Strona 298 z 1132 PierwszyPierwszy ... 198248288296297298299300308348398798 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,456 do 4,470 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #4456
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    Tak, za mfy.
    Jak będzie to będzie.
    Wielkie dzięki za odpowiedź.

    A konkretna cena mf? Znasz może?

    Ps: chce juz zbierac xDD

  2. #4457
    Użytkownik
    Dołączył
    30-12-2014
    Postów
    241
    Jak usuwasz postać da się zlikwidować to że czekasz 14dni? ..

  3. #4458
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    417
    Potrzebny kod bezpieczeństwa

  4. #4459
    Scarlet Blade
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Emigrant Zobacz post
    Jak usuwasz postać da się zlikwidować to że czekasz 14dni? ..
    Potrzebny kod biezpieczeństwa, a jeśli kiedyś nie zapisalem - może ktoś go mi przypomnieć?

  5. #4460
    Jak usuwasz postać da się zlikwidować to że czekasz 14dni? ..
    Obecnie nie można tego w żaden sposób przyspieszyć.

    Potrzebny kod bezpieczeństwa
    Kod bezpieczeństwa nie jest od usuwania postaci, a od usuwania konta, zmiany e-maila i odzyskania hasła.

    Potrzebny kod biezpieczeństwa, a jeśli kiedyś nie zapisalem - może ktoś go mi przypomnieć?
    Nie ma możliwości jego przypomnienia.

  6. #4461
    pytanko, co to takiego "TO DO"? kilkukrotnie natknalem sie na ten termin na formu, jednak nie moge znalezc, co to takiego? prosilbym o wytlumaczenie, ewentualnie jakis link do tematu z omowieniem.

  7. #4462
    Lista to do to lista rzeczy do zrobienia.

    To do - z angielskiego "Do zrobienia"

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...C5%BCsze-plany O taka.

  8. #4463
    Cytat Napisał Lisu aka wróciłem Zobacz post
    pytanko, co to takiego "TO DO"? kilkukrotnie natknalem sie na ten termin na formu, jednak nie moge znalezc, co to takiego? prosilbym o wytlumaczenie, ewentualnie jakis link do tematu z omowieniem.
    TODO = to do = to do list = lista rzeczy do zrobienia.

    Najbardziej ogólna znajduje się tu: https://forum.mfo3.pl/showthread.php...6673#post26673
    Mniejsze, drobniejsze plany lub bardziej szczegółowe i jeszcze odległe (=b. często zmieniające się w szczegółach) tyczące się konkretnego punktu nie są publikowane. Jeśli coś jest już w fazie szczegółowej to zwykle jest bliskie realizacji - lista todo wtedy niczemu nie służy.

  9. #4464
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Ile może wynosić maksymalny bonus unikatowego itemka na 60lv? Bo zrobiłem takie coś:

    i nie wiem czy to jest najlepszy możliwy bon,

    PS; Jakby ktoś mógłby dodać link do tematu/postu, gdzie jest napisany wzór na wyliczenie maksymalnego bonu byłbym wdzięczny.
    Baza itemka jest taka : lvl+5
    Jeśli itemek jest unikatem, to (lvl+5)* 10

    twój itemek ma baze 65, 10 / 65 wychodzi coś koło 15,36%
    czyli więcej byś nie wcisnął
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  10. #4465
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Pytanie nr. 1
    Ile może wynosić maksymalny bonus unikatowego itemka na 60lv? Bo zrobiłem takie coś:
    Maska Lewiatana +3

    i nie wiem czy to jest najlepszy możliwy bon, jakby ktoś mógłby dodać link do tematu/postu, gdzie jest napisany wzór na wyliczenie maksymalnego bonu byłbym wdzięczny.



    Pytanie nr. 2

    Czy da się zmienić kolejność przedmiotów w zakładce przedmioty? Nie chodzi mi o kolejność w walce, tylko o kolejność przeglądania zakładki. Trochę mam pomieszane, a chciałbym poukładać w kolejności hp/odno/mp itd.
    Obrazek


    Ps: Żeby nie było, najpierw zadałem 1 pytanie, ale usunąłem post i dodałem dwa, dlatego jedna odpowiedz jest wcześniej

  11. #4466
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Ja tylko jeszcze dodam, że nie warto przykładać większej (u)wagi do tej listy, bardzo rzadko się sprawdza.

  12. #4467
    ah ok dzieki xD to chyba pierwszy angielski skrot, z ktorym spotykam sie okolo mfo nie raz widzialem te liste, jednak nie potrafilem skojarzyc. dzieki jeszcze raz, pozdrawiam

  13. #4468
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Pytanie nr. 1
    Ile może wynosić maksymalny bonus unikatowego itemka na 60lv? Bo zrobiłem takie coś:
    Maska Lewiatana +3

    i nie wiem czy to jest najlepszy możliwy bon, jakby ktoś mógłby dodać link do tematu/postu, gdzie jest napisany wzór na wyliczenie maksymalnego bonu byłbym wdzięczny.



    Pytanie nr. 2

    Czy da się zmienić kolejność przedmiotów w zakładce przedmioty? Nie chodzi mi o kolejność w walce, tylko o kolejność przeglądania zakładki. Trochę mam pomieszane, a chciałbym poukładać w kolejności hp/odno/mp itd.
    Obrazek


    Ps: Żeby nie było, najpierw zadałem 1 pytanie, ale usunąłem post i dodałem dwa, dlatego jedna odpowiedz jest wcześniej
    1:
    Baza itemka jest taka : lvl+5
    Jeśli itemek jest unikatem, to (lvl+5)* 10

    twój itemek ma baze 65, 10 / 65 wychodzi coś koło 15,36%
    czyli więcej byś nie wcisnął
    Od Sołada, u góry masz jego post ;p

    2: Nie da się.

  14. #4469
    justi
    Konto usunięte
    Czy mape i receptury moge wykopac tylko z 1 dolka? Czy jest tak ze receptury moga byc w roznych dolkach?

  15. #4470
    justi
    Konto usunięte
    Aaa, dziekuje za odpowiedz . W takim razie juz wiem, z którego dolka bo wykopałam 1 recepture

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •