Strona 190 z 1132 PierwszyPierwszy ... 90140180188189190191192200240290690 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,836 do 2,850 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #2836
    Blejzer
    Konto usunięte
    Mam pytanie jakie zdolności nadają się dla wojownika ???????

  2. #2837
    Użytkownik Avatar Pfem
    Dołączył
    27-04-2012
    Postów
    96
    Cytat Napisał Blejzer Zobacz post
    Mam pytanie jakie zdolności nadają się dla wojownika ???????
    Zadające obrażenia fizyczne.

  3. #2838
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Nie tylko, drenaże i leczenia też są potrzebne.

  4. #2839
    Blejzer
    Konto usunięte
    a na przykład decydujący cios multi atak i inne tego typu????

  5. #2840
    Blejzer
    Konto usunięte
    podam te które mnie ciekawią Precyzja Mega Zatrucie Pomyślność Refleks Ryzykowny Cios Wyrok Śmierci Normalizacja Bryza Poświęcenie Przeczekanie Szczęśliwy Cios Spowolnienie Kuracja. Które z nich nadają się dla wojownika ??

  6. #2841
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Blejzer Zobacz post
    podam te które mnie ciekawią Precyzja Mega Zatrucie Pomyślność Refleks Ryzykowny Cios Wyrok Śmierci Normalizacja Bryza Poświęcenie Przeczekanie Szczęśliwy Cios Spowolnienie Kuracja. Które z nich nadają się dla wojownika ??
    -precyzja dla woja niezbyt potrzebna
    - mega zatrucie niezbyt potrzebna bardziej dla maga (tvt)
    -pomyślność woj też niezbyt przydatne
    -refleks przeciw wojowi niezbyt przydatna
    -ryzykowny cios dla woja
    - Wyrok Śmierci Normalizacja Bryza Poświęcenie Przeczekanie---> dla kazdego przydatne
    -szczesliwy do woja juz nie taki fajny jak kiedys wiec malo przydatne
    -spowolnienie malo przydatne
    -kuracja fajna dla obu klas
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  7. #2842
    Blejzer
    Konto usunięte
    a takie jak wietrzny atak lodowy itd też dla woja ?

  8. #2843
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    czasem mogą sie przydać. ogólnie to tanie zdolności i warto je kupić na zaś, choć rzadko sie używa.
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  9. #2844
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Blejzer Zobacz post
    a takie jak wietrzny atak lodowy itd też dla woja ?
    Tak ale są mało użyteczne warto je użyć wtedy kiedy wiesz jakie twój przeciwnik ma atrybuty.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  10. #2845
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Tak ale są mało użyteczne warto je użyć wtedy kiedy wiesz jakie twój przeciwnik ma atrybuty.
    W 99% przeciwnik ma atrybut, więc są bardzo użyteczne w przypadku rękawic, przy innych broniach prawie nic nie dają, jeśli ktoś na nas nie wbija atrów.

  11. #2846
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Pirrat Zobacz post
    W 99% przeciwnik ma atrybut, więc są bardzo użyteczne w przypadku rękawic, przy innych broniach prawie nic nie dają, jeśli ktoś na nas nie wbija atrów.
    Rozumie że pisząc poradniki dużo czasu spędzasz na myśleniu co jeszcze dopisać by osoby ograniczone mogły to zrozumieć ( naprawdę doceniam twoją prace), ale ja założyłam że gracz któremu odpowiadam jest po prostu leniwy, a nie głupi. Na wszelki wypadek doprecyzuje jakby moje założenia były błędne... Które atrybuty na ma plus, a które na minus.
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

  12. #2847
    Pirrat
    Konto usunięte
    Cytat Napisał sic Zobacz post
    Rozumie że pisząc poradniki dużo czasu spędzasz na myśleniu co jeszcze dopisać by osoby ograniczone mogły to zrozumieć ( naprawdę doceniam twoją prace)
    Nie kpij sobie ze mnie i osób, którym te poradniki mogą się przydać. Skoro jesteś taką świetną wróżką, kto co wie i umie to się wykaż.

  13. #2848
    Użytkownik Avatar Lady Karen
    Dołączył
    06-04-2012
    Postów
    593
    czy jak będzie więcej niż jeden przeciwnik w walce i dam w skrypcie polecenie na sprawdzenie statusu np. nie zombie czy zatrucie to uwzględni wszystkich przeciwników i ich statusy?

    bo dając warunek: "przeciwnik nie ma zatrucie" i chcąc użyć np trujaka, wiadome ze ustawiam wybór celu wg najmniej hp. więc tylko tego przeciwnika status jest sprawdzany?
    naucz się robić skrypty ---> klik!

  14. #2849
    Pies Na Baby
    Konto usunięte
    Uwzględni wszystkich, którzy mają być celem.
    @Down. Oczywiście, że się da.
    Ostatnio edytowane przez Pies Na Baby ; 27-10-2013 o 17:56

  15. #2850
    Użytkownik Avatar NieZabijajMnie
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    1,690
    Cytat Napisał Lady Karen Zobacz post
    czy jak będzie więcej niż jeden przeciwnik w walce i dam w skrypcie polecenie na sprawdzenie statusu np. nie zombie czy zatrucie to uwzględni wszystkich przeciwników i ich statusy?

    bo dając warunek: "przeciwnik nie ma zatrucie" i chcąc użyć np trujaka, wiadome ze ustawiam wybór celu wg najmniej hp. więc tylko tego przeciwnika status jest sprawdzany?


    Jak wiecej niż 1 to wiążące jest to co ustawisz na samej górze ( czyli atakuj przeciwnika z najwiekszym/najmniejszym/losowym hp lub po kolei) dlatego nie da się przeczekać 1 i atakować 2
    @up to to zrób ktoś chyba nawet oferował dużo kasy temu kto to zrobi ale tomi wyjasnił ze to niemożliwe
    Ostatnio edytowane przez NieZabijajMnie ; 27-10-2013 o 17:59
    [SIGPIC]https://pokazywarka.pl/baho0i/[/SIGPIC]Wszystkie błędy są celowe...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •