Strona 961 z 1132 PierwszyPierwszy ... 46186191195195996096196296397110111061 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,401 do 14,415 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #14401
    5 fragmentów-> 90% szans na zabawkę (jak nie wyjdzie- wracają do cb 3 fragmenty)
    Potem zabawki możesz pakować przy pomocy machiny- albo manualnie, co jest czasochłonne (ale można mieć 100% udanych), albo automatycznie (75% szans na zapakowanie)
    Potem prezenty wymieniasz u Mikołaja:
    po 5 sztuk (10% szans na unikat + chyba losowa odnówka)
    po 50 sztuk (gwarantowany unikat + chyba losowa odnówka)
    Za 300 wymienionych prezentów- dyplom pomocnika.
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  2. #14402
    Potem zabawki możesz pakować przy pomocy machiny- albo manualnie, co jest czasochłonne (ale można mieć 100% udanych), albo automatycznie (75% szans na zapakowanie)
    Manualne pakowanie było rok temu ułatwione czy dalej ze zmienną prędkością?
    Żółwie tańczą jak szalone...

  3. #14403
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    jakie gemy polecacie zapakować do kurtki eskimosa i czapy eskimosa? PvE
    inne opcje niż te: czapka kurtka
    Ostatnio edytowane przez Squadron ; 09-12-2020 o 19:10
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  4. #14404
    Moderator
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    562
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Manualne pakowanie było rok temu ułatwione czy dalej ze zmienną prędkością?
    była stała prędkość

  5. #14405
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Manualne pakowanie było rok temu ułatwione czy dalej ze zmienną prędkością?
    Prędkość prędkością, większym problemem jest to, że grafika prezentu z zabawką muszą się pokrywać w ponad 50%, a lag internetu przy tej prędkości wywala szansę na pozytywne ukończenie minigry do kosza. Podobnie z resztą z minigierką u drwali.
    Jesteś takim mistrzem PvE, że nawet sam Sir Tristam cię nie rusza? Kliknij tutaj, by zobaczyć wyzwanie przygotowane specjalnie dla takich jak ty! Sam twórca Tristama aprobuje to wyzwanie!

  6. #14406
    Pamiętam, że w pierwszym evencie miałem manualnie gorszą skuteczność niż automat xd.

    Jeszcze pytanko.

    Da się zrobić w skrypcie warunek dla sytuacji, kiedy następna kolejka jest przeciwnika, a potem na pewno nasza?

    Chodzi mi o sytuację żeby w razie spowolnienia na spokojnie użyć mikstury szybkości/doładowania nie obawiając się, że zrobimy to bezpośrednio przed dublem.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  7. #14407
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2012
    Postów
    212
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Pamiętam, że w pierwszym evencie miałem manualnie gorszą skuteczność niż automat xd.

    Jeszcze pytanko.

    Da się zrobić w skrypcie warunek dla sytuacji, kiedy następna kolejka jest przeciwnika, a potem na pewno nasza?

    Chodzi mi o sytuację żeby w razie spowolnienia na spokojnie użyć mikstury szybkości/doładowania nie obawiając się, że zrobimy to bezpośrednio przed dublem.
    Dać wyżej w skrypcie warunek na leczenie się przed dublem

  8. #14408
    Burmester
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Da się zrobić w skrypcie warunek dla sytuacji, kiedy następna kolejka jest przeciwnika, a potem na pewno nasza?

    Chodzi mi o sytuację żeby w razie spowolnienia na spokojnie użyć mikstury szybkości/doładowania nie obawiając się, że zrobimy to bezpośrednio przed dublem.
    Na sztywno, warunkiem pokroju: "Następne 2 ruchy nie ma przeciwnik" niestety nie (kiedyś rozpisywałem się w propozycji dodania opcji "nie ma", ale nie było zainteresowania tematem). Jedyna opcja to jak wyżej - manipulowanie kolejnością, co niestety eliminuje kilka ciekawych zagrań.

  9. #14409
    To słabiutko.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  10. #14410
    HardMagic
    Konto usunięte
    Jak się nazywa to miasto okrążone czerwonym kółeczkiem w prawym górnym rogu. Nazwa:  Opera Zrzut ekranu_2020-12-10_111254_s1.mfo3.pl.png
Wyświetleń: 1303
Rozmiar:  1.30 MB

  11. #14411
    Cytat Napisał HardMagic Zobacz post
    Jak się nazywa to miasto okrążone czerwonym kółeczkiem w prawym górnym rogu. Nazwa:  Opera Zrzut ekranu_2020-12-10_111254_s1.mfo3.pl.png
Wyświetleń: 1303
Rozmiar:  1.30 MB
    Folhord

  12. #14412
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Da się bez Północną Sferą i bez szukania przewodnika dojść samemu do lodowej doliny?

  13. #14413
    najprawdopodobniej nie- musisz znaleźć drogę w burzy śnieżnej, a bez sfery jest to na 99% niemożliwe
    (kiedyś próbowałem w sumie kilka razy, za każdym razem nie wyszło ale to możliwe wina tego, że jestem nupem w takich minigierkach)
    Ostatnio edytowane przez Violetta Valery ; 27-05-2023 o 11:14
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  14. #14414
    Czy jest skrót klawiszowy odpowiadający za przycisk z hashem, który wyświetla wyniki zakończonej walki?
    ~Pozdrawiam Użytkownik.

  15. #14415
    Użytkownik Avatar Vendetta
    Dołączył
    31-03-2020
    Postów
    119
    Cytat Napisał Vortex Zobacz post
    Da się bez Północną Sferą i bez szukania przewodnika dojść samemu do lodowej doliny?
    Nie.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •