Strona 833 z 1132 PierwszyPierwszy ... 333733783823831832833834835843883933 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12,481 do 12,495 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #12481
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,530
    Cytat Napisał Yatagarasu Zobacz post
    Ile kosztuje karta trójgłowego węża bo dropła mi
    -sprawdzaj najpierw średnie ceny na targu (obecnie 61450 złota)
    -tego typu pytania zadawaj https://forum.mfo3.pl/showthread.php...light=kosztuje

  2. #12482
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Podesłałem. Przykład, który podałeś nie ma nic wspólnego z tym co napisałeś wyżej xd Będzie się tak zdarzać, bo automat leczy członka drużyny z najniższym hp i bez zombie/nietykalności, ale takie polecenie nie wykona się, jeśli będziesz miał więcej niż 500 hp. A jeśli ktoś z drużyny będzie miał poniżej 500, a Ty powyżej, to... też się nie wykona.

    Automat na pewno sprawdza warunki, z tego co pamiętam w przypadku zdolności ofensywnych/ataków omija też przeciwników z nietykalnością (czek przy expieniu), także wciąż poszukuję kogoś, kto wie jak działa od kuchni. Czy to jest zbitek warunków które wykonuje inaczej, np ożywia martwego, czy kryje się za tym jakaś większa logika.
    Okej, to się nie zrozumieliśmy. NAJPIERW sprawdzane są warunki, jeśli KTÓRYKOLWIEK nie zostanie spełniony, to nieważne, jaki jest cel, polecenie się nie spełni. Dopiero po spełnieniu wszystkich warunków, sprawdzany jest "cel polecenia" i wykonywana jest akcja.

    Tak sprawdza, nigdy nie powiedziałem, że nie. Przynajmniej nie zamierzałem. Mówiłem o tym, że wybranie celu automatycznego nie wpływa na działanie warunków (te dalej sprawdzają cel ogólny skryptu), a warunki nie determinują wyboru celu automatycznego (czyli że jak już warunki są spełnione, to cel automatyczny robi swoje, nie zaglądając w nie). Co do omijania nietykalności, to jest to specjalny warunek stworzony przez tomiego i działa on nawet w przypadku opcji "przeciwnik", więc jest to co innego. Cóż, jeśli twierdzisz, że ja się nie znam, to pytaj innych, ale osobiście wydaje mi się, że wiem wystarczająco na ten temat.

  3. #12483
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Okej, to się nie zrozumieliśmy. NAJPIERW sprawdzane są warunki, jeśli KTÓRYKOLWIEK nie zostanie spełniony, to nieważne, jaki jest cel, polecenie się nie spełni. Dopiero po spełnieniu wszystkich warunków, sprawdzany jest "cel polecenia" i wykonywana jest akcja.

    Tak sprawdza, nigdy nie powiedziałem, że nie. Przynajmniej nie zamierzałem. Mówiłem o tym, że wybranie celu automatycznego nie wpływa na działanie warunków (te dalej sprawdzają cel ogólny skryptu), a warunki nie determinują wyboru celu automatycznego (czyli że jak już warunki są spełnione, to cel automatyczny robi swoje, nie zaglądając w nie). Co do omijania nietykalności, to jest to specjalny warunek stworzony przez tomiego i działa on nawet w przypadku opcji "przeciwnik", więc jest to co innego. Cóż, jeśli twierdzisz, że ja się nie znam, to pytaj innych, ale osobiście wydaje mi się, że wiem wystarczająco na ten temat.
    Nie twierdzę, że się nie znasz, po prostu poszukuję specjalistycznej informacji, do której możesz zwyczajnie nie mieć dostępu. W sumie to w takim wypadku ja też jej raczej nie otrzymam. W takim razie potestuję to ręcznie. Tak czy tak, t.hanks for help

  4. #12484
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Nie twierdzę, że się nie znasz, po prostu poszukuję specjalistycznej informacji, do której możesz zwyczajnie nie mieć dostępu. W sumie to w takim wypadku ja też jej raczej nie otrzymam. W takim razie potestuję to ręcznie. Tak czy tak, t.hanks for help
    W takim razie jak potestujesz i wyjdzie ci inaczej, niż ja mówię, to daj znać, z chęcią się dowiem o czymś, co przegapiłem testując osobiście.

  5. #12485
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    https://mfo3.pl/r/121026276
    Co daje Ksiliath bonus 5% w doświadczenie i -5% w złoto?

  6. #12486
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    https://mfo3.pl/r/121026276
    Co daje Ksiliath bonus 5% w doświadczenie i -5% w złoto?
    Jej artefakt :


  7. #12487
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    83
    Czy 4 listna koniczyna odrasta co roku? U mnie nie ma :c

  8. #12488
    Azekar
    Konto usunięte
    Cytat Napisał king of fire Zobacz post
    Czy 4 listna koniczyna odrasta co roku? U mnie nie ma :c
    Jest tylko jedna.

  9. #12489
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,337
    Ile trwa usunięcie konta z 65 poziomem poprzez nieaktywność?

  10. #12490
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    562
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Ile trwa usunięcie konta z 65 poziomem poprzez nieaktywność?
    "Konta nieużywane są automatycznie usuwane, jeśli minęło minimum 30 dni od daty ostatniego logowania. Okres ten wydłuża się o tyle tygodni, ile wynosi najwyższy poziom postaci utworzonej w ramach danego konta użytkownika."

    485 dni
    65*7+30

  11. #12491
    Cytat Napisał LejsoN Zobacz post
    tych butow nie kupisz na targu bo sa bardzo rzadkie a dropia tylko z banitow mam chyba jakies +2/3 to mozesz napisac w grze to Ci sprzedam
    Jeśli mówisz o Banickich Butach to nie, nie dropią tylko z Banitów, ale też z Mięsożera.

  12. #12492
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Nie pisalem o banickich butach :x

  13. #12493
    Skąd wiadomo jakie obrażenia zada trujący pocisk?
    Jakie obraźenia są brane pod uwagę? Różdżki? Runy? Pocisku magicznego?

  14. #12494
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Skąd wiadomo jakie obrażenia zada trujący pocisk?
    Jakie obraźenia są brane pod uwagę? Różdżki? Runy? Pocisku magicznego?
    Ze wzoru. Brany pod uwagę jest poziom użytkownika

  15. #12495
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Skąd wiadomo jakie obrażenia zada trujący pocisk?
    Jakie obraźenia są brane pod uwagę? Różdżki? Runy? Pocisku magicznego?
    Zadaje 100/110/120% obrażeń magicznych bez atrybutu.
    Opis zdolności...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •