Strona 349 z 1132 PierwszyPierwszy ... 249299339347348349350351359399449849 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,221 do 5,235 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #5221
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Bon zawsze się może rozjechać. Nie ma brzebacz.

  2. #5222
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Bon zawsze się może rozjechać. Nie ma brzebacz.
    to wygrałem, hehe :P dzięki

  3. #5223
    Użytkownik Avatar skarlet
    Dołączył
    01-08-2011
    Postów
    859
    "jaki jest % szansy na wykopanie mapy z kopalni ?"

    Napisze jeszcze raz

    jak zdecydujesz się na kopanie to kopiesz sobie w 1 z 3 tak? i teraz z tych trzech tylko jedno stanowisko ma 1% szans na wykopanie Mapy pozostałe dwa mają 0%
    teraz już rozumiesz?
    kazdy ma inne, sama musisz zgadnąc które
    Dalej nie zrozumiałeś pytania

    Chodzi mi o to czy jest roznica czy podczas kopania wykopie jakis smiec czy jak nic nie wykopie to nie ma roznicy

  4. #5224
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2012
    Postów
    106
    Coooo???? no tak wykopiesz albo smiec albo nic, skąd Ci się to wzięło... wykopiesz Mape/smiec/żety/recepture i co tu więcej różnic się doszukiwac?? nie rozumiem..

    na początku losuje ci mape jak nie bo *często* xd nie wypada to dalej losuje ci recepture a potem smieci jak nawet smieci nie polecą no to nie masz nic tak mi się wydaje
    Ostatnio edytowane przez adamekch ; 22-08-2015 o 14:29

  5. #5225
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    Cytat Napisał skarlet Zobacz post
    Chodzi mi o to czy jest roznica czy podczas kopania wykopie jakis smiec czy jak nic nie wykopie to nie ma roznicy
    nie, nie ma różnicy. masz 1% szans na wykopanie, liczą się wszystkie ruchy łopatą. no ale wiesz jak to z losowością bywa, i ten jeden z trzech dołków, gdzie masz 0/0/1% szans na wykopanie po 1k ruchów łopatą.

  6. #5226
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2012
    Postów
    106
    Pytanie do użytkowników Gyazo GIF
    jak zrobic aby w tekscie wyswietlał się gif a nie link do niego
    np:
    Ostatnio edytowane przez adamekch ; 22-08-2015 o 14:38

  7. #5227
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319


    w prezentacji w grze masz od tego ikonkę drzewka na pasku zadań w edycji, a na forum ten powyższy


  8. #5228
    Użytkownik
    Dołączył
    22-11-2012
    Postów
    106
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post


    w prezentacji w grze masz od tego ikonkę drzewka na pasku zadań w edycji, a na forum ten powyższy

    Już próbowałem ale "plik jest za duży/error"

    - - - - - - - - - -

    lub taka inkonka małego zdjęcia jak jest na górze..


    Próba nr.1






    Dzieki Hydra
    Ostatnio edytowane przez adamekch ; 22-08-2015 o 15:05

  9. #5229
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    jak dokładnie działają bonusy przy kłuciu/podbijaniu itemków. jeżeli mam +0 z powiedzmy czystym bonem w coś, podbije do +3 to nadal będzie czysty bon czy coś się kiełbasi po drodze?
    Niby losowo, ale szansa na to, że bon będzie kierunkowy, jest chyba nieco podbita. Tasowanie przedmiotu (+2 przy pomocy zerówki) też często daje kierunkowy bon.

  10. #5230
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Niby losowo, ale szansa na to, że bon będzie kierunkowy, jest chyba nieco podbita. Tasowanie przedmiotu (+2 przy pomocy zerówki) też często daje kierunkowy bon.
    Aha ok, a to "niby" oznacza ze jezeli podbjie czyste +2 do +3 to mam tyle samo bonu + dodatkowo rozdane punkty, czy na nowo losuje tyle ze z wiekszej puli punktow? Chodzi mi o to czy punkty daza do rownowagi (5 pkt czystego bonu podbijam. I dazy do rownowagi bonusu czyli 5 pkt w to co bylo + kilka w cos innego), czy jest to losowe (5 pkt bonu czystego + losowo dodane punkty dodatkowe)? Potrzebne mi to do policzenia od jakiej wartosci itemu oplaca sie ryzykowac podbijanie z czystego +2 do +3. Strzelam ze jezeli bon zostaje + otrzymuje dodatkowe punkty, bedzie to jakies 1.2k, ale nie wiem jak to dokladnie dziala. Sorry na takie skomplikowane (do przeczytania :P) pytanie, ale staralem sie wytlumaczyc.

  11. #5231
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Prosty przykład:
    Itemek x z 6pkt w speeda podbijasz z +2 do +3
    Powstaje itemek y, który ma 6pkt w speeda + z losowych stat
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  12. #5232
    Ok rozumiem, a wiec jeszcze trzy, proste juz pytania.
    Ile kosztuje podbicie itemka z +0 do +2 (65lv)?
    Ile kosztuje podbicie itemka z +2 do +3 (65lv)?
    Czy koszta sie zmieniaja, czyli z +0 do +3 kosztuje wiecej/mniej niz z +0 do +2 i z +2 do +3?

    Nie mam w eq nic powyzej +1, dlatego pytam.

  13. #5233
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    podbijanie jest tanie (w granicach 10-50k), a jak podbijasz żetonami to nie płacisz golda.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  14. #5234
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    podbijanie jest tanie (w granicach 10-50k), a jak podbijasz żetonami to nie płacisz golda.
    Nawet nie wiedzialem ze mozna podbijac nie zetonami ;-; to ja najpierw doczytam, potem sobie zaczne liczyc dzieki wszystkim

  15. #5235
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Ogólnie fajnie by było tak:
    Żetony + odpowiedni nabity gem = bon kierunkowy w żądaną statystykę.
    I żeby nie było za łatwo to ulepszanie z gemem ulepsza tylko o jeden plus, więc dla pełnego bonu w jednym itemku trzeba by było zużyć 3 gemy

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •