Strona 247 z 1132 PierwszyPierwszy ... 147197237245246247248249257297347747 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,691 do 3,705 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #3691
    Carpe Diem
    Konto usunięte
    Pamięta ktoś może kiedy weszła zmiana że nie można przez handel handlować mfami?

  2. #3692
    Cytat Napisał Tasia Zobacz post
    Pamięta ktoś może kiedy weszła zmiana że nie można przez handel handlować mfami?
    Ostatnio edytowane przez Fausis ; 02-09-2014 o 17:04

  3. #3693
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Co daje większa ilość * (gwiazdek) w zdolności Eksplozja?
    Jeżeli daję większą szansę na trafienie statusem ślepota, to mógłby ktoś napisać prawdopodobieństwo trafienia ślepotą na każdą gwiazdkę?

    Na jakim potworku leci największa ilość AP?

    I ost. Pytanie. Co daje większa ilość gwiazdek w Burzy błyskawic? Bo nie zmienia się limit użyć, a tylko większy koszt mp.

  4. #3694
    Jeśli chodzi o 1 to prawdopodobnie ork.

  5. #3695
    Użytkownik Avatar Ziarrno
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    101
    Z pierścieniem specjalisty bez grupy
    ork x1 52 ap
    ork x2 128 ap
    nieumarły x1 44 ap
    nieumarły x2 112 ap
    nieumarły x3 204 ap
    Ostatnio edytowane przez Ziarrno ; 07-09-2014 o 12:10

  6. #3696
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Czy na dropienie itemków w bójkach ma wpływ złoto posiadane na postaci?
    Bo coś chyba było, że kto ma mało złota temu częściej wypadają itemki.

  7. #3697
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Bo coś chyba było, że kto ma mało złota temu częściej wypadają itemki.
    Też mi się kojarzy, że coś takiego było, ale nie mogę znaleźć...
    Bididididid!

  8. #3698
    Istnieje Banicki Miecz +3 bądź Magiczny Krzyżyk +3? Na oczy ich nigdy nie widziałam, słyszeć też nie słyszałam.

    Może ktoś ma screena, linka, w swoim plecaku? Zarzucać :P

  9. #3699
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Istnieje Banicki Miecz +3 bądź Magiczny Krzyżyk +3? Na oczy ich nigdy nie widziałam, słyszeć też nie słyszałam.
    Może ktoś ma screena, linka, w swoim plecaku? Zarzucać :P
    Istnieje, wystarczy zobaczyć historię średnich cen, bonus nie jest widoczny, ale wiadomo, że sprzedał się taki w ciągu ostatnich 60 dni.

  10. #3700
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte


    Krzyżyk też na pewno istnieje

  11. #3701
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2011
    Postów
    417
    Kiedy aktualizacja gry?

  12. #3702
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    50
    Jak dojść do skrzynki która jest na wybiegu świnek w Dilli rynek? Wybieg jest Klausa i Heleny.

  13. #3703
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Zawodowiec Killer Zobacz post
    Jak dojść do skrzynki która jest na wybiegu świnek w Dilli rynek? Wybieg jest Klausa i Heleny.
    Trochę nie wytłumaczył kolega wyżej. Tak więc codziennie od 16:00 do 16:59 masz szansę otworzenia skrzynki. W tych godzinach podchodzisz do stołu, czytasz kartkę i podchodzisz do NPC na górze (Helena). Ona otworzy drzwi do stodoły i one już nigdy się nie zamkną. Wtedy wychodzisz i otwierasz skrzynkę.

  14. #3704
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    Magiczny Krzyżyk +3 ma (lub miał) Procent.

  15. #3705
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Zawodowiec Killer Zobacz post
    Jak dojść do skrzynki która jest na wybiegu świnek w Dilli rynek? Wybieg jest Klausa i Heleny.
    Trochę słabo wytłumaczył kolega wyżej, zatem każdego dnia roku, niezależnie czy jest to rok przestępny, czy też może 365-dniowy, dopuszcza się możliwość wejścia gracza za pomocą strzałek lub przy użyciu myszki do domu znanej w całej Dilli wieśniaczki Heleny. Dzięki temu zabiegowi będziemy upoważnieni do podejścia do wspomnianej kobiety w celu przypomnienia jej o jej powinności, albowiem Krowa Mućka (l.7) odczuwa pragnienie i z niewiadomych przyczyn domaga się napojenia.
    Dzięki temu zabiegowi możliwemu do zrealizowania w godzinach popołudniowych, a konkretnie od godziny czwartej do (w sporym przybliżeniu, za które nie odpowiadam) piątej, będziemy zdolni do przejścia przez stodołę wprost na wypas świń, które polecam omijać nie tylko ze względu na zapach, ale i możliwy brud.
    Poza tym wśród świń zdarzały się pożarcia ludzi, toteż tym bardziej radzę uważać przy wyciąganiu upragnionego przedmiotu z czerwonej skrzyni znajdującej się nieopodal niebezpiecznych szynek.
    Mam nadzieję, że pomogłem, pozdrawiam.
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •