Strona 1046 z 1132 PierwszyPierwszy ... 4654694699610361044104510461047104810561096 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,676 do 15,690 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #15676
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    Czy pasyw rózgi czystości łączy się z Gniewnym Pociskiem?
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  2. #15677
    Użytkownik
    Dołączył
    07-07-2020
    Postów
    71
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Czy pasyw rózgi czystości łączy się z Gniewnym Pociskiem?
    Pasywka dotyczy zaklęć

  3. #15678
    Dlaczego w ratuszu Urkaden jest Sala Królewska (do takiej zaprasza nas burmistrz), skoro to miasto z królestwem nie ma nic wspólnego xd?
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  4. #15679
    Ponieważ taką ma nazwę.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  5. #15680
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Dlaczego w ratuszu Urkaden jest Sala Królewska (do takiej zaprasza nas burmistrz), skoro to miasto z królestwem nie ma nic wspólnego xd?
    Nazwa:  Bez tytułu3.png
Wyświetleń: 774
Rozmiar:  19.2 KB

  6. #15681
    Czy to ja jestem nieogarnięty czy PVP to kosztowny biznes i na nim tylko tracimy? Na chłopski rozum wydawać by się mogło, że będąc w miarę dobrym nasze zyski powinny przewyższać straty czyli ilość golda po wygranej walce powinna być równa bądź większa straconych miksow + 0.25% kosztów zuzycia całego eq z walki. A tymczasem walcząc regularnie w PVP po jakimś czasie zaczyna brakować golda na itemy typu regi, mobilki itp.

  7. #15682
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Czy to ja jestem nieogarnięty czy PVP to kosztowny biznes i na nim tylko tracimy? Na chłopski rozum wydawać by się mogło, że będąc w miarę dobrym nasze zyski powinny przewyższać straty czyli ilość golda po wygranej walce powinna być równa bądź większa straconych miksow + 0.25% kosztów zuzycia całego eq z walki. A tymczasem walcząc regularnie w PVP po jakimś czasie zaczyna brakować golda na itemy typu regi, mobilki itp.
    Teraz to nie wiem, ale w momencie jak np. buty arktosa chodził po 2kk, to lepiej było losować je za żetony (odpowiednik ok. 200k) niż losować drugą parką.
    Jak tylko akumulujesz żetony(to do momentu ich wykorzystania) lub wydajesz je w bezsensowny sposób, to tak tracisz
    Ostatnio edytowane przez MasterOfPuppets ; 03-09-2021 o 20:08

  8. #15683
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2021
    Postów
    42
    Jakie jest prawdopodobieństwo wykopania uzbrojenia w Starej Kopalni?

  9. #15684
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    Co trzeba zrobić, żeby kłujący pocisk chybną i dlaczego w opisie nie ma informacji, że może chybnąć?
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  10. #15685
    Na którym poziomie moja wojowniczka autorozdawajka z wbitą włócznią zleje Strażnika Urkade przy założeniu, że nie chcę tryhardować po milion walk?
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  11. #15686
    Użytkownik Avatar hurzysta
    Dołączył
    06-07-2019
    Postów
    332
    Cytat Napisał Gustaw Rapier Zobacz post
    Na którym poziomie moja wojowniczka autorozdawajka z wbitą włócznią zleje Strażnika Urkade przy założeniu, że nie chcę tryhardować po milion walk?
    37/39
    Nie chce banaa

  12. #15687
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,336
    Cytat Napisał hurzysta Zobacz post
    37/39
    ta włócznia trochę słabo, gemy będziesz musiał ubrać, na 35 zabijesz jak masz eq >+0, ja zabiłem na 30 mając luckera w eq +1/2, zrobiłem może 10 walk
    My unmatched perspicacity coupled with sheer indefatigabilty makes me a feared opponent in any realm of human endeavor.

  13. #15688
    Użytkownik Avatar aXe
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    100
    Cytat Napisał Cannibal Zobacz post
    Co trzeba zrobić, żeby kłujący pocisk chybną i dlaczego w opisie nie ma informacji, że może chybnąć?
    Celność kłującego pocisku wydaje się być podobna do zwykłych ataków woja, tj. zależy od: szczęścia, uników, celności.

  14. #15689
    trener darek
    Konto usunięte
    dlaczego nie mam klucza do kraty na stoliku w grocie robotników? byłem juz na roztopionym trakcie, moja postac wie ze musi znaleźć jakiś klucz, mimo to nie ma go tam

  15. #15690
    Nie jesteś na odpowiednim etapie questa.
    Żółwie tańczą jak szalone...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •