Strona 316 z 1132 PierwszyPierwszy ... 216266306314315316317318326366416816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,726 do 4,740 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #4726
    Cytat Napisał Brick Zobacz post
    Będę radził się statów auto, choć pod bossa coś dorzucę od siebie. Czy pod fabułę warto coś dawać szczęścia na magu?
    Cos, ale troszeczke. Jesli chodzi o bossy poczatkowe to ubijesz je na niskich lvlach niezaleznie od tego czy bedziesz sie staral, ubieral unikaty, mial dobre staty, czy cokolwiek. Problem zrobi sie pozniej, minotaur vs mag bez szczescia to parodia. Rozne statusujace bossy tez beda problemem. Poprzednicy doradzali Ci maga bo "nie musi ladowac w szczescie", to w pewnym stopniu prawda, ale moim zdaniem nie nalezy kompletnie olewac tej statystyki. Troszke szczescia nie zaszkodzi, mysle ze tyle, ile daja auto staty bedzie ok.

  2. #4727
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Z czego leci bursztynowa broszka ?

  3. #4728
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Z ważki.

  4. #4729
    Brick
    Konto usunięte
    Troszke szczescia nie zaszkodzi, mysle ze tyle, ile daja auto staty bedzie ok.
    Tak, te początkowe bossy są na prawdę słabe. Właśnie szczęście mnie interesowało, czy w ogóle warto w to dawać punkty. Bo jeżeli dam ich mało to czy coś to zmieni? Gdybym w każdym rozdaniu dał 1 pkt w szczęście to uratują mnie przed krytykami?
    Na każdym przedziale levelowym ile powinienem mieć HP? 20 poziom tysiac? 30 1.5 tysiąca? Jak to wygląda?
    Ilość many powinna być mała? Tylko na wykonaniu kilku ataków? Czy jednak duża ?

  5. #4730

  6. #4731
    Cytat Napisał Brick Zobacz post
    Tak, te początkowe bossy są na prawdę słabe. Właśnie szczęście mnie interesowało, czy w ogóle warto w to dawać punkty. Bo jeżeli dam ich mało to czy coś to zmieni? Gdybym w każdym rozdaniu dał 1 pkt w szczęście to uratują mnie przed krytykami?
    Na każdym przedziale levelowym ile powinienem mieć HP? 20 poziom tysiac? 30 1.5 tysiąca? Jak to wygląda?
    Ilość many powinna być mała? Tylko na wykonaniu kilku ataków? Czy jednak duża ?
    HP koło 100-200 więcej niż najlepsze leczenie na dany poziom.

    Jak grasz wojem, to many nawet nie musisz dawać (od 15 lvl). Wystarczy, że będziesz mieć na 1xLeczenie, na drugie da ci many odnówka.
    Jak grasz magiem to ok. 5 ataków + leczenie. Oczywiście łącznie z maną z różdżki.

  7. #4732
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    na 15 poziomie: 1000 hp (800 najlepszy miks) - 50 bazowo
    na 30 poziomie: 1500 hp (1300 najlepszy miks) - 75 bazowo
    na 50 poziomie: 2200 hp (2000 najlepszy miks) - 110 bazowo
    na 65 poziomie: 2500 hp (2175 najlepsze leczenie) - 125 bazowo

    tak bym dal.
    Bididididid!

  8. #4733
    Dostalem za prog 1000 smietnikow mega mane, i tutaj pytanie: bardziej oplaca mi sie sprzedac czy trzymac i sobie ubrac jak dobije lv? Bo niby fajna zdolnosc ale kasa jeszcze fajniejsza, a nie widze zastosowania na ten moment. Ani slotu. Chyba cos widzialem w jakims raporcie, ze necron ma obszarowke zabierajaca mane, ale glowy nie dam. Przy czym i tak nie sadze, aby warto bylo trzymac droga zdolnosc dla jednej sytuacji, na jednym minibossie. Co poradzicie?

  9. #4734
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Zdolności najpierw się uczy, a sprzedaje dopiero kolejne.

  10. #4735
    Użytkownik Avatar Deathpool
    Dołączył
    26-07-2012
    Postów
    181
    Na twoim miejscu bym zostawił, bo zdolność z pewnością się przyda nie tylko na Necronie, a nie wiesz kiedy Ci wpadnie w ręce drugi zwój.

  11. #4736
    hmm moze racja, zostawie sobie, cena zdolnosci nie spada tak szybko jak cena eq, wiec raczej nie zarobilbym, gdyby okazalo sie ze zdolnosc jest jednak przydatna i musialbym kupic. dzieki

  12. #4737
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Od którego poziomu eq można łączyć u kowala ?

  13. #4738
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    31 w górę
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  14. #4739
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Gdzie lecą bojowe zbroje?

  15. #4740
    Cytat Napisał milk Zobacz post
    Gdzie lecą bojowe zbroje?
    ej, rozumiem dział "pytania" to pytasz, ale człowieku ogarnij się :P znalezienie informacji o itemkach to nie problem. solucja, poradniki do bossow, tam to wszystko jest. kiedyś nie było czegoś takiego jak fora i ludzie sobie radzili. nie jesteś nowym graczem więc powinieneś już umieć poruszać się po forum, znajdować informację. zbroje znajdziesz w przeklętej jaskini, ja znalazłem tę informację w około 2 min, solucja Antybristlera. poradzisz sobie.
    Ostatnio edytowane przez Lisu aka wróciłem ; 01-06-2015 o 09:06

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •