Strona 490 z 1132 PierwszyPierwszy ... 390440480488489490491492500540590990 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,336 do 7,350 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #7336
    Użytkownik Avatar Hiter
    Dołączył
    08-02-2012
    Postów
    412
    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    unikaty zazwyczaj wypadają z mini-bossów, można je też ulepszać u kowala albo zdobywać wykonując questy
    wydajne zarządzanie energią pozwala za równo na zbieranie sporych ilości golda, nabijaniu gemów oraz dropieniu przedmiotów z mini
    pytania na które nie chcę odpowiedzi: jakie eq ma soad, mop i roll? skad wiesz jakie ja mam eq?

    Dobra, koniec śmiecenia
    A widzisz, wiem. Skąd to nie musisz wiedzieć, wiem że nie da rady czegoś takiego zdobyć z dropu etc.
    Cytat Napisał Alvi Zobacz post
    Raczej na to pytanie nikt ci nie odpowie.
    Mam nadzieje, że ktoś odpowie w końcu to temat " Pytania ".

  2. #7337
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    To może ja zadam pytanie odnośnie moderatora. Czy takie zachowanie nie zasługuje na zdeklasowanie? Taka osoba powinna chyba dawać przykład w grze. A moja osoba nie życzy sobie aby w jej stronę leciały jakiekolwiek obelgi. Jestem ciekaw czy w końcu ktoś coś zrobi z tą bezkarną "hulajduszą",lecz stawiam na jakieś 99% że konsekwencji nie będzie żadnych,a ja jeszcze dostane knebla za darmo

    https://scr.hu/0wdyh/wcsgk

  3. #7338

  4. #7339
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Musisz zrobic zagadke i wtedy mozesz przejsc dalej.

  5. #7340
    Użytkownik Avatar erik
    Dołączył
    15-07-2015
    Postów
    27
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    Musisz zrobic zagadke i wtedy mozesz przejsc dalej.
    Tylko ze mam te cyferki 1,2,3
    nie pamietam zebym mial na postaci erik cos jeszcze do zrobienia

  6. #7341
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał erik Zobacz post
    Tylko ze mam te cyferki 1,2,3
    nie pamietam zebym mial na postaci erik cos jeszcze do zrobienia
    cyferki maja byc po prawej o ile dobrze pamietam a na screenie sa na srodku

  7. #7342
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Czego jeszczę nie rozumiesz, przyczepiasz się bo co? Kolejny lizo-d*p soada? Hehe śmiesznie z wami jest.

    Ale dobra wezmę pod uwagę twój komentarz, skoro odebrali im "zyski" to nadal jest nie sprawiedliwe co do RBQ
    Mu zabrali zyski z "Współdzielenia/multi-konta" + zabrali całość EQ,a soadowi jak napisałeś zabrali cały zysk + procent jakiś,
    ale skoro jakiś procent to czemu nie wszystko tak jak RBQ?
    Ponieważ nie wiesz jaki procent ich ekwipunku odebrano. Chcesz się dowiedzieć? TO ZAPYTAJ TOMIEGO. Nikt nie ma obowiązku udzielenia ci tej informacji, zrozum to.

    A propo:
    Nie jestem żadnym "lizo-d*p" soada (heheheheh). Ty od razu wyskakujesz z tekstem, żeby się nie przyczepiać, bo (twoim zdaniem ^_^) ty masz rację oraz z czymś pokroju: hehehehe ale jesteśmy śmieszni. Po prostu się błaźnisz ;]

    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Nie prawda, nadal istnieje co prawda jest zamknięty ale istnieje również taki temat -> KLIK

    Nadal jestem za tym żeby go natychmiast zbanowali bezterminowo, sprawiedliwość to sprawiedliwość ;]
    Tutaj zaznaczę jeszcze dodatkowo że większość osób było za banem bezterminowym,a więc.
    Nadal jestem za tym, żeby platyniec miał bana na IP za jego przekręty. W końcu sprawiedliwość do sprawiedliwość ^_^
    A tak na poważnie.
    Większość osób głosowało na pierwszą opcję, bo "niektóre" osoby wciąż spamowały żeby tak robić w Eliar i Eternii


    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    My nie mieliśmy za tą samą karę, on zrobił 2 przewinienia (większe szkody/więc graczy poszkodowanych).
    Według regulaminu powinien mieć bana bezterminowego.
    Jak już wspominałem on jest testerem i pomaga przy rozwoju gry. Zobowiązał się pomagać dalej co działa jako znaczny czynnik łagodzący. Natomiast ty co zrobiłeś dla gry? Trolujesz, oszukujesz, łamiesz regulamin. Przestań być takim hipokrytą, proszę.


    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Mylisz się, nie wiesz gdzie które itemki które zostały zrobione powędrowały i czy potem to wróciło do soada czy też nie.
    Proste wnioskowanie, że wróciło ponieważ soad szybko się wzbogacił a potem nagle miał problemy z zbieraniem golda gdy to jeszcze robił.
    Co do tego tematu: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ight=talvisota
    Trzeba sobie powiedzieć, że nadal jest bardzo podejrzane co się dzieje u soad,mopa,jeahoka i ostatnio rolla. Itemki latają jak powalone i to dosłownie komplety eq +8 z super bonusami. Ilość eq +0/1/2/3 6/7 też jest prze ogromna i ciekawi mnie jak to powstało. Tutaj czekam na DEWASTATOR Leon Full i wnioski o elicie.
    Pirat nie ma kompletnie eq. Roll też jedzie na jakimś zastępczym zestawie. I dlaczego twierdzisz że się mylę? Przypuszczasz, że soad z piratem oszukali tomiego, czy po prostu byli od niego sprytniejsi i schowali część gdzieś eq? Obie wersje brzmią równie nieprawdopodobnie.

    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Właśnie też ma eq soad, a skąd jest to eq ? Myślisz, że soad od tak pożycza eq ? Może roll też mu pomagał zdobyć ? Nic tam nie wiadomo.
    Wiem że tego nie zrozumiesz, ale zaufanym osobom pożycza się eq (chyba że masz nick MortalChaos, wtedy za nic nie pożyczasz). Tak bywa no.
    I soad ma teraz eq tylko na 50 poziom.

    Cytat Napisał Hiter Zobacz post
    Okej pytam oficjalnie. Skąd soad,jeahok,mop,roll mają takie eq w takich ilościach i z takimi plusami ?
    Wykuli, wydropili, kupili.
    Zauważ że był czas gdy każdy z nich chodził na każdego lamerskiego mini bossa codziennie z buta każdą postacią ;]


    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    To może ja zadam pytanie odnośnie moderatora. Czy takie zachowanie nie zasługuje na zdeklasowanie? Taka osoba powinna chyba dawać przykład w grze. A moja osoba nie życzy sobie aby w jej stronę leciały jakiekolwiek obelgi. Jestem ciekaw czy w końcu ktoś coś zrobi z tą bezkarną "hulajduszą",lecz stawiam na jakieś 99% że konsekwencji nie będzie żadnych,a ja jeszcze dostane knebla za darmo

    https://scr.hu/0wdyh/wcsgk
    Tak kompletnie szczerze, bo nie chcę mi się już owijać w bawełnę.
    Gdyby twoja osoba była bez zarzutu to mógłbyś się do czegoś takiego przyczepić. Jednakże teraz to jest już tylko stwierdzenie faktu ;]
    Twierdzisz, że na kłamcę nie powinno mówić kłamca, bo jest to dla niego krzywdzące?

    Mógłbym (broń beru cię tak nie nazywam ^_^ ) cię nazwać przebrzydłym krętaczem, idiotą który łamie regulamin gry, skupuje od innych ranking itd. Ba mógłbym cię nawet nazwać kaidanem. Pewnie też obyłoby się to bez żadnych konsekwencji, chociaż ja jestem już ciut bliżej granicy.

    Kilka miesięcy temu weszła aktualizacja terenów Langeburga. To jedna z nowych misji która się wtedy pojawiła. Aby przejść dalej i ruszyć głazy musisz wykonać tę zagadkę ;]

    Wydaje mi się że obok powinna być tabliczka informująca o tym co trzeba zrobić, aby przejść dalej.

  8. #7343
    Użytkownik
    Dołączył
    07-10-2014
    Postów
    122
    Leonadro aby zdobyć to co oni mają musiałbyś codziennie dropic po 3-5 eq z bossa 65lv lub użyć po prostu Cheat Enigma i podmienić przedmioty z ID co widać u Mopa.

    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    To może ja zadam pytanie odnośnie moderatora. Czy takie zachowanie nie zasługuje na zdeklasowanie? Taka osoba powinna chyba dawać przykład w grze. A moja osoba nie życzy sobie aby w jej stronę leciały jakiekolwiek obelgi. Jestem ciekaw czy w końcu ktoś coś zrobi z tą bezkarną "hulajduszą",lecz stawiam na jakieś 99% że konsekwencji nie będzie żadnych,a ja jeszcze dostane knebla za darmo

    https://scr.hu/0wdyh/wcsgk
    Oczywiście, że takie osoby nie powinny być moderatorami ale to nie tylko przypadek tego jedno moda a wielu którzy obrażają innych graczy.

    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Podmieniali z Cheat Enigma? To amatorstwo. Każdy wie, że najlepsze efekty daje Cheat Opus Magnum.

    Mogłby ktoś wydzielić te wszystkie posty do jakiegoś tematu o soadach i pirratach?
    Odpowiadając na pytanie odnośnie CE to myślę, że wystarczy robić jak MOP czyli zaklepać ID sporej ilości przedmiotów podmienić je na view i masz duzo przedmiotów na 65lv. Szybko i efektywnie to najważniejsze podczas cheat'owania.
    Ostatnio edytowane przez Scofield ; 17-09-2016 o 11:57

  9. #7344
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Leonadro aby zdobyć to co oni mają musiałbyś codziennie dropic po 3-5 eq z bossa 65lv lub użyć po prostu Cheat Enigma i podmienić przedmioty z ID co widać u Mopa.
    Podmieniali z Cheat Enigma? To amatorstwo. Każdy wie, że najlepsze efekty daje Cheat Opus Magnum.

    Mogłby ktoś wydzielić te wszystkie posty do jakiegoś tematu o soadach i pirratach?

  10. #7345
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Lord Of Live Zobacz post
    Leonadro aby zdobyć to co oni mają musiałbyś codziennie dropic po 3-5 eq z bossa 65lv lub użyć po prostu Cheat Enigma i podmienić przedmioty z ID co widać u Mopa.



    Oczywiście, że takie osoby nie powinny być moderatorami ale to nie tylko przypadek tego jedno moda a wielu którzy obrażają innych graczy.
    Wystarczy również że kupiłbym kilkaset mf
    Wystarczy również, że któryś znajomy zakończy grę i odda mi swoje eq (a tak na pewno było niejednokrotnie w przypadku soada)
    Wystarczy również że dropnie mi jakikolwiek itemek +8, który wymienię za większość setu na +6 i proszę bardzo gotowe.

    soad to ogólnie dorobił się na moich mf'ach także pozdro.

    Zawsze szukasz jakiegoś dziwnego wyjścia.

  11. #7346
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Ponieważ nie wiesz jaki procent ich ekwipunku odebrano. Chcesz się dowiedzieć? TO ZAPYTAJ TOMIEGO. Nikt nie ma obowiązku udzielenia ci tej informacji, zrozum to.

    A propo:
    Nie jestem żadnym "lizo-d*p" soada (heheheheh). Ty od razu wyskakujesz z tekstem, żeby się nie przyczepiać, bo (twoim zdaniem ^_^) ty masz rację oraz z czymś pokroju: hehehehe ale jesteśmy śmieszni. Po prostu się błaźnisz ;]



    Jak już wspominałem on jest testerem i pomaga przy rozwoju gry. Zobowiązał się pomagać dalej co działa jako znaczny czynnik łagodzący. Natomiast ty co zrobiłeś dla gry? Trolujesz, oszukujesz, łamiesz regulamin. Przestań być takim hipokrytą, proszę.
    Już ci odpowiedziałem na to, RBQ również był testerem i pomagał w rozwoju gry, dostał bana i zabrali mu wszystko (korzyści + to co miał przed tym) a soadowi tylko korzyści według kilku twoich innych postów.Zrezygnował sam z bycia testerem.

    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    To nadal nie usprawiedliwia go do tak szybkiego odbanowania.
    RBQ został "oskarżony" o multi-konto/współdzielnie konta z Dizarem ,okazało się że pare razy rzeczywiście byli na swoich kontach z
    różnych przyczyn i RBQ został odbanowany pod warunkiem że Tomi zabierze mu cały majątek (EQ).

    A co soadowi w zamian za odbanowanie zostało odebrane?

  12. #7347
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Już było napisane, że soadowi odebrano PONAD cały majątek zdobyty w ten sposób.

  13. #7348
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Już było napisane, że soadowi odebrano PONAD cały majątek zdobyty w ten sposób.
    Powinni mu zabrać nie tylko majątek który zdobył po przez te oszustwo,a cały majątek który zebrał przed oszustem.
    Tak jak to było z RBQ.

  14. #7349
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    To może ja zadam pytanie odnośnie moderatora. Czy takie zachowanie nie zasługuje na zdeklasowanie? Taka osoba powinna chyba dawać przykład w grze. A moja osoba nie życzy sobie aby w jej stronę leciały jakiekolwiek obelgi. Jestem ciekaw czy w końcu ktoś coś zrobi z tą bezkarną "hulajduszą",lecz stawiam na jakieś 99% że konsekwencji nie będzie żadnych,a ja jeszcze dostane knebla za darmo

    https://scr.hu/0wdyh/wcsgk
    Zgłoś to do tomiego. pisal mi kiedyś jesli ktos kogoś obraża tak że poczujesz się urażony wystarczy mu "na skarżyć"

    Edit: Tylko nie wiem czy to się tyczy też forum
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 17-09-2016 o 14:14

  15. #7350
    Użytkownik Avatar Queli
    Dołączył
    18-05-2012
    Postów
    38
    Cytat Napisał Leonardo Zobacz post
    Wystarczy również że kupiłbym kilkaset mf
    Wystarczy również, że któryś znajomy zakończy grę i odda mi swoje eq (a tak na pewno było niejednokrotnie w przypadku soada)
    Wystarczy również że dropnie mi jakikolwiek itemek +8, który wymienię za większość setu na +6 i proszę bardzo gotowe.

    soad to ogólnie dorobił się na moich mf'ach także pozdro.

    Zawsze szukasz jakiegoś dziwnego wyjścia.
    Popieram dokladnie, jak sie ma znajomosci to sie odrobi wiekszosc ekwipunku dzieki wsparciu znajomych

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Zrobilem sobie jakas 1,5roczna przerwe i gdy wrocilem na moim koncie pojawily sie jakies rzeczy na niski level, ktorych nigdy nie wydropilem bo wtedy jeszcze nie istnialy. Jak to dziala?
    Ostatnio edytowane przez Queli ; 17-09-2016 o 16:01 Powód: dodatkowe pytanie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •