Strona 435 z 1132 PierwszyPierwszy ... 335385425433434435436437445485535935 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,511 do 6,525 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #6511
    Cytat Napisał Taygen Zobacz post
    Po resecie ranku ma się 1pkt czy 0 ?
    0 i jest sie nieklasyfikowanym

  2. #6512
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Czy bonus za MF +100% drop obowiązuje wytypowane mini-bossy potwory unikatowe?

    Kupiłem +100% drop na 20 mini-bossów,do tej pory wymieniłem 3 razy wdowę co daje aż 12 ich.
    Z czego dropły mi tylko miksy a moim kolegą z wymiany 3 rzeczy. (Każda wymiana była z inną parą osób).

    -Pajęcza Bułwa
    -Pajęcza Włócznia +2
    -Pajęcze Buty

    Takie dropy były w tych 3 wymianach (Jeden item na jedną wymianę) jednak skoro to ja mam +100% dropa (żadna inna osoba nie miała) to czemu ja tego nie dostalem? czy ja serio mam takiego pecha? może coś się zepsuło?

    Bo ogółem kupiłem to tylko dlatego że widziałem że EneDueRabe podczas 1 wymiany Krakena dropnął cały set koralowy (prócz różdżki),nawet 2 itemy z +.
    A ponoć z krakena jest mniejszy drop jak z Wdowy,nie rozumiem tego.

  3. #6513
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    To nie jest zwiększenie drop dla Ciebie o 100% a ogólnie zwiększenie dropu z mini. Może być tak, że w ciągu tych 20 mini nie zdobędziesz nawet 1 itemka. Masz pecha.

    Drop z każdego mini jest ten sam.

  4. #6514
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    To nie jest zwiększenie drop dla Ciebie o 100% a ogólnie zwiększenie dropu z mini. Może być tak, że w ciągu tych 20 mini nie zdobędziesz nawet 1 itemka. Masz pecha.

    Drop z każdego mini jest ten sam.
    To dlaczego u innych było tak że ten kto ma bonus wykupiony ten dropa? Ta gra tylko pod każdym względem zniechęca..potem się dziwić że mało online,masakra.

  5. #6515
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    To nie jest zwiększenie drop dla Ciebie o 100% a ogólnie zwiększenie dropu z mini.
    Nie.
    Przykładowo:
    Bijąc wdowę w 4 osoby bez żadnych bonusów jest drop o wartości 100%, czyli na każdego członka walki wypada 25%.
    Jak sobie wykupisz drop 100% za mfy, to drop z wdowy będzie wynosił 125%, a tobie przypadnie 50% z puli, kiedy reszta graczy w dalszym ciągu ma te 25%.
    To jest tylko delikatne zwiększenie szansy na drop, nie masz gwarancji, że nawet przez te 10 czy 20 walk ci cokolwiek wypadnie.

  6. #6516
    Użytkownik Avatar proskiler
    Dołączył
    16-07-2013
    Postów
    595
    Hmm, jak w skrypcie zrobić ostatnie obrażenia dla magicznych broni dla woja? Bo są one i magiczne i fizyczne. Da się to jakoś zrobić? jak zrobię magiczne, to załapie? bo w sumie są mieszane :P

  7. #6517
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Hmm, jak w skrypcie zrobić ostatnie obrażenia dla magicznych broni dla woja? Bo są one i magiczne i fizyczne. Da się to jakoś zrobić? jak zrobię magiczne, to załapie? bo w sumie są mieszane :P
    Nie znam się za bardzo na skryptach, ale możliwe, że trzeba dać losowy atrybut.

  8. #6518
    Cytat Napisał proskiler Zobacz post
    Hmm, jak w skrypcie zrobić ostatnie obrażenia dla magicznych broni dla woja? Bo są one i magiczne i fizyczne. Da się to jakoś zrobić? jak zrobię magiczne, to załapie? bo w sumie są mieszane :P
    Powinno załapać jeśli weźmiesz losowy atrybut magiczny, z runami działało, więc z broniami magicznymi też powinno. Ale najlepiej gdyby jakiś Soad potwierdził, bo oni się znają na skryptach trochę bardziej.

  9. #6519
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Powinno załapać jeśli weźmiesz losowy atrybut magiczny, z runami działało, więc z broniami magicznymi też powinno. Ale najlepiej gdyby jakiś Soad potwierdził, bo oni się znają na skryptach trochę bardziej.
    z tym, że ostatnie obrażenia mogą być tylko albo były fizyczne, albo były magiczne, albo były krytyczne.

  10. #6520
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    z tym, że ostatnie obrażenia mogą być tylko albo były fizyczne, albo były magiczne, albo były krytyczne.
    Przecież napisałem, losowy atrybut magiczny, co powinno zadziałać, bo w tych broniach jest opis "zadaje obrażenia magiczne o atrybucie...".

  11. #6521
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Przecież napisałem, losowy atrybut magiczny, co powinno zadziałać, bo w tych broniach jest opis "zadaje obrażenia magiczne o atrybucie...".
    Przecież napisałem, że nie ma czegoś takiego...

  12. #6522
    Cytat Napisał matissimos Zobacz post
    Przecież napisałem, że nie ma czegoś takiego...
    to może gramy w inną grę, bo u mnie jest, kwestia tego czy działa
    Nazwa:  lol.png
Wyświetleń: 561
Rozmiar:  46.0 KB

  13. #6523
    Azbestowy Krzysztof
    Konto usunięte
    Czy 2 takie same bonusy się łączą? Np. jak mam buty co dają 4 tury regeneracji i hełm co daje 4 tury regeneracji to czy będę miał 8 tur regeneracji czy 4?

  14. #6524
    Cytat Napisał Azbestowy Krzysztof Zobacz post
    Czy 2 takie same bonusy się łączą? Np. jak mam buty co dają 4 tury regeneracji i hełm co daje 4 tury regeneracji to czy będę miał 8 tur regeneracji czy 4?
    nie

  15. #6525
    Bronie wojowników które bija także atrybutem magicznym przez skrypt są traktowane jako atrybut fizyczny.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •