Strona 54 z 1132 PierwszyPierwszy ... 4445253545556641041545541054 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 796 do 810 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #796
    musaraj
    Konto usunięte
    Jak wygląda wzór na:
    1. Trafienie Krytycznego Ciosu?
    2. nadanie statusu przez trujący atak?
    3. jaka jest szansa na nałożenie Trującego?

    nagradzam repami

  2. #797
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    krytyczny cios ma chyba jakąś określoną wartość na trafienie/chybienie w zależności od *
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  3. #798
    Coni
    Konto usunięte
    1. Krytyczny ma określoną celność w zależności od * i mnoży się to chyba jeszcze przez współczynnik (0,7 - 1,3 w zależności od szczęścia Twojego i przeciwnika).
    2 i 3. Trujący atak ma też chyba jakąś określono wartość % na nałożenie statusu - niestety nie wiem ile (dość często wchodzi, myślę, że w granicach 50%).
    Tutaj szansa na nałożenie też chyba jest mnożona przez współczynnik.

  4. #799
    musaraj
    Konto usunięte
    Na krytyczny działają uniki i bonusy do celności (wzór jest (celność_zdolności-uniki)*wspł. czy (celność_zdolności+ bonusy_do_celności-uniki) *wspł)?

    jaka jest szansa na krytyk?

  5. #800
    Użytkownik Avatar ReveL
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    377
    Kiedy zostaną rozstrzygnięte z konkursu na temat tego Favicona z mfportal?

  6. #801
    Coni
    Konto usunięte
    W sumie nie wiem. Wydaję mi się, że uniki też mają wpływ - jak przy normalnym ciosie, tylko celność hitu == celność krytycznego.
    Szansa na krytyk z krytycznego? Jeśli oto chodzi to jak trafisz będzie ;>

    A szansa na krytyk zwykły .. to nie wiem, pewnie jakaś szansa % w zależności od szczęścia obu graczy.
    Tylko o ile dobrze pamiętam to one (krytyki) się powtarzają w miarę sporadycznie.

  7. #802
    musaraj
    Konto usunięte
    Ale czy mógłbym prosić Tomiego / testera o dokładny wzór?


    Liga startuje i mi brakuje ;]

  8. #803
    Coni
    Konto usunięte
    Wątpię by tester też znał wzór na krytyki (itd), ale kto wie, może benerit ;p

    Tutaj zapewne admin by się musiał wypowiedzieć i był oczywiście łaskaw podzielić się ze wszystkimi tymi informacjami ;)

    Wyślij tam PW adminowi, bo kto wie czy kiedyś tu zajrzy ;p

  9. #804
    Darko
    Konto usunięte
    na nałożenie statusu, tu zatrucia nie mają wpływu uniki, mają natomiast na celność ciosu fiz.
    zawsze myślałem, że 0.7-1.3 jest szansa od 30%, ale może i 50

  10. #805
    Coni
    Konto usunięte
    Na nałożenie statusu to wiem, tutaj chodzi o celność krytycznego czy mają wpływ ;>
    Może i 30%, to 50% to czysty strzał. W magów trafiam przeważnie 2/3 razy, więc nie wydaje mi się, że 30%, ale to tylko mój strzał (może celny).

  11. #806
    Darko
    Konto usunięte
    ja jestem magiem, więc jestem z tej drugiej, teoretycznie gorszej strony - NO TO CZEKAMY NA GÓRĘ

  12. #807
    Montenik
    Konto usunięte
    Jak zdobyć link do raportu? Bo jak klikam na kartkę to pokazuje mi się to okienko z wynikami walki i id walki ale niema żadnego linka.

  13. #808
    Coni
    Konto usunięte
    Prawym przyciskiem i kopiuj adres odnośnika.

  14. #809
    Fringe
    Konto usunięte
    czy HP ma jakiś limit z gemów ?

  15. #810
    bonus z gemów nie przekroczy nigdy 50%

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •