Strona 899 z 1132 PierwszyPierwszy ... 399799849889897898899900901909949999 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,471 do 13,485 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #13471
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Zależy co rozumiesz jako "odpowiednik".
    Jezeli pytasz o dodatek ze standardową ilością lucka - Amulet Zorzy.
    Jeżeli pytasz o dodatek z dodatkową celnością - Kryształowy Wisiorek (ten z defem), choć fakt że ma profil defowy mocno go ogranicza.
    Do tego jest Krasnoludzki Sygnet, ale on ma zupełnie inny profil stat.
    Jeżeli pytasz o EQ z dodatkowym bonusem aż +3% w celność/uniki - jest Kobaltowy Topór
    Pytałem stricte o dodatek z celnością pod obie profesje, bo wisior czy kaptur sprawdzają się jedynie vs woj. Topór wymaga atrybutu.

  2. #13472
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Pytałem stricte o dodatek z celnością pod obie profesje, bo wisior czy kaptur sprawdzają się jedynie vs woj. Topór wymaga atrybutu.
    Jeszcze to jest:

  3. #13473
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Atronis Zobacz post
    Pytałem stricte o dodatek z celnością pod obie profesje, bo wisior czy kaptur sprawdzają się jedynie vs woj. Topór wymaga atrybutu.
    To w takim razie Krasnoludzki Sygnet.

  4. #13474
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Dlaczego pożeracz potwora jakiegoś jest tak wyjątkowy?

  5. #13475
    Nie do końca. Po ubiciu potwora lub grupy potworów 1000 razy dostajesz osiągnięcie pożeracza. Po uzyskaniu tego osiągnięcia nie dostajesz osiągnięć za ubijanie tego potwora lub tej grupy potworów więc uważane jest za największe. To po prostu ogromna satysfakcja gracza z efektu grindowania, i 10 żetonów w kieszeni.

  6. #13476
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Dlaczego pożeracz potwora jakiegoś jest tak wyjątkowy?
    Żetony za osiągnięcie, nic więcej.

  7. #13477
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Cz za zdobycie osiągnięcia za ubicie danej ilości potworka zwiększa się szansa że wypadnie z niego przedmiot?

  8. #13478
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał XmistrzX Zobacz post
    Cz za zdobycie osiągnięcia za ubicie danej ilości potworka zwiększa się szansa że wypadnie z niego przedmiot?
    Nie.

  9. #13479
    ghandisnukes
    Konto usunięte
    Czy tylko mi wyskakuje błąd 404 we wszystkich spisach przedmiotów? Wiem, że zakładano je w 2013, ale nadal widzę od dziewięćdziesięciu do stu osób zalogowanych i zastanawia mnie czy ktoś z weteranów nie ma może jakiejś kopii, ewentualnie wiedzy potrzebnej do spisania nowych list. Jestem kompletnym żółtodziobem i po prostu zastanawiam się czy nie pomijam jakiegoś interesującego ekwipunku na mój przedział. Na razie musiałem uzupełniać rynsztunek zabawkami ze sklepu, a te mają odpowiednio mniejsze bonusy

  10. #13480
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    212
    co może wypaść za wymiane 20 kostek lodu i wymiane polarnego pyłu

  11. #13481
    Pirrat
    Konto usunięte
    W jaki sposób wylicza się odległość w kompasie.

  12. #13482
    Użytkownik Avatar Stara Gwardia
    Dołączył
    16-02-2020
    Postów
    579
    Cytat Napisał ghandisnukes Zobacz post
    Czy tylko mi wyskakuje błąd 404 we wszystkich spisach przedmiotów? Wiem, że zakładano je w 2013, ale nadal widzę od dziewięćdziesięciu do stu osób zalogowanych i zastanawia mnie czy ktoś z weteranów nie ma może jakiejś kopii, ewentualnie wiedzy potrzebnej do spisania nowych list. Jestem kompletnym żółtodziobem i po prostu zastanawiam się czy nie pomijam jakiegoś interesującego ekwipunku na mój przedział. Na razie musiałem uzupełniać rynsztunek zabawkami ze sklepu, a te mają odpowiednio mniejsze bonusy
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post324383

    Jedyne co ci zostaje to patrzeć po poradnikach na bossy/ minibossy.
    Ostatnio edytowane przez Stara Gwardia ; 18-08-2020 o 22:42

  13. #13483
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    W jaki sposób wylicza się odległość w kompasie.
    W ilości map do przybycia.

  14. #13484
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    W jaki sposób wylicza się odległość w kompasie.
    Metryką taksówkową, jeżeli Ci to pomoże

  15. #13485
    Pirrat
    Konto usunięte
    Gdzie może być receptura w Życiodajnych źródłach? 1:21 odpada, proszę o inne pola gdzie ktoś wykopał.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •