Strona 153 z 1132 PierwszyPierwszy ... 53103143151152153154155163203253653 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,281 do 2,295 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #2281
    Ofahix
    Konto usunięte
    https://oi40.tinypic.com/bdmyk3.jpg Dlaczego nie mogę wystawic punktów mf na aukcję? Może dlatego, że wylosowałem je w loterii fantowej?

  2. #2282
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Ofahix Zobacz post
    https://oi40.tinypic.com/bdmyk3.jpg Dlaczego nie mogę wystawic punktów mf na aukcję? Może dlatego, że wylosowałem je w loterii fantowej?
    tylko kupione za szmal możesz sprzedawać

  3. #2283
    Syrius
    Konto usunięte
    Sprzedać możesz tylko te MF, które doładowałeś płatnościami... Czyli tych nie możesz... Masz pod spodem limit: 0 <- tyle Tw wynosi... Gdy kupisz 10MF będzie tam widniało 10... ;]
    Doładowując: Dzwoniąc przez telefon pkt. MF masz x2(za 1 razem), np. Kupisz 33MF(dostałeś 66), ale sprzedać możesz tylko 33.. ;]

    Edit: Czarnulka oczywiście szybsza! xD
    Ostatnio edytowane przez Syrius ; 26-05-2013 o 13:24

  4. #2284
    Domintius
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    10 osób musi pozytywnie ocenić Twój post, zakładając, że nikt Ci nie da minusa. Klika się gwiazdkę i daje się pozytywny punkt.
    Skąd będę wiedział że mam 10 punktów reputacji ?

  5. #2285
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Haxer Zobacz post
    Skąd będę wiedział że mam 10 punktów reputacji ?
    na prawo od postu masz

    Dołączył 24-05-2013
    Postów 6
    Punkty Reputacji -1

  6. #2286
    Syrius
    Konto usunięte
    Od jakiej wartości reputacji mogę:

    -Ustawić podpis na forum?
    -Oceniać negatywnie wypowiedzi innych graczy?

    i wiele innych? - czy znajdę gdzieś od jakiej wartości reputacji co mogę robić...? Lub jeśli ktoś mógłby wypisać chociaż kilka z nich to będę wdzięczny i nagrodzę tą oto Reputacją!

  7. #2287
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    -Ustawić podpis na forum?
    50 reputów
    -Oceniać negatywnie wypowiedzi innych graczy?
    10 reputów
    i wiele innych? - czy znajdę gdzieś od jakiej wartości reputacji co mogę robić...? Lub jeśli ktoś mógłby wypisać chociaż kilka z nich to będę wdzięczny i nagrodzę tą oto Reputacją!
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?2026-Reputacja
    Bididididid!

  8. #2288
    ThreeSeecondTen
    Konto usunięte
    Jak odblokować jakiś strój?

  9. #2289
    Syrius
    Konto usunięte
    Cytat Napisał ThreeSeecondTen Zobacz post
    Jak odblokować jakiś strój?
    Po prawej stornie na górze w panelach, masz ikonkę swojej postacji(swój strój), Aby odblokować jakiś inny klikasz zmień i wybierasz strój, jeśli chcesz zmienić na inny (płatny) strój, najpierw musisz mieć na koncie odpowiednią ilość MF, odblokować stój i potem możesz zmieniać na ten strój na wszystkich twoich postaciach na koncie!

    Edit:

    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Dzięki za odpowiedź! właśnie tego szukałem - dodałem Ci reputacje oczywiście! - Pozdrawiam :P

  10. #2290
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Panel gracza -> Usługi -> i tu znajdź zakładkę z odblokowaniem stroju. Dostępne są za 10, 20, 30, 60, 100 MF.
    Bididididid!

  11. #2291
    Darcos
    Konto usunięte

  12. #2292
    Carrera
    Konto usunięte
    Co to są bójki...? Przepraszam, że nie szukałem wyszukiwarką, ale pisze z telefonu i nie dam rady zobacyć

    jak ktoś odpowie to poczestuje reputą!!

  13. #2293
    Syrius
    Konto usunięte
    Bójki to coś podobnego do zwykłej walki tyle, że możesz zostać zaatakowany przez każdego gracza... Ale i Ty możesz zaatakować np. kogoś 15lv wyżej :P W razie potrzeby któraś ze stron jest w stanie wezwać pomoc... gdy zostałeś zaatakowany nie możesz odmówić walki z danym graczem.! Musisz walczyć.. :P
    W bójce tracisz kasę, itemy a czasem również rank.
    Bójki występują tylko w niektórych miejscach. Więc radzę uważać! :P
    Bójki są tam gdzie jest Kobra to jest chyba Kwiecista Łąka... - Nie pamiętam dokładnie niestety... xD

    Dodam jeszcze przykład Bójki:

    Osoby walczące są w pełni przypadkowe, jeśli ktoś z tych osób nie życzy ukazywania ich walk, proszę napisać. :P

    https://mfo3.pl/r/129833262
    Ostatnio edytowane przez Syrius ; 26-05-2013 o 15:27

  14. #2294
    Nikon
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Carrera Zobacz post
    Co to są bójki...? Przepraszam, że nie szukałem wyszukiwarką, ale pisze z telefonu i nie dam rady zobacyć

    jak ktoś odpowie to poczestuje reputą!!
    to walka na lokacjach bojówkowych (poza miastem i kilkoma innymi lokacjami)
    ktoś cię zaatakuje i musisz walczyć

  15. #2295
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    111
    1. Czy ze smoka mroku coś wypada poza miksami regeneracji ?
    2.Co jest lepsze do walki z banitami - błyszczący topór , czy gobliński miecz ?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •