Strona 29 z 1132 PierwszyPierwszy ... 19272829303139791295291029 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 435 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #421
    MaX Zino
    Konto usunięte
    jak ustawić skrypt ataku zaklęciem pół na pół. Tzn. atakuję na zmianę wiatrem i ziemią (dla przykładu). Mam ustawione dwa oddzielne skrypty na atak zaklęciem na 50%, jednak zdarza się, że mój atak jest atakiem fizycznym. jak ustawić skrypt, aby moja postać nie atakowała z fizyka??

  2. #422
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    może spróbuj w trybie prostym
    atak ustaw na nigdy, zaklęcia ustaw na często czy jak tam chcesz, zapisz, a dalej układaj sobie skrypty na zaawansowanym...powinno pomóc, pewności nie mam bo nie jestem magiem, ale jesli trafiłem to daj reputa

  3. #423
    MaX Zino
    Konto usunięte
    W sumie mogę chyba zaawansowanym ustawić atak 0% :]
    +

  4. #424
    musaraj
    Konto usunięte
    Jeśli chcesz ustawić skrypt pół na pół, ustaw w trybie zaawansowanym polecenia (zaklecia A i B)
    1.Moja Postać - zaklęcie - A - Liczba użyć <= Moja Postać - zaklęcie - B - liczba użyć


    2.Moja Postać - zaklęcie - B - Liczba użyć < Moja Postać - zaklęcie - A - liczba użyć

    Dwa oddzielne polecenia.

    W takim przypadku uzycie zaklęć będzie równe, lub częściej jeden raz użyjesz zaklęcia A

    I przy okazji, chyba wiem czemu walisz fizykiem - ustawiłes obydwa bez Grupy?

    Mita, ja tak ustawaiłem, dopóki nie pokombinowałem bardziej.

    @down ja ustawiałem po 50%, ale dawałem do jednej grupy, i tez jakos mi walilo zawsze magia.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 20-06-2011 o 19:31

  5. #425
    Coni
    Konto usunięte
    Powinieneś mieć jedno zaklęcie na 100% a drugie na 50%, a nie oba po 50%
    Albo takim sposobem jak musaraj napisał.

  6. #426
    MaX Zino
    Konto usunięte
    Dzięki wam. Sposób musaraja działa
    Macie po plusie :]

  7. #427
    Jeżeli ustawię sobie w skrypcie Gracz -> skamienienie -> użyj: zmiękczacz, to w automatycznej walce drużynowej będzie ona działać na każdego członka mojej drużyny?

  8. #428
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Levusek Zobacz post
    Jeżeli ustawię sobie w skrypcie Gracz -> skamienienie -> użyj: zmiękczacz, to w automatycznej walce drużynowej będzie ona działać na każdego członka mojej drużyny?
    nie będzie - obecnie skrypty nie obsługują współpracy drużynowej.

  9. #429
    Patryk Szczęście
    Konto usunięte
    Co daje "Częstotliwość walki"?

  10. #430
    Medavoj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Patryk Szczęście Zobacz post
    Co daje "Częstotliwość walki"?

    Częściej/rzadziej atakują Cie mooby(potworki)

    Jeśli pomogłem daj + : )

  11. #431
    musaraj
    Konto usunięte
    Do tego max. 400%, min. 25% może wynosić.

  12. #432
    Tratos
    Konto usunięte
    jakie powinien mieć statystyki wojownik na 12 lvl

  13. #433
    Coni
    Konto usunięte

  14. #434
    Patryk Szczęście
    Konto usunięte
    Na Równinie Błyskawic widzę skrzynkę, ta która jest na takim samym poziomie, co trampolina, jedyna, która nie jest pilnowana przez błyskawice, chyba [17,5]. Jak tam się dostać? Czy to ma coś wspólnego z portalem po na rogu? Jak aktywować tamten portal. (to chyba 2 pytania)

  15. #435
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    portal srebrnym lub błękitnym pyłem, nie jest związany z trampoliną :P
    bo trampoliny pójdziesz normalnie na mapce, po lewej masz tam dojście i pod drzewem chyba jest trampolina :P
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...B%C5%82yskawic tu masz mapke i pokazane gdzie jeszcze jest trampolina, ta po lewej dostaniesz sie do skrzyni, tą obok skrzyni wydostaniesz się
    jeśli pomogłem to daj repe, gwiazdka po lewej na dole mojego postu nie gryzie

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •