Strona 13 z 1132 PierwszyPierwszy ... 3111213141523631135131013 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 195 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #181
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    gdzieś 1 miasto/miesiąc głównej fabuły + jak odpalimy opcję panelu dla pomocników to o ile znajdziemy osoby, które poradzą sobie z tworzeniem questów to wtedy nowe questy poboczne będą mogły się pojawiać często.

  2. #182
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    chętny na ochotnika ;]
    jak by wyglądał ten panel?
    zatwierdzane będą wszystkie qesty (większość), czy np. konkurs raz w miesiącu i wybierane byłoby kilka qestów przez administracje na które mogli by głosować gracze, 3 pierwsze miejsca by były wprowadzane....?

  3. #183
    Lubie Placki
    Konto usunięte
    Raczej głosowanie odpada, bo automatycznie wszyscy grac ze by poznali te questy, a tu chodzi raczej o rozgryzanie ich w grze, żeby się wczuć bardziej w fabułę

  4. #184
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Gargamel1-W2 Zobacz post
    chętny na ochotnika ;]
    jak by wyglądał ten panel?
    Całościowe stworzenie questa to dosyć trudna i pracochłonna sprawa.
    Jeśli chcesz sobie popróbować, to ściągnij i odpal RPG Makera i spróbuj stworzyć jakąś historyjkę/questa na wzór tych w MF.
    Następnie możesz się nim tu pochwalić, bo RPG Maker daje możliwość zapisania projektu jako gry pod windowsa.
    Jeśli opanujesz RPG Makera, to i z panelem do tworzenia questów w MF dasz sobie radę.

  5. #185
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    Ogarne to jak już będzie panel, questy będę robił w makerze na brudno najpierw, lub znajdę kogoś kto zrobi coś pod moją fabułę bo chyba to będzię mocniejsza stroną moich questów ;]

    Czy juz 1 kwietnia będą nowe wyglądy postaci i czy w fabule która będzie dostępna 1kwietnia pojawi sie quest na nowy wygląd? (np. 3-5 stroje do wyboru za qesta) dobrze by było żeby quest był na końcu fabuły :P
    Ostatnio edytowane przez Gargamel1-W2 ; 22-03-2011 o 16:03

  6. #186
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Gargamel1-W2 Zobacz post
    Ogarne to jak już będzie panel, questy będę robił w markerze na brudno najpierw, lub znajdę kogoś kto zrobi coś pod moją fabułę bo chyba to będzię mocniejsza stroną moich questów ;]
    wymyślić questa to nie jest aż taki wielki problem.... samo wykonanie to jest spore wyzwanie.

    Cytat Napisał Gargamel1-W2 Zobacz post
    Czy juz 1 kwietnia będą nowe wyglądy postaci i czy w fabule która będzie dostępna 1kwietnia pojawi sie quest na nowy wygląd? (np. 3-5 stroje do wyboru za qesta) dobrze by było żeby quest był na końcu fabuły :P
    Nie wszystko od razu. Od takich pierdółek ważniejsze są np. turnieje ;]

  7. #187
    Gargamel1-W2
    Konto usunięte
    Więc czy w kwietniu będzie turniej, czy jeszcze nie wiecie kiedy uda wam sie go dopracować?

  8. #188
    RoLLeR-W1
    Konto usunięte
    Tomi, sciagnalem sobie tego rpg makera, zrobilem swoja pierwsza mapke, prosta malutka z 1 zdarzeniem, czyli otwarciem skrzynki () i naprawde dopiero teraz naprawde zyskalem do was szacunekm za czas, pot, krew i lzy wlozone w tworzenie gry dla mnie kosmos, stworzyc sama wioske dilli. chyba rok tworzylbym questy do samego osiagniecia 5 poziomu, a i pewnie to by nie starczylo ;p masakra ile z tym roboty. Wy juz pewnie robicie to machianalnie, znacie program na pamiec a ja totalny newbie, ale jednak zabawy z tym jest strasznie duzo. Jesli ktos kiedys bedzie narzekal na opoznienie w upach osobiscie mu dam link do downloadu programu, niech zobaczy jakie to przyjemne ;p
    ale bede probowal cos stworzyc

  9. #189
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał RoLLeR-W1 Zobacz post
    Tomi, sciagnalem sobie tego rpg makera, zrobilem swoja pierwsza mapke, prosta malutka z 1 zdarzeniem, czyli otwarciem skrzynki () i naprawde dopiero teraz naprawde zyskalem do was szacunekm za czas, pot, krew i lzy wlozone w tworzenie gry dla mnie kosmos, stworzyc sama wioske dilli. chyba rok tworzylbym questy do samego osiagniecia 5 poziomu, a i pewnie to by nie starczylo ;p masakra ile z tym roboty. Wy juz pewnie robicie to machianalnie, znacie program na pamiec a ja totalny newbie, ale jednak zabawy z tym jest strasznie duzo. Jesli ktos kiedys bedzie narzekal na opoznienie w upach osobiscie mu dam link do downloadu programu, niech zobaczy jakie to przyjemne ;p
    ale bede probowal cos stworzyc

    Nasz edytor różni się w niektórych kwestiach od tego RPG Maker'owego, ale roboty z każdym elementem jest co najmniej tyle samo.

    ...a w MF2 cały proces był jeszcze trudniejszy.

  10. #190
    Mapiątko
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    ...a w MF2 cały proces był jeszcze trudniejszy.
    Właśnie, zawsze się zastanawiałem jak wygląda programowanie eventów w mf2, jakiś edytor mieliście czy wszystko w kodzie? Możesz zademonstrować np. przesunięcie postaci/dialog/animację ? Jakiś screen aby mieć porównanie (jeżeli takie coś można w ogóle porównywać...) z edytorem MF3/RPG Maker.

  11. #191
    Shentsu-W1
    Konto usunięte
    Mam pytanie odnośnie zatrutej włóczni. Zauważyłem, że szczęście atakującego włócznią, nie ma wpływu na szansę zatrucia.. ale mam wrażenie, że szczęście broniącego się ma na nią wpływ. Czy faktycznie tak jest?

  12. #192
    Lubie Placki
    Konto usunięte
    Włócznia ma jakiś tam przypisany procent szansy na zatrucie który nie zmienia się wraz z szczęściem atakującego. Teraz szczęście daje Ci ochronę przed nadaniem statusów, przez to osoba broniąca im większe ma szczęście tym większą ma szanse na uniknięcie zatrucia.

  13. #193
    Shentsu-W1
    Konto usunięte
    Jeśli rzeczywiście tak jest, to zatrucie włóczni jest właściwie bezużyteczne =]

  14. #194
    Lubie Placki
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Shentsu-W1 Zobacz post
    Jeśli rzeczywiście tak jest, to zatrucie włóczni jest właściwie bezużyteczne =]
    No nie powiedziałbym tak do końca. Mając 62 przegrałem przez to, że dostałem tyle zatruć.

    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...id=1589&vtid=0
    Ostatnio edytowane przez Lubie Placki ; 23-03-2011 o 18:29

  15. #195
    Shentsu-W1
    Konto usunięte
    Albo szczęście nie chroni przed zatruciem od włóczni, albo miałeś strasznego pecha, albo włócznia jest zbugowana ;p

    https://mfo3.pl/game/report.php?bid=...pid=211&vtid=0
    W tej walce sytuacja jest odwrotna

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •