Strona 341 z 1132 PierwszyPierwszy ... 241291331339340341342343351391441841 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,101 do 5,115 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #5101
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    dlaczego tak okaleczacie ten wspaniały temat, jakim są 'Pytania' jakimś bezsensownym spamem? chcecie dyskusji, załóżcie temat w HP.

    nie offtopująć, jak co niektórzy: ile w praktyce wychodzi wykopanie 100szt jednorodnego minerału z dziury, gdzie są trzy możliwe, a ile na 100szt, gdzie sa dwa możliwe? bo to 10% to chyba jakieś oszukane jest

  2. #5102
    Lilka II
    Konto usunięte
    A teraz jest 238 online

  3. #5103
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    dlaczego tak okaleczacie ten wspaniały temat, jakim są 'Pytania' jakimś bezsensownym spamem? chcecie dyskusji, załóżcie temat w HP.

    nie offtopująć, jak co niektórzy: ile w praktyce wychodzi wykopanie 100szt jednorodnego minerału z dziury, gdzie są trzy możliwe, a ile na 100szt, gdzie sa dwa możliwe? bo to 10% to chyba jakieś oszukane jest
    Jest 10% na minerał jakiegoś koloru. Czyli po ~2000 kopań powinieneś mieć 2 setki minerałów (jeśli kopiesz w kopczyku z dwoma), po ~3000 3 setki minerałów.
    Choć oczywiście odchylenie jest spore :/

  4. #5104
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    no właśnie o tym mówię, pytam, bo może ktoś liczył, kopał, wie, jak to wychodzi w praktyce C:

  5. #5105
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    no właśnie o tym mówię, pytam, bo może ktoś liczył, kopał, wie, jak to wychodzi w praktyce C:
    Wychodzi te 10%, ale przy sporej liczbie kopan. Cos tam kopalem, i raz mialem kolo 15% a raz 5%, takze no spore odchylenie, ale tez nie ma co sie dziwic bo masz losowanie 5/6 mozliwosci, jakby byly dwie to pewnie bardziej by sie to zgadzalo

    - - - - - - - - - -

    Ps. U mnie np wypadalo dwa razy wiecej niebieskich od zoltych, a niby ta sama szansa

    Pzdr

  6. #5106
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał Lilka Zobacz post
    O ja cie... Jak mfo3 upadnie, to zostanę zakonnicą. Naprawdę. A niezbyt wierzę by upadło. Ileż tu jest starych, kilkuletnich wyjadaczy, chociażby tacy: Samael, Antybristler, Pirrat, skarlet, Sqadron, piwkoo czy SOAD. Oni w to grają ładnych pare lat. A w nocy liczba graczy online sięga 200!
    Większość ze starych wyjadaczy jest za bogata, żeby kupywać mfy.

    Zresztą nie wiem kiedy Ty ostatnio tu widziałaś więcej niż 200 graczy.

  7. #5107
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał milk Zobacz post
    Większość ze starych wyjadaczy jest za bogata, żeby kupywać mfy.

    Zresztą nie wiem kiedy Ty ostatnio tu widziałaś więcej niż 200 graczy.
    I to w nocy xd

  8. #5108
    P
    Cytat Napisał milk Zobacz post
    Większość ze starych wyjadaczy jest za bogata, żeby kupywać mfy.

    Zresztą nie wiem kiedy Ty ostatnio tu widziałaś więcej niż 200 graczy.
    Po pijaku pewnie, cyferki jej sie dwoily. Ja czasem wchodze na emefo wczesnie rano (opcjonalnie pozno wieczorem), tak kolo 5-6 bo przed praca i jest kolo 10 osob online. To dobrze swiadczy bo znaczy ze nie ma takich afkow ktorzy maja odpalone emefo 24/7.

    Tak odnoszac sie do wczesniejszych wypowiedzi. Masz racje Lilka, wyjadacze nie odejda (chyba ze sie Antek znowu wykasuje :P), ale gra dla samych wyjadaczy chyba nie ma sensu. Zgadzam sie ze graczy jest malo, ale problem chyba nie lezy w "reklamie" i eventach. Nowych jest ogrom, wystarczy popatrzec na liczbe kont low lvlowych. Oczywiscie polowa to multi, ale nawet jesli to i tak ogrom. Mysle ze powinno sie raczej skupic na tym by gracze zostawali, a nie przychodzili, wbijali 10 lv i ->margonem. I event raczej tego nie zalatwi. Kiedys juz proponowalem, dajcie jakies blyszczace duperele to zostana. Takie moje przemyslenia.

  9. #5109
    Użytkownik Avatar Galina
    Dołączył
    04-06-2013
    Postów
    43
    Popieram częściowo opinię, tym bardziej, że wielu stałych graczy zrezygnowało z dalszej gry, a ci co zostali zapewne zastanawiają się czasem nad sensem dalszego inwestowania w nią.

  10. #5110
    Lilka II
    Konto usunięte
    Nie mówiłam że WIĘCEJ niż 200 graczy, tylko że sięga dwustu, SoShy, w nocy jest w lecie wincyj niż w dzień, bo jest dobra pogoda i wakacje.Tak, i na My Fantasy Online 3 siedze tylko po alkoholu. WYJADACZE górą, no bo kto z mfo3 wykurzy stąd Samaela, PNB lub sqadrona?
    Ostatnio edytowane przez Lilka II ; 06-08-2015 o 15:02

  11. #5111
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hydra Zobacz post
    no właśnie o tym mówię, pytam, bo może ktoś liczył, kopał, wie, jak to wychodzi w praktyce C:
    W praktyce tak wychodzi, choć jak kiedyś 8 kopań pod rząd to były Mythrile, to się zdziwiłem

  12. #5112
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2015
    Postów
    8
    dmg kamienia/runy zaleza od ?

  13. #5113
    Od lvl atakującego i defów broniącego.

  14. #5114
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Cytat Napisał Lilka Zobacz post
    Nie mówiłam że WIĘCEJ niż 200 graczy, tylko że sięga dwustu, SoShy, w nocy jest w lecie wincyj niż w dzień, bo jest dobra pogoda i wakacje.Tak, i na My Fantasy Online 3 siedze tylko po alkoholu. WYJADACZE górą, no bo kto z mfo3 wykurzy stąd Samaela, PNB lub sqadrona?
    Nawet jak podliczysz każdą osobę która wejdzie chociaż na chwile na mfo, to Ci nie wyjdzie 200.

  15. #5115
    Lilka II
    Konto usunięte
    Cytat Napisał milk Zobacz post
    Nawet jak podliczysz każdą osobę która wejdzie chociaż na chwile na mfo, to Ci nie wyjdzie 200.
    Chcesz się o to założyć? Już teraz jest 123.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •