231073 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,581 do 14,595 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #14581
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Vortex Zobacz post
    Czy scythe i kurthus wyjdzie razem z Oasis max 100lvl

    Czy Oasis będzie osobno jako 120lvl?
    Nikt nie wie. No w sumie prawie nikt Tak czy inaczej, żaden tester czy ktokolwiek wyżej nie udzieli Ci na to odpowiedzi.

  2. #14582
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Dlaczego set arktosa jest bardziej wartościowy od setu kryształowego?
    say gex

  3. #14583
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Dlaczego set arktosa jest bardziej wartościowy od setu kryształowego?
    Ponieważ set arktosa jest jeszcze nie pod dostatkiem + dostęp to arktosa jest dalszy niż kryształowy golem już po shivie

    - - - - - - - - - -

    W ogóle gdzie znalesc 2 połowę medalionu

    1 znalazłem w mroznej plataninie obok złotej skrzynki

  4. #14584
    https://i.imgur.com/KkyaDae.png

    połówki medalionu są oznaczone *
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  5. #14585
    Jak pokonać vivi #2?
    Żółwie tańczą jak szalone...

  6. #14586
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Jak pokonać vivi #2?
    - Manę ładuj zanim spadnie poniżej 20%?
    - Używaj zaklęcia za 38 MP
    - Na pierwszy status polecam skupienie kiedy najmniej bije vivi i można zadać najwięcej obrażeń
    - Na drugi status regeneracja, druga najlepiej po zakończeniu pierwszej bariery magicznej u nas
    - Bariera magiczna na skupienie u vivi, druga w okolicach 10-12k u vivi.

    * Pocisk pośpiechu, uzdrawiający pocisk mogą się przydać poza top tier zdolkami.

  7. #14587
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Jak pokonać vivi #2?
    Berło udręki polecam wziąć.

  8. #14588
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    "Dziwne. Nigdy nie spotkałem się z brązowym pyłem magicznym. W dodatku obok leży jakaś zniszczona kartka z widocznymi napisami "Zaproszenie" oraz "Turniej". Myślę, że powinienem przyjrzeć się bliżej tej sprawie. Może jubiler w Devos wie więcej na temat tego tajemniczego pyłu."

    O jaki turniej chodzi? Bo pył używamy do portalu za vivim, gdzie nie ma przecież turnieju żadnego. Czy brązowy pył będzie miał inne zastosowanie fabularne i nie warto go marnować na portal viviego?
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  9. #14589
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    "Dziwne. Nigdy nie spotkałem się z brązowym pyłem magicznym. W dodatku obok leży jakaś zniszczona kartka z widocznymi napisami "Zaproszenie" oraz "Turniej". Myślę, że powinienem przyjrzeć się bliżej tej sprawie. Może jubiler w Devos wie więcej na temat tego tajemniczego pyłu."

    O jaki turniej chodzi? Bo pył używamy do portalu za vivim, gdzie nie ma przecież turnieju żadnego. Czy brązowy pył będzie miał inne zastosowanie fabularne i nie warto go marnować na portal viviego?
    Zapewne był w okresie tamtego upka jakiś turniej i to była taka ukryta zapowiedź. Nie będzie innego zastosowania pyłu.

  10. #14590
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Stara Gwardia Zobacz post
    Zapewne był w okresie tamtego upka jakiś turniej i to była taka ukryta zapowiedź. Nie będzie innego zastosowania pyłu.
    Ten napis nie skopiowałem w okresie tamtego upka, a dzisiaj.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  11. #14591
    Chyba zapraszali sasina na arenę devos. Ale mogę się mylić.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  12. #14592
    Użytkownik
    Dołączył
    11-03-2015
    Postów
    16
    czy za ubicie fenrisa za przyzwanie daje skórę z niego?

  13. #14593
    ni
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post325564

    - - - - - - - - - -

    Jakie są WSZYSTKIE źródła dropu uzbrojenia eskimosa?
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 03-01-2021 o 21:11
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  14. #14594
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post




    Jakie są WSZYSTKIE źródła dropu uzbrojenia eskimosa?
    - Wymiany: polarny pył, kieł warga, niebieska łuska, pazur wilka,
    - 500 ryb jednego gatunku,
    - Wendigo

    - - - - - - - - - -

    mógłby mi ktoś opisać jak wygląda event walentynkowy?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  15. #14595
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    mógłby mi ktoś opisać jak wygląda event walentynkowy?
    Idziesz do eternii, gdzie możesz:
    a) wysyłać postaciom przeciwnej płci wysyłać walentynki (za złoto), dzięki czemu takie postacie walczą o nic nie dający ranking;
    b) wziąć ślub z postacią przeciwnej płci (za złoto, lub mfy), za co dostajesz opłacalnie duże prezenty (za mfy więcej prezentów), a także dostajesz darmowy dostęp do wyspy walentynkowej, do tego jeśli masz ślub za mfy, to organizowane jest wesele, gdzie możesz rozdawać tort;
    c) popłynąć na wyspę walentynkową (za darmo dla "małżeństw", za opłatą dla singli), gdzie możesz wziąć udział w instancji z 3 poziomami trudności, gdzie pierwszy jest banalny, drugi średnio trudny, trzeci delikatnie wymagający, przejście trzeciego daje ci jakieś tam sponio nagrody, niestety nie pamiętam jakie. Instancja nic nie kosztuje, ale możesz bić ją max. raz na godzinę chyba. Poza instancją na wyspie jest kilka randomowych wydarzeń takich.. dla zabawy? W sensie możesz pogadać z grupką npców, którzy nie dają żadnej korzyści, są tylko dla tła fabularnego I guess.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •