Strona 1008 z 1132 PierwszyPierwszy ... 850890895899810061007100810091010101810581108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,106 do 15,120 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #15106
    Użytkownik Avatar Lucy Gray
    Dołączył
    05-03-2016
    Postów
    588
    Cytat Napisał Spotlight Zobacz post
    Tak dostaniesz ,wartość max na lv ( 8000) jest odnośnie zdobytych żetonów w walkach PvP , więc za wszystkie nie ukończone questy oraz niepokonane bossy dostaniesz normalnie żetony.
    Za KG i wymiany itemków(świetlików, muszelek) też dostanę?
    https://discord.gg/TEPXex4Upd <---- NAJLEPSZY SERWER DISCORD

  2. #15107
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Czy jest zamierzana dodana opcja obserwacji pojedynku w innych miastach niż nordia i azarad?

  3. #15108
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Jeśli będę aktywnie grać to zdążę przed Scythe zdobyć wszystkie unikatowe uzbrojenie +6 jakie istnieją od 31 do 80 Poziomu? (Nie chodzi mi o byle zepsute)

    (W tej chwili mam prawie wszystkie 31-50)

  4. #15109
    trener darek
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    Jeśli będę aktywnie grać to zdążę przed Scythe zdobyć wszystkie unikatowe uzbrojenie +6 jakie istnieją od 31 do 80 Poziomu? (Nie chodzi mi o byle zepsute)

    (W tej chwili mam prawie wszystkie 31-50)
    no, może gdyby ktokolwiek wiedział kiedy będzie Scythe, co masz na myśli pod pojęciem "byle zepsute" i jakie masz możliwości, to by Ci odpowiedział na to pytanie

  5. #15110
    Użytkownik Avatar aXe
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    100
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    Jeśli będę aktywnie grać to zdążę przed Scythe zdobyć wszystkie unikatowe uzbrojenie +6 jakie istnieją od 31 do 80 Poziomu? (Nie chodzi mi o byle zepsute)

    (W tej chwili mam prawie wszystkie 31-50)
    Zdążysz trzykrotnie

  6. #15111
    Są jeszcze jakieś archaiczne grupy potworów typu dwugłowy wąż - 2x żaba - dwugłowy wąż?
    Żółwie tańczą jak szalone...

  7. #15112
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Cytat Napisał Antybristler II Zobacz post
    Są jeszcze jakieś archaiczne grupy potworów typu dwugłowy wąż - 2x żaba - dwugłowy wąż?
    kiedys byly orly x3 na samym dole za mostem w Knieji Azarad ale z jednym z upkow poprawili ze sa juz widoczne. Poza tymi juz nic nie ma chyba ze sam cos ominalem wbijajac pozeracze.

  8. #15113
    Cytat Napisał remano Zobacz post
    proszę o skrypty na 33 - 35 lvl

    mam 33 lvl
    potrzebuję skrypty do walk z potworami PvE

    jestem wojownikiem możesz wysłać prywatną wiadomość w grze mój nick: remano 33 lvl

    mogę zapłacić od 0k do max 20k
    zależy jakie skrypty... po prostu na po potwory skrypt nie potrzebny bij jaszczurogłowych ogniki i poczwary i lwy, jak już to sobie zrób skrypt bezobsługowy na mini-bossy poszukaj w poradniku lub od starszych graczy, bossy bij na manu i jest git
    Dzień się kończy, noc zaczyna Waleczny bitke rozpoczyna.

  9. #15114
    Użytkownik Avatar Squadron
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,535
    W jakich dniach odbędzie się event urodzinowy i wielkanocny?
    Discord - serwer dla Elity
    Persona non grata, licencjonowany krytyk, niewygodny dla aparatu władzy, wielokrotnie ścigany i prześladowany, nazwany heretykiem za krytykę absolutu i skazany na karę śmierci, odwołał się od niekonstytucyjnego wyroku w sądzie apelacyjnym II instancji w wyniku czego karę zmieniono na banicję, powrócił podczas styczniowego rokoszu, w którym Sir BaGGietka Waleczny strącił z tronu króla
    Adiego I Leniwego.

  10. #15115
    Użytkownik Avatar RaZoR
    Dołączył
    17-06-2014
    Postów
    277
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    W jakich dniach odbędzie się event urodzinowy i wielkanocny?
    Urodziny masz 31 Marca, a wielkanoc co roku ma inna date tak wiec musisz czekac.

  11. #15116
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    Cytat Napisał Squadron Zobacz post
    W jakich dniach odbędzie się event urodzinowy i wielkanocny?
    Ktoś twierdził że w srodę przed prawdziwą wielkanocą, kiedy sie pytalem o wielkanoc a urodziny to nwm

  12. #15117
    Użytkownik Avatar remano
    Dołączył
    08-12-2020
    Postów
    50
    Pomoże mi ktoś w tym jak dostać się do komnaty minotaura? bo jak po pokonaniu jego wszedłem do 2 poziomu lochów urkaden to jak miałem znaleźć drogę do tego?
    porobiłem jakieś dźwignie i np. woda przestała się lać.
    Widziałem jak jakaś osoba przechodziła przez wodę to pomyślałem że trzeba zrobić jakieś przejście
    ta woda była przy początkowych 2 pudłach tam gdzie były 2 ''występy'' lub ''zęby''

  13. #15118
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2020
    Postów
    410
    czy puchary igrzysk śmierci na 50 lvl mozna zrobic +4? jesli by sie mialo na tyle duzo czy nie da sie je robic z plusem

  14. #15119
    Cytat Napisał remano Zobacz post
    Pomoże mi ktoś w tym jak dostać się do komnaty minotaura? bo jak po pokonaniu jego wszedłem do 2 poziomu lochów urkaden to jak miałem znaleźć drogę do tego?
    porobiłem jakieś dźwignie i np. woda przestała się lać.
    Widziałem jak jakaś osoba przechodziła przez wodę to pomyślałem że trzeba zrobić jakieś przejście
    ta woda była przy początkowych 2 pudłach tam gdzie były 2 ''występy'' lub ''zęby''
    https://www.youtube.com/watch?v=HKSwfB0WN1M

  15. #15120
    Cytat Napisał Stardust Zobacz post
    czy puchary igrzysk śmierci na 50 lvl mozna zrobic +4? jesli by sie mialo na tyle duzo czy nie da sie je robic z plusem
    Da się zrobić takowy puchar na +4.
    By skłonić człowieka do okrucieństw, każ mu wierzyć w absurdy.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •