Strona 24 z 1132 PierwszyPierwszy ... 14222324252634741245241024 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 346 do 360 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #346
    Coni
    Konto usunięte
    Jeżeli jest 100% trafienia to jest to trochę za mocne.
    Przykład: Przeciwnikowi siądzie krytyk, a ma mniej HP niż zadał - pewna śmierć, tak to by miał chociaż jakąś szansę na przeżycie.
    skoro Coni pisze, że kiedyś tego uniknął ;]
    Tak mi się wydaję, pewny nie jestem i zaczynam teraz w to wątpić ;>

  2. #347
    The End
    Konto usunięte
    Jest bardzo mocne. To jeszcze 2 pytania ( chodź i tak jeszcze to przetestuje). Primo: czy jeśli jedynym atakiem fizycznym jest kamień to zdolność odbije obrażenia z kamienia? Secundo: Czy jeśli samemu się rzuci na siebie kamień to odbicie "zaliczy" to jako obrażenia fizyczne przyjęte przez postać i będzie można w dalszej fazie walki odbić te obrażenia. To byłoby bardzo ciekawe. Coś mi się zdaje, że to będzie moja uluuuubiona zdolność

  3. #348
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Just FoD Zobacz post
    Jest bardzo mocne. To jeszcze 2 pytania ( chodź i tak jeszcze to przetestuje). Primo: czy jeśli jedynym atakiem fizycznym jest kamień to zdolność odbije obrażenia z kamienia? Secundo: Czy jeśli samemu się rzuci na siebie kamień to odbicie "zaliczy" to jako obrażenia fizyczne przyjęte przez postać i będzie można w dalszej fazie walki odbić te obrażenia. To byłoby bardzo ciekawe. Coś mi się zdaje, że to będzie moja uluuuubiona zdolność
    tak i tak

  4. #349
    Sailen
    Konto usunięte
    elo mam pytanie ile daje amulet kajana regeneracji ??? bo nie wiem czy opłaca mi sie go kupować ?

  5. #350
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Regeneracja 10% maksymalnego hp co turę.
    Trwa 10 tur.

  6. #351
    MetaliX
    Konto usunięte
    mam pytanie jak mam amulet kajana i jeszcze miecz goblina to jak będzie mi hp się dodawało ???
    mam 2k hp wiec dawało mi za mieczyk 200 hp a założyłem jeszcze amulet to dalej mi 200 daje czemu

  7. #352
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Nie można mieć nałożonego tego samego statusu 2x razy w tym samym czasie.
    Masz już regeneracje która leczy 10% hp.
    Statusy się na siebie nie nakładają.
    Ostatnio edytowane przez Chaos ; 17-05-2011 o 14:58

  8. #353
    The End
    Konto usunięte
    Tomi ta zdolność to raj dla taktyków... Podstawowe pytanie o ktorym zapomnialem czy ona zadaje dmg 1:1?
    Ostatnio edytowane przez The End ; 17-05-2011 o 16:12

  9. #354
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Just FoD Zobacz post
    Tomi ta zdolność to raj dla taktyków... Jest bardzo mocna. Zmniejsz jej loot. Niech to będzie prawdziwy rarytas bo póki mag tego nie ma źle nie jest. Ale jak się magowie do tego dorwą...
    Ostatnie pytanie - czy po odbiciu uderzenia, jeśli przeciwnik ma osłonę fizyczną to te obrażenia zostaną zredukowane?
    Just ta zdolnosc dla taktyków to kpina ^^ dla mnie jest ona bezużyteczna ^^ i to czy przeciwnik by ją miał na sobie nic mi nie robi :P

  10. #355
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Just FoD Zobacz post
    Tomi ta zdolność to raj dla taktyków... Podstawowe pytanie o ktorym zapomnialem czy ona zadaje dmg 1:1?
    TAK
    Też zastanawiałem się czy nie będzie za mocna, ale dopóki nie ma na to dowodu to zostaje taka jaka jest. To miał być taki mały prezencik dla maga.

  11. #356
    The End
    Konto usunięte
    Jest i dla maga i dla woja - przeciwko wojowi. Ta zdolność jest tak mocna, że zapłaciłbym kazda cene za nią. Na szczęście kupiłem ją za 75 k
    Nie wiedziałem o tej zdolności do wczoraj. Tak to już dawno bym pisał. Zostaw jak jest bo osłabiać jej teraz nie ma już sensu. Szykuj się do wrzucenia krytycznego. Za tydzień gracze cie przycisna jak zobaczą to cacko w akcji Krytyczny wyrówna szanse. Co do nowej różdżki to się wstrzymaj... Mag ma gigantyczną przewagę, ale ciii... :P
    Może jeszcze trochę minie zanim gracze to sobie uświadomią. Sam dopiero od wczoraj pojąłem jak ciężko będzie zabić maga który coś takiego ma... Albo walisz ponad połowę mu albo przegrywasz. Jak rzut monetą. Orzeł - masz za przeproszeniem pierdolnięcie i schodzi na 2 ciosy to wygrasz. Reszka - nie zabierasz mu nawet 45% (de facto jak 50 bo jest groźba crita) to przegrywasz. Chodź i tak wtedy na kazdym jego dublu musisz mieć maks hp. Bo nie daj boze wejdzie wojowi critic przed dublem i po nim. Sa sposoby jak to ominąc, ale to zabiera turę i inicjatywę. Czyli tak naprawde do przetrwania dubla maga woj przyszykowuje się nie na kolejke przed turą, ale na 3 kolejki przed... Troche to utrudnia walkę Jedynie włócznia daje jakieś szanse.
    Tomi krytyczny cios albo otwarty bunt wojownikow tyle ci powiem Ale mi sie, tam podoba a wojem jestem(uprzedzam stronniczosc). W koncu prawdziwe zdolności gdzie trzeba się wykazać inteligencją i taktyką by wygrać walkę.

  12. #357
    Użytkownik Avatar Chaos
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,047
    Just dobra przestań już prosić o ten cios krytyczny.
    To już chyba twój 10 post w którym o tym piszesz.
    Wyluzuj trochę.
    Nie ma nowej różdżki dla maga-nie ma krytyka.
    Dodanie ciosu krytycznego osłabi pvp.

  13. #358
    Sterz
    Konto usunięte
    Z czego leci odbicie?

  14. #359
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Z gryfa.

  15. #360
    Amidamaru
    Konto usunięte
    1. Jak mógłbym dostać się do grona testerów?
    2. Gdzie mógłbym pisać swoje propozycje dotyczące stworzenia nowych pomysłów do upade(nowe bossy EQ itp)?
    3. Kiedy będzie upade?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •