Strona 23 z 1132 PierwszyPierwszy ... 13212223242533731235231023 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 331 do 345 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #331
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    Czy przy -100% do częstotliwości walk (np. Totem i pięć Gemów Bierności **) potwory w ogóle nie będą atakować podczas chodzenia po mapie?
    Takiego luksusu być nie powinno, zmniejszenie do 20% wartości bazowej uważam za max (w końcu teleporty też muszą się przydawać).

  2. #332
    Tak mi właśnie coś nie pasowało. Teleporty teleportami (już teraz często się nie opłacają - teleporty są dla wygodnych), ale i dostęp do skrzynek byłby ułatwiony (np. na 10 poziomie możliwe byłoby zebranie skrzynek w Wiecznym Lesie).

  3. #333
    The End
    Konto usunięte
    Szkoda... Jeśli maksymalna wartość to 20% to na jaką cholere są te gemy? Nie rozumiem. Przecież każdy nabity daje 25%...

  4. #334
    Goddess Of War
    Konto usunięte
    bo taką że dostaniesz nie -50% z totemu tylko -75% czyli na 10 walk stoczysz 2-3 a nie 5 ;0

  5. #335
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Just FoD Zobacz post
    Szkoda... Jeśli maksymalna wartość to 20% to na jaką cholere są te gemy? Nie rozumiem. Przecież każdy nabity daje 25%...
    Żeby łapać niepożądane walki kilka razy rzadziej, a tym samym oszczędzać energię na dojście na te pożądane?
    Naprawdę nie rozumiem czego tu się czepiać.

    PS. Redukcja do 20% = -80%, a tak w ogóle to 25% jest, czyli 3 w pełni nabite gemy dają max.

  6. #336
    The End
    Konto usunięte
    Sry , źle zrozumialem twoja wypowiedź. Wszystko jasne.

  7. #337
    mchmrzpowrot
    Konto usunięte
    moim zdaniem powinno byc wczesniej dac znac co do gemow biernosci ja juz nabijam je chybaz 5dni i dopiero dzis dowiedzialem sie ze nie da radyna 100% miec biernosc mam juz z gemow 55% i totem i max jest 25% walk to czemu nikt wczesniej nie dal znac lub nie jest napisale na gemie ze max czestotniwosc wal redukuje sie do 25% bo skoro mam totem i gemy powinienem miec moliwos chodzenia i nietracenia energii to powinno cyc na zasadzie uniktu a jesli nawet mozna bylo by to zmienic to poprostu zwiekszcie nabicie gemow biernosci i dajcie ta mozliwosc nie tracenia energi na potworkach w koncu nie kazdy chce walczyc np z nietoperzem czy jakims slabszym potworku idac np smoka
    Ostatnio edytowane przez mchmrzpowrot ; 11-05-2011 o 02:59

  8. #338
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Takiego luksusu być nie powinno, zmniejszenie do 20% wartości bazowej uważam za max (w końcu teleporty też muszą się przydawać).
    Piesze pielgrzymki są czasochłonne, niekiedy nawet bardzo, np z dojściem do Gryfa,
    z teleportu skorzystają Ci którym albo się nie chce, albo się śpieszą.
    Więc, bierność w 100 % nie zbyt wpłynie na częstotliwość korzystania z portalu.

  9. #339
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    Ja mam pytanie : Co daje zdolność Odbicie ??

  10. #340
    Coni
    Konto usunięte
    Zadaje takie obrażenia, które ostatnio zadał ci przeciwnik.

  11. #341
    Sunflora
    Konto usunięte
    Odbije cios przeciwnika i zadaje temu co ci zadał

  12. #342
    Użytkownik Avatar Ash
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    296
    Kiedy można się spodziewać "sklepu atrybutów" ?

  13. #343
    The End
    Konto usunięte
    Czy zdolnosc odbicie ma 100% szanse trafienia czy jest jak zwykly cios?

  14. #344
    Coni
    Konto usunięte
    Ma chyba szanse chybić jak każda zdolność. O ile dobrze pamiętam uniknąłem kiedyś tego od jastrzębi.

  15. #345
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Just FoD Zobacz post
    Czy zdolnosc odbicie ma 100% szanse trafienia czy jest jak zwykly cios?
    100% trafienia, ale możliwe że jest jakiś błąd, skoro Coni pisze, że kiedyś tego uniknął ;]

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •