Strona 303 z 1132 PierwszyPierwszy ... 203253293301302303304305313353403803 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,531 do 4,545 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #4531
    Witam, czy jest gdzies dostepna lista zwyciezcow igrzysk smierci na nastepny miesiac? Ewentualnie kiedy jest wolny termin bo chcialbym zglosic swoja kandydature, no i do kogo ewentualnie napisac podanie (plus koszta)?

    A teraz na serio, minionej niedzieli mialem nieprzyjemnosc ogladac igrzyska, w sumie widzialem 6 walk, z tego cala jedna nie byla ustawiona. No i teraz sie zastanawiam, dlaczego powstaja tematy dot. sabotowania, skoro i tak plakietki na pucharach robione sa przed igrzyskami? No i w zasadzie jaki jest sens prowadzenia igrzysk (ewentualnie dla prezentow?),.

    Chcialbym rowniez prosic, aby za tydzien, zamiast marnowac miksturki specjalne dla lepszego efektu, oddac je np. mnie. Ja je sobie posprzedaje, kupie sobie cos ladnego

    Tyle, pozdrawiam.

    Ps. Jesli kogos to interesuje, chcialbym wydac nastepnym razem cale 1k, aby troche poogladac taktyk, strategii. Bylbym wdzieczny gdyby ktos mi to zapewnil. Dziekuje

  2. #4532
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    Witam, czy jest gdzies dostepna lista zwyciezcow igrzysk smierci na nastepny miesiac? Ewentualnie kiedy jest wolny termin bo chcialbym zglosic swoja kandydature, no i do kogo ewentualnie napisac podanie (plus koszta)?

    A teraz na serio, minionej niedzieli mialem nieprzyjemnosc ogladac igrzyska, w sumie widzialem 6 walk, z tego cala jedna nie byla ustawiona. No i teraz sie zastanawiam, dlaczego powstaja tematy dot. sabotowania, skoro i tak plakietki na pucharach robione sa przed igrzyskami? No i w zasadzie jaki jest sens prowadzenia igrzysk (ewentualnie dla prezentow?),.

    Chcialbym rowniez prosic, aby za tydzien, zamiast marnowac miksturki specjalne dla lepszego efektu, oddac je np. mnie. Ja je sobie posprzedaje, kupie sobie cos ladnego

    Tyle, pozdrawiam.

    Ps. Jesli kogos to interesuje, chcialbym wydac nastepnym razem cale 1k, aby troche poogladac taktyk, strategii. Bylbym wdzieczny gdyby ktos mi to zapewnil. Dziekuje
    Obawiam się, że to nie będzie możliwe

  3. #4533
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Czego ty się spodziewasz po igrzyskach śmierci? Tylko się prześcigają kto zrobi więcej sabotów

  4. #4534
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post

    A teraz na serio, minionej niedzieli mialem nieprzyjemnosc ogladac igrzyska, w sumie widzialem 6 walk, z tego cala jedna nie byla ustawiona. No i teraz sie zastanawiam, dlaczego powstaja tematy dot. sabotowania, skoro i tak plakietki na pucharach robione sa przed igrzyskami? No i w zasadzie jaki jest sens prowadzenia igrzysk (ewentualnie dla prezentow?),.

    Chcialbym rowniez prosic, aby za tydzien, zamiast marnowac miksturki specjalne dla lepszego efektu, oddac je np. mnie. Ja je sobie posprzedaje, kupie sobie cos ladnego

    Tyle, pozdrawiam.
    Żebranie lvl cygan

    Ogólnie polecam igrzyska traktować jako zabawę a nie "musze wygrać bo chce emefy"
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  5. #4535
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Żebranie lvl cygan

    Ogólnie polecam igrzyska traktować jako zabawę a nie "musze wygrać bo chce emefy"
    Traktuje je jako zabawe, co chyba widac po tonie mojej wypowiedzi, tylko widzisz, za chwile wbije 50lv, tez bede chcial sie pobawic. Paraolimpiada, ktora miala miejsce na wczorajszych igrzyskach wzbudzila refleksje. Skoro tak to wyglada, chcialbym poprostu wiedziec do kogo oplaca mi sie dolaczac, aby przezyc jak najdluzej, pozbierac paczki z pomocy dla powodzian, posmiac sie z poziomu tej piaskownicy. Nie mialem na celu nikogo obrazic, sprowokowac, w gruncie rzeczy nawet wyzebrac tych miksturek. Ale widzisz, gdy widze wojownikow uzywajacych skupek czy odnowek przy 95% zdrowia tylko po to, by za chwile wygrac walke przez poddanie sie przeciwnika robi mi sie smutno, ze tyle pieniazkow sie marnuje pozdrawiam

  6. #4536
    Użytkownik Avatar Deathpool
    Dołączył
    26-07-2012
    Postów
    181
    Najlepiej, przerzucić całe cenne EQ i gemy na inną postać, wbić na igrzyska i niech się dzieje wola Nieba.

  7. #4537
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Deathpool Zobacz post
    Najlepiej, przerzucić całe cenne EQ i gemy na inną postać, wbić na igrzyska i niech się dzieje wola Nieba.
    Walka na gołe klaty!

  8. #4538
    Użytkownik Avatar Deathpool
    Dołączył
    26-07-2012
    Postów
    181
    No nie zupełnie, to co masz w czasie walki i tak nie stracisz, ale szkoda stracić coś cennego na IŚ.

  9. #4539
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2013
    Postów
    16
    jaka jest szansa na loot w bójce?
    Bo drugi raz atakuje mnie ta sama osoba i drugi raz pod rząd tracę pył...

  10. #4540
    Cytat Napisał Grunf Zobacz post
    jaka jest szansa na loot w bójce?
    Bo drugi raz atakuje mnie ta sama osoba i drugi raz pod rząd tracę pył...
    Im więcej sztuk danego przedmiotu posiadamy, to większa jest szansa, że to on nam wyleci.

    Nie chcę kłamać ale to raczej 1%.

  11. #4541
    Użytkownik Avatar AJKS
    Dołączył
    05-11-2014
    Postów
    213
    Cytat Napisał Grunf Zobacz post
    jaka jest szansa na loot w bójce?
    Bo drugi raz atakuje mnie ta sama osoba i drugi raz pod rząd tracę pył...
    10% na item 1% na uzbrojenie

  12. #4542
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2013
    Postów
    16
    Jednym słowem mam pecha.
    No trudno

    Dzieki

  13. #4543
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    Witam, czy jest możliwość przenieść wykupione ustawienia, z konta głównego na bankowe? na głównym mam około 25 miejsc na targu, na bankowym tylko 5, czy jest możliwość zamienić depozyty?

  14. #4544
    Witam, czy jest możliwość przenieść wykupione ustawienia, z konta głównego na bankowe? na głównym mam około 25 miejsc na targu, na bankowym tylko 5, czy jest możliwość zamienić depozyty?
    Poczekaj na reformę depo, wtedy powinny zostać połączone - jeszcze zależnie od wybranej formuły zmian.

  15. #4545
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2013
    Postów
    193
    Czy na prawdę nikt nie chce wymmienić złota?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •