Strona 38 z 1132 PierwszyPierwszy ... 28363738394048881385381038 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 556 do 570 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #556
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Nie wiadomo, na dodatek pytanie nalezy do takich dosc... zakazanych ;d

  2. #557
    Nyhariel
    Konto usunięte
    "Nie podajemy terminów, a wszelkie pytania o nie pozostaną bez odpowiedzi." Zacytuje Tomi'ego... i mysle, ze powinienes wyciagnac wnioski... jezeli nie, to przykre...

  3. #558
    ege szege
    Konto usunięte
    kiedy update ? :P

  4. #559
    Loco
    Konto usunięte
    Prawdopodobnie w niedziele po kościele.

  5. #560
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Odbicie zabiera max 75% hp przeciwnika. Przypuscmy, ze on nam zada 80% swojeho hp. Czy gdy uzyjemy odbicia, zabierzemy mu 75% hp czy nie trafimy?

  6. #561
    Koridor
    Konto usunięte
    75%

  7. #562
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Odbiciem nie da się chybić.
    Można zabrać max 75% hp przeciwnika (taka blokada dla NS z mfo2).
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  8. #563
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Nie, to jest blokada, zeby jak ktos ma malo obrony i ktos mu zabierze 1500 hp, a ma sie wlasnie tyle, to zeby odbicie nie zdjelo na hita przy pelnym hp ;] Ostatnio Tomi to tlumaczyl. NS'a w tej chwili jak wiadomo nie ma sensu robic, poprzez ograniczenie statystyk (oczywiscie mozna wpakowac jak najwiecej w atak/atak magiczny, ale przez to ograniczenie nie bedzie na tyle efektywny, jak w przypadku mfo2).

  9. #564
    Użytkownik Avatar Jaskier
    Dołączył
    06-05-2011
    Postów
    1,381
    Ja przeciez wiem o co chodzi, tylko nie wiem dokladnie co w takiej sytuacji jak napisalem sie stanie. Zamiast chybic moglem napisac czy zadziala i tyle;]

    PS:Czy jesli grasz, ktory ma wiekszy lvl nas zaatakuje, miesci sie w przedziale rankowym i przegra, to zdobedziemy ranking?

  10. #565
    Coni
    Konto usunięte
    Tak.

  11. #566
    musaraj
    Konto usunięte
    A jak z krytycznym ciosem na dzbana?

  12. #567
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    działa jak masz na sobie rękawice

  13. #568
    Nyhariel
    Konto usunięte
    Nie mozna. Byl przypadek, ze gracz chcial usunac konto bo przyszlo mu powiadomienie o multi i mial tekst w prezentacji "Chcialem usunac wszystkie postacie z konta, ale nie moglem bo wraz z ostatnia trzeba skasowac konto, niestety nie pamietam kodu bezpieczenstwa". Z tego co mial w prezentacji mozna wnioskowac, ze nie da sie miec konta bez postaci.

  14. #569
    musaraj
    Konto usunięte
    Nie da się - pragnąc usunąć ostatnią, musimy usunąć konto, a wraz z stworzeniem konta tworzymy pierwsą postać (nick wybieramy podczas rejestracji

  15. #570
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Pytanie odnośnie pomocy.
    Zawsze gdy atakowałem wywerne brałem 1 osobę do pomocy.
    W trakcie ostatniej walki jak zwykle wziąłem jedną osobę, odwołałem sos i...po chwili do walki dołączyły kolejne dwie osoby.
    Czy to znaczy że osoba którą wziąłem do pomocy również może wpuszczać ludzi do walki?!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •