Strona 902 z 1132 PierwszyPierwszy ... 4028028528929009019029039049129521002 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,516 do 13,530 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #13516
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Jestem wojownikiem więc nie zmienię atrybutu w czasie walki

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Azekar Zobacz post
    Zależy jaki lvl. Na dobrą sprawę bez znaczenia jakiej broni/atrybutu używasz na wyższym lvlu, ale najbardziej optymalne na woja są włócznia i buława, bo największe obrażenia, ale kosztem celności.
    Ja pvp 20 lvl z buławą gniewu.

  2. #13517
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Jestem wojownikiem więc nie zmienię atrybutu w czasie walki
    Masz minutę na przygotowanie się do walki. Wykorzystaj ją do przeglądania raportów, ogarnięcia czym przeciwnik bije, a następnie załóż odpowiedni profil z bronią lub po prostu dostosuj broń.

  3. #13518
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Masz minutę na przygotowanie się do walki. Wykorzystaj ją do przeglądania raportów, ogarnięcia czym przeciwnik bije, a następnie załóż odpowiedni profil z bronią lub po prostu dostosuj broń.
    Nie jestem stalkerem, ale dobry pomysł.

  4. #13519
    Paragon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    A pod pvp?
    Włócznia lub buława ale musisz mieć dużo lucka.

  5. #13520
    Empiryk
    Konto usunięte
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Nie jestem stalkerem, ale dobry pomysł.
    Ale to nie jest stalking, to wykorzystywanie informacji dostępnych dla każdego z poziomu gry, nie na wszystkich zadziała jeden build.

  6. #13521
    Zależy jaki lvl. Na dobrą sprawę bez znaczenia jakiej broni/atrybutu używasz na wyższym lvlu, ale najbardziej optymalne na woja są włócznia i buława, bo największe obrażenia, ale kosztem celności.
    Nie jest to zgodne z prawdą

  7. #13522
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Generalnie to musisz sobie zobaczyć bronie dla wojownika na wyższe poziomy (na targu/ w poradnikach, bo spisu obecnie nie ma) i zobaczyć, które uważasz za przydatne. Ja na wojowniku zazwyczaj wybierałem miecz i topór, bo nie przepadałem za minusem w celność. Gdy wbiłem 65 poziom i postanowiłem powalczyć pvp przetrenowałem atry na włócznia buława, zwiększyłem szczęście i jakoś szło. Nie ma czegoś takiego, że jeden atrybut jest najlepszy, kwestia indywidualna pod co chcesz grać.

  8. #13523
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Nie jest to zgodne z prawdą
    Imo w kwestii pvp na wyższym lvlu (65+) jeśli masz staty i eq pod dany build to nie ma znaczenia jaki atrybut grasz jeśli jesteś wojem. Pod każdą broń znajdziesz odpowiednie eq. Na mniejszym lvlu już ciężej. A to, że włóka i buła to najlepsze bronie to w sumie według siebie pisałem

  9. #13524
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Ciekawi mnie czy kiedyś komuś się przewinęło na myśl żeby zrobić s2.mfo3.pl - serwer ze zredukowanymi zasadami jak było w mfo2 - serwer PvP, speed server, hardcore serwer czy coś takiego Wiem że bardzo abstrakcyjne ale myślę że mogłoby być fajnie xD

  10. #13525
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Misiak Zobacz post
    Ciekawi mnie czy kiedyś komuś się przewinęło na myśl żeby zrobić s2.mfo3.pl - serwer ze zredukowanymi zasadami jak było w mfo2 - serwer PvP, speed server, hardcore serwer czy coś takiego Wiem że bardzo abstrakcyjne ale myślę że mogłoby być fajnie xD
    Przewijało się miliony razy, ale graczy mało, a dodatkowy serwer kosztuje swoje. Dlatego jest tylko 1 serwer.

  11. #13526
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    To zrobić coś fajnego i zaprosić do graczy za miesięczny abonament i serwer by zarabiał na siebie

  12. #13527
    Azekar
    Konto usunięte
    Uwierz mi, że MFO jest zbyt niszowym projektem, żeby ciągnąć abonament za granie w to. To nie jest WoW, żeby miało to jakiekolwiek szanse powodzenia przy takiej ilości graczy.

  13. #13528
    Użytkownik Avatar Fuckinslayin
    Dołączył
    10-07-2019
    Postów
    373
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Niszowy projekt ale cieszy gra
    Cieszy określoną ilość osób, jeśli już to zrobić to za 15 lat gdy wyjdą wszystkie miasta i możliwe będzie ukończenie questu głownego

  14. #13529
    Cytat Napisał Misiak Zobacz post
    To zrobić coś fajnego [...] i serwer by zarabiał na siebie
    Zaproś kolegów do gry i będzie nas więcej. W dodatku możesz zarobić punkty MF za aktywność poleconych graczy. Więcej szczegółów w panelu gracza -> Program partnerski

  15. #13530
    Użytkownik Avatar Misiak
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    134
    Oj byczq gram w to tyle lat, że wiem co gdzie i jak Ale dzięki ^^

    EDIT: A moja rozważania wiem że są abstrakcyjne i podkreśliłem to na samym początku. Dlatego zadałem pytanie czy ktoś też kiedyś tak pomyślał, a nie składałem propozycji w odpowiednim dziale

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •