Strona 468 z 1132 PierwszyPierwszy ... 368418458466467468469470478518568968 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,006 do 7,020 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #7006
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Tą regenerację wrzuca chyba także, jeżeli nasza postać ma 50 many, ale gustav ma dubla.
    Podczas dzisiejszego testowania posiadanych gemów uników specjalnie starałem się utrzymywać swoje mp na poziomie przewyższającym 50. Mimo to gustav użył jednak mikstury regeneracji na swoim dublu (link do walki: https://mfo3.pl/r/bf68a4006 tura 113).
    Poza tym za dużo tych ciosów nie uniknąłem, albowiem bez czarciej zbroi i czarciego hełmu z posiadanego uzbrojenia wyciągam jedynie 119 punkty szczęścia, co daje mi łącznie podczas walki 164 punktów szczęścia. Jeżeli bym natomiast założył krzyż zwycięstwa, który dodaje trochę uników, to szczęścia bym miał jeszcze mniej z powodu zdjęcia czarciej bransolety +2, która dodaje 99 szczęścia. Poziom moich uników podczas tej walki wynosił natomiast 33% (12% z butów; reszta z 7 gemów)
    Musisz mieć serio dziwne statystyki skoro ja magiem na niego miałem 40% uników i ponad 200 lucka.
    Mówiłem Ci załóż: Pajęczy Hełm / Czarcia Zbroja / Czarcie Buty / Krzyż / Tyle gemów uników żeby było 40% łącznie - pewnie z 6-7,ostatnie 2-3 dołóż obrony.

  2. #7007
    Użytkownik Avatar PlayMaster
    Dołączył
    29-12-2015
    Postów
    124
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    te miksy są od dawna na stronie "tej lepszej" wiki
    Skoro tak to znajdź mi przez mfo item eliksir, tego raczej nie znajdziesz też jest na wiki

  3. #7008
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fannindel Zobacz post
    Musisz mieć serio dziwne statystyki skoro ja magiem na niego miałem 40% uników i ponad 200 lucka.
    Mówiłem Ci załóż: Pajęczy Hełm / Czarcia Zbroja / Czarcie Buty / Krzyż / Tyle gemów uników żeby było 40% łącznie - pewnie z 6-7,ostatnie 2-3 dołóż obrony.
    Wiem. Tylko póki co nie mam ani czarciej zbroi ani krzyża. Potrzebuję trochę czasu na ich zdobycie. Jeżeli natomiast chodzi o moje staty bazowe, to wszyscy na tym forum się dziwią, że będąc wojownikiem mam tylko 45 punktów szczęścia.

  4. #7009
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Wiem. Tylko póki co nie mam ani czarciej zbroi ani krzyża. Potrzebuję trochę czasu na ich zdobycie. Jeżeli natomiast chodzi o moje staty bazowe, to wszyscy na tym forum się dziwią, że będąc wojownikiem mam tylko 45 punktów szczęścia.
    Właściwie to jest dobre na wszystko poza Gustawem
    Generalnie taka baza jest bardzo problematyczna. Nawet jak ubierzesz full czarci + krzyż to dopiero na itemkach klasy +6/7/8 będziesz w stanie w ogóle mieć więcej lucka niż on. Tutaj bazując na bonusach lucka - daje liniowo celność dla przewagi i ponad liniowo dla pierwszych ~30% przewagi uniki.
    Idąc dalej - dla wysokich uników 1% uniku jest więcej warty niż dla niskich. W tej walce mamy bardzo dużo(1% uniku kiedy przeciwnik ma 50% celności, jest tyle warty ile 2% dla 100% cela), więc wyciągnięcie tych % uników z małej przewagi lucka jest ogromnie ważne.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ane-statystyki
    Tabelka z unikami. Pierwsze 20% przewagi daje 6,7% uniku, zaś 100% przewagi daje 20%.

  5. #7010
    Carpe Diem
    Konto usunięte
    Kilka pytań odnośnie świń.


    1)Czy od początku wejścia do gry połączonych depozytów istniał limit złota , ktore można przechowywać w depozycie?
    2)Czy ma być obniżonone tracenia złota w walkach ?
    Ostatnio edytowane przez Carpe Diem ; 18-08-2016 o 13:48

  6. #7011
    Cytat Napisał PlayMaster Zobacz post
    Skoro tak to znajdź mi przez mfo item eliksir, tego raczej nie znajdziesz też jest na wiki
    Admini celowo wyłączyli podgląd Eliksiru, ale wcześniej był on widoczny dla wszystkich, tak samo jak Mega Eliksir i Eliksir Many.

    Cytat Napisał Carpe Diem Zobacz post
    1)Czy od początku wejścia do gry połączonych depozytów istniał limit złota , ktore można przechowywać w depozycie?
    2)Czy ma być obniżonone tracenia złota w walkach ?
    1. Tak i ten limit był mniejszy niż obecny.
    2. Nie, było obniżone tylko tymczasowo.
    Ostatnio edytowane przez Asasynek ; 18-08-2016 o 14:25

  7. #7012
    Carpe Diem
    Konto usunięte
    Szkoda gadać , co za pazerność.

  8. #7013
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Carpe Diem Zobacz post
    Szkoda gadać , co za pazerność.
    Pazerność? Możesz trzymać złoto na postaci, nikt cię nie zmusza do rozszerzania depozytu.

  9. #7014
    Carpe Diem
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Królowa Zobacz post
    Pazerność? Możesz trzymać złoto na postaci, nikt cię nie zmusza do rozszerzania depozytu.


    I tracić 500k kilka razy dziennie?

  10. #7015
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Carpe Diem Zobacz post
    I tracić 500k kilka razy dziennie?
    Mozesz to wydac lub tracic lub powiekszyc depo.

  11. #7016
    Vanitas
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MasterOfPuppets Zobacz post
    Właściwie to jest dobre na wszystko poza Gustawem
    Wiem. Dlatego jak się wścieknę, to zrobię resert statystyk i wyzeruję sobie obronę magiczną dodając do szczęścia 139 punktów specjalnie na tę walkę. Po wygranej natomiast wrócę do swoich obecnych statystyk, które z innymi bossami lub minibosami się sprawdzają. Mam tylko nadzieję, że po wyzerowaniu obrony magicznej nie padnę na hita od runa magii.
    Na chwilę obecną jednak nabijam sobie atrybut miecza i próbuję zdobyć potrzebne uzbrojenie, a zatem nie walczę z nim jeszcze "na poważnie". Klasy +6/7/8 na pewno miał nie będę, albowiem za krótko gram w MFO3, aby móc sobie pozwolić na takie luksusy.
    W związku z powyższym miałbym jeszcze pytanie, kiedy można się spodziewać najbliższego darmowego resertu statystyk?

  12. #7017
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    Cytat Napisał Błyskawiczka Zobacz post
    Wiem. Dlatego jak się wścieknę, to zrobię resert statystyk i wyzeruję sobie obronę magiczną dodając do szczęścia 139 punktów specjalnie na tę walkę. Po wygranej natomiast wrócę do swoich obecnych statystyk, które z innymi bossami lub minibosami się sprawdzają. Mam tylko nadzieję, że po wyzerowaniu obrony magicznej nie padnę na hita od runa magii.
    Na chwilę obecną jednak nabijam sobie atrybut miecza i próbuję zdobyć potrzebne uzbrojenie, a zatem nie walczę z nim jeszcze "na poważnie". Klasy +6/7/8 na pewno miał nie będę, albowiem za krótko gram w MFO3, aby móc sobie pozwolić na takie luksusy.
    W związku z powyższym miałbym jeszcze pytanie, kiedy można się spodziewać najbliższego darmowego resertu statystyk?
    chyba dopiero na swieta bedzie

  13. #7018
    Użytkownik Avatar PlayMaster
    Dołączył
    29-12-2015
    Postów
    124
    Cytat Napisał dziodziek Zobacz post
    chyba dopiero na swieta bedzie
    Urodziny gry kiedy są?

  14. #7019
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał PlayMaster Zobacz post
    Urodziny gry kiedy są?
    31 Marca.

  15. #7020
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2013
    Postów
    200
    Jaki jest wzór na obrażenia z kuli piorunów?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •