Strona 226 z 1132 PierwszyPierwszy ... 126176216224225226227228236276326726 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,376 do 3,390 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #3376
    Pierwszego nie będzie, a drugiego nie wiadomo - ale pewnie coś będzie.

  2. #3377
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2013
    Postów
    172
    Oby nie było podwojenia kupionych mfów... Znowu nabijanie golda

  3. #3378
    julka mistrz julków
    Konto usunięte
    dzieki

  4. #3379
    azizhamood
    Konto usunięte
    Gdzie jest Grzegorz ? ! prosze o Odpowiedz

  5. #3380
    ulunia
    Konto usunięte
    niemoge pokonać nimify mam 15 poziom a niemogej je pokonać prosze nie możecie dać tylko 1000 prubuje i prubuje ale nic
    nie skutkuje

  6. #3381
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Interesujące walki
    Ale skoro jesteś magiem to kup różdżkę i atakuj tylko z magii.

  7. #3382
    Lonely
    Konto usunięte
    Czy da się pokonać nimfe na 10lvl? Ile potrzeba obrony magicznej i lodu + żeby tego dokonać?

  8. #3383
    Użytkownik Avatar Queli
    Dołączył
    18-05-2012
    Postów
    38
    Skazanek, często zależy od ekwipunku i statystyk polecam ci zestaw ekwipunku:

    Różdzka smoka mroku
    Kapelusz z piórkiem
    Zbroja kajana
    Buty kajana
    Amulet kajana + 3 gemy obrony magicznej

    z tym ekwipunkiem powinieneś wygrać, polecam także zmienić atrybuty lodu na +25 u mistrza areny
    w trakcie walki używaj mikstury regeneracji, a statystyki powinny być ułożone tak żeby nimfa nie miała dwóch tur na raz

  9. #3384
    Nie zmieniaj atrybutu. Samo eq kajana daje go dużo. Nie musisz mieć zbyt wiele szybkości. Ważne, byś między nawet tymi dublami zbił około 30% HP Nimfy.
    Zakup też runy magii, kamyki które się bardzo przydadzą. Zamiast kapelusza z piórkiem możesz dać Hełm Kajana.

  10. #3385
    Użytkownik Avatar Queli
    Dołączył
    18-05-2012
    Postów
    38
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Nie zmieniaj atrybutu. Samo eq kajana daje go dużo. Nie musisz mieć zbyt wiele szybkości. Ważne, byś między nawet tymi dublami zbił około 30% HP Nimfy.
    Zakup też runy magii, kamyki które się bardzo przydadzą. Zamiast kapelusza z piórkiem możesz dać Hełm Kajana.
    Sprawdzałem hełm kajana i kapelusz, powiem ci że kapelusz sprawia się lepiej w walce z nimfą + atrybuty sie przydadzą, no i na koniec dodam, że jesteśmy w korzystniejszej sytuacji jeśli nimfa nie dubluje.

  11. #3386
    Cytat Napisał Queli Zobacz post
    Sprawdzałem hełm kajana i kapelusz, powiem ci że kapelusz sprawia się lepiej w walce z nimfą + atrybuty sie przydadzą, no i na koniec dodam, że jesteśmy w korzystniejszej sytuacji jeśli nimfa nie dubluje.
    Osobiście biłam w całym secie Kajana bez + i lepiej szło niż przy kapeluszu. Speed może coś daje ale atr moim zdaniem tutaj jest ważniejszy. Poza tym nie wiesz kiedy użyje lodu a kiedy pocisku.

  12. #3387
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    1.Rudolf (rybak) wspomina o tym, że łatwiej łowić w godzinach porannych i wieczornych. Jakie to dokładnie godziny?
    2.Co ile czasu zmienia się pogoda na wichrowych wzgórzach?

  13. #3388
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Skazanek Zobacz post
    Czy da się pokonać nimfe na 10lvl? Ile potrzeba obrony magicznej i lodu + żeby tego dokonać?
    Platynowy, taki stary wyga który zna mfo jak własną kieszeń i nie wie jak pokonac Nimfę na 10 poziomie? A ja myślałem, ze wszystko potrafisz

  14. #3389
    WojnaRR
    Konto usunięte
    Jest jakiś przedmiiot zdejmujący paraliz ?

  15. #3390
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie ma i nie będzie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •