Strona 887 z 1132 PierwszyPierwszy ... 387787837877885886887888889897937987 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13,291 do 13,305 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #13291
    Tak właśnie działa zjawisko monopolu. Tylko nikt nie uwierzy w 1 G. Wystarczy wystawić jakiś rozsądny próg niskiej cen, aby ktoś uwierzył w taką średnią i wszyscy będą po takiej cenie wystawiać na targ.

  2. #13292
    Średnia jest zepsuta. Te najbardziej przydatne i tak znikają, bo rzadko się podobne przedmioty sprzedają. Powinna być liczona od powiedzmy 200 ostatnich transakcji w przypadku przedmiotów, które można wystawić pojedynczo i jakieś 10k w przypadku przedmiotów które wystawia się hurtowo.



    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    Jak dostać się do tej skrzynki




    + Jak wejść przez te dzwi

    Załącznik 11599
    No właśnie jak tam wejść?

  3. #13293
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Średnia jest zepsuta. Te najbardziej przydatne i tak znikają, bo rzadko się podobne przedmioty sprzedają. Powinna być liczona od powiedzmy 200 ostatnich transakcji w przypadku przedmiotów, które można wystawić pojedynczo i jakieś 10k w przypadku przedmiotów które wystawia się hurtowo.





    No właśnie jak tam wejść?
    Skrzynka- pewnie trzeba wyjść z domku, domek przez jaskinię na dole azarad
    Zadanie "władza ponad wszystko" trzeba dość dobrze wykonać. Inaczej blokujesz sobie domek na zawsze.

  4. #13294
    Czyli zepsułem i nie mam dostępu do wszystkich możliwych miejsc. No nie

    - - - - - - - - - -

    Jeszcze straciłem wczoraj parę godzin na szukanie tego asturiasa... Co to ma być?

    - - - - - - - - - -

    Co jeszcze da się zepsuć oprócz tej skrzynki od wendigo i tego questa? Poproszę listę.

  5. #13295
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post

    Co jeszcze da się zepsuć oprócz tej skrzynki od wendigo i tego questa? Poproszę listę.
    Bardzo dobre pytanie, daję błogosławieństwo na oddzielny temat (np. w Zapytaj Eksperta).

    Ponad te dwie które wymyśliłeś, w Mieście Krasnoludów jest "psujalna" skrzynia - w Grocie Robotników jest skrzynka, którą zasłania Serg po tym jak go uwolnimy.
    Z drugiej strony wyciągnąłem tam 5 miksów many 5, więc da się pewnie przeżyć jej utratę.

  6. #13296
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    71
    Cytat Napisał Evo Zobacz post
    1. Czy średnie ceny na targu powinny uwzględniać aukcje typu 'licytacja' czy tylko 'kup teraz'?
    2. Z jakiego okresu czasu są dane w średnich cenach na targu? (liczba sztuk, średnia cena, etc.)
    3. Po jakim czasie od zakończenia aukcji aktualizowane są średnie ceny?
    4. Czy cena niska oznacza minimalną ze jaką przedmiot został sprzedany, a wysoka cenę maksymalną? - jest info na zakładce, tutaj wszystko jasne.

    Wszystkie pytania odnoszą się do zakładki 'średnie ceny' u aukcjonera. Niektóre mogą się wydawać banalne, ale wg mnie ta zakładka nie pokazuje rzeczywistych danych.
    Nikt nie odpowiedział na moje pytania, więc ponawiam.

  7. #13297
    1. Czy średnie ceny na targu powinny uwzględniać aukcje typu 'licytacja' czy tylko 'kup teraz'?
    Uwzględniane są oba, chociaż wolałbym, żeby brało tylko z kup teraz, bo licytacje często kończą się śmiesznymi cenami i obniża się średnia. Przy niektórych przedmiotach średnia wynosi mniej niż wynosi sprzedaż u npca, a pamiętajmy jeszcze o prowizji
    2. Z jakiego okresu czasu są dane w średnich cenach na targu? (liczba sztuk, średnia cena, etc.)
    Z tego co pamiętam to z ostatnich 2 miesięcy. Jestem zwolennikiem zmiany tego na sztuki.
    3. Po jakim czasie od zakończenia aukcji aktualizowane są średnie ceny?
    Coś około 24h. Zwykle jak coś sprzedałem, a nie miało średniej ceny to ta cena pojawiała się następnego dnia.

    Temat targu poruszyłem w oddzielnym wątku:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...icytacji-targu

  8. #13298
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Czy w pobliżu kryształowego giganta jest teleport?

  9. #13299
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dakard Zobacz post
    Czy w pobliżu kryształowego giganta jest teleport?
    Tak, trzeba przejść Mroźną Plątanine i jest zaraz za wyjściem.

  10. #13300
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Jak długo trzeba czekać zanim Zonri zapozna się z księgą krasnoludów ?

  11. #13301
    Użytkownik Avatar nerrux
    Dołączył
    29-07-2017
    Postów
    102
    Cytat Napisał Antonina Zobacz post
    Jak długo trzeba czekać zanim Zonri zapozna się z księgą krasnoludów ?
    24h

  12. #13302
    herbatoholik
    Konto usunięte
    Czyli zepsułem i nie mam dostępu do wszystkich możliwych miejsc. No nie

    - - - - - - - - - -

    Jeszcze straciłem wczoraj parę godzin na szukanie tego asturiasa... Co to ma być?
    Straciłeś 1 sztukę nieunikatowego uzbrojenia. Twoja postać zanim wyszła z domu nie zabierając klucza zaproponowała ci dalsze poszukiwania, bo coś jeszcze może w nim się znajdować. No i istnieje gorsza wersja rozwiązania tego zadania.

  13. #13303
    Lachi
    Konto usunięte
    Co wypada z pingwina?

  14. #13304
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lachi Zobacz post
    Co wypada z pingwina?
    Unikatowe bronie na 73 lv, Doładowanie, mikstury odnowienia 2/3, mikstury szybkości, kamienie i runy

  15. #13305
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Unikatowe bronie na 73 lv, Doładowanie, mikstury odnowienia 2/3, mikstury szybkości, kamienie i runy
    Zapomniałeś o pomyślności

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •