Strona 587 z 1132 PierwszyPierwszy ... 874875375775855865875885895976376871087 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,791 do 8,805 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #8791
    Na 2 jest 0.25% szans - 1 raz na 400.

    - - - - - - - - - -

    Ile jest dotychczas map w grze dostępnych dla graczy?

  2. #8792
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ile jest dotychczas map w grze dostępnych dla graczy?
    248

  3. #8793
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Śluby z weselem można rezerwować w nocy? Jeżeli nie, to w jakich dokładnie godzinach? Pytam bo nikt nie rezerwuje w nocy.

    Ok. Już wiem. Jakby ktoś inny pytał to od 9:00 do 0:00
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 14-02-2017 o 22:45

  4. #8794
    Rebellious
    Konto usunięte
    Dlaczego podczas ślubu "Bóg" napisane jest z małej litery? Niestety brak mi screena, no ale tak jest.

  5. #8795
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Bo nie istnieje.

  6. #8796
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    A ponoć mfo jest tolerancyjne, dlaczego więc dyskryminuje się wierzących?

  7. #8797
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    Cytat Napisał Flame Arrow Zobacz post
    Dlaczego podczas ślubu "Bóg" napisane jest z małej litery? Niestety brak mi screena, no ale tak jest.
    bo pewnie nie odnosi się do Boga Stwórcy, tylko do jakiegoś lokalnego bożka w grze, coś a'la bogini Urkade

  8. #8798
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Flame Arrow Zobacz post
    Dlaczego podczas ślubu "Bóg" napisane jest z małej litery? Niestety brak mi screena, no ale tak jest.
    By nie urazić innych wiar, w Polsce 7% ludzi nie jest katolikami.

    Nie mówiąc o Anglii czy Stanach, gdzie kilkaset osób wierzy w FSM.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 15-02-2017 o 16:13

  9. #8799
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Bo nie istnieje.


    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    By nie urazić innych wiar, w Polsce 7% ludzi nie jest katolikami.
    I pewnie 90% graczy mfo.

  10. #8800
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    bo pewnie nie odnosi się do Boga Stwórcy, tylko do jakiegoś lokalnego bożka w grze, coś a'la bogini Urkade
    To jest najprawdopodobniej prawidłowa odpowiedź, więc nie warto dalej brnąć chyba w temat

  11. #8801
    Rebellious
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    bo pewnie nie odnosi się do Boga Stwórcy, tylko do jakiegoś lokalnego bożka w grze, coś a'la bogini Urkade
    Dzięki za odpowiedź.

  12. #8802
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    I pewnie 90% graczy mfo.
    Wątpię. Grupa graczy MFO jest w miarę statystycznym przekrojem osób 12-16 lat, więc poziom samych tylko katolików kręci się znacznie powyżej 60% graczy. (Ateiści są za to głośniejsi - to jak z weganami )
    Myli się jednak herbatoholik - statystyka mówi, że niecałe 13% Polaków w 2011 roku nie było katolikami. 7% nie odpowiedziało na pytanie, 2,5% wskazało ateizm.

    Ogólna zasada pisowni "Bóg"/"bóg" jest taka - jeżeli dane bóstwo jest bóstwem monoteistycznym, piszemy "Bóg". W przeciwnym razie "bóg" (Zeus jest bogiem, Allah jest Bogiem). Teraz interpretacje w grze są dwie:
    a) pośród wszystkich bóstw w MFO jest jakiś bóg od małżeństw i to on się zajmuje tymi wszystkimi ślubami poprzez Wielebnego Tadeusza
    b) ponieważ ceremonia ślubu oraz przysięga małżenska jest oparta w ogromnej części na ceremonii ślubnej w Kościele Katolickim:
    Cytat Napisał Przysięga małżeńska w Kościele Katolickim
    Ja (imię pana młodego) biorę ciebie (imię panny młodej) za żonę i ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci. Tak mi dopomóż Panie Boże wszechmogący w Trójcy Jedyny i wszyscy święci.
    Cytat Napisał Wymiana obrączek
    (imię panny młodej) przyjmij tę obrączkę jako znak mojej miłości i wierności, w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.
    Dla porównania:
    Cytat Napisał Przysięga składana przy ślubie cywilnym
    Świadomy/Świadoma praw i obowiązków wynikających z zawarcia małżeństwa uroczyście oświadczam, że wstępuję w związek małżeński z (imię i nazwisko drugiej z osób wstępujących w związek małżeński) i przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo było zgodne, szczęśliwe i trwałe.
    Dla mnie w obliczu ceremonii wymiany obrączek, jeżeli ma być wymieniany jakiś Bóg, to musimy tu mówić o Bogu z dużej litery - ale to dyskusyjna sprawa.

  13. #8803
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Myli się jednak herbatoholik - statystyka mówi, że niecałe 13% Polaków w 2011 roku nie było katolikami. 7% nie odpowiedziało na pytanie, 2,5% wskazało ateizm.
    W marcu 2013 roku ponad 92% Polaków było już katolikami, a to liczba rośnie.

    @Topic: Da się dostać Naturalizację w losowaniu zdolności w Królu Góry?

  14. #8804
    Your Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    @Topic: Da się dostać Naturalizację w losowaniu zdolności w Królu Góry?
    Nie, można ją tylko kupić za żetony

  15. #8805
    Dlaczego MFy przepadają jak ktoś się nie zjawi? Czy to nie jest trochę nie fair?
    Mam właśnie taką sytuację, że pewna osoba wpisała mój nick z błędem, a taka postać o takim nicku istnieje. Czemu więc jak się ona nie zjawi to ten koszt nie jest zwracany?

    @Down: Tak.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 15-02-2017 o 20:41

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •