Strona 353 z 1132 PierwszyPierwszy ... 253303343351352353354355363403453853 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 5,281 do 5,295 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #5281
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    masz 300 ataku mag
    bijesz 3 (lub więcej) hity zaklęciem
    masz możliwość przywalenia za 2.5 + - 10% swojego ataku mag (czyli 675-825)
    jak przywalisz to się resetuje (nie wiem czy jak chybisz to się resetuje) i musisz znowu 3 razy użyć zaklęcia.
    ok dz leci reput

  2. #5282
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    15 minut nie starczy na walkę
    Jest taka możliwość walki automatycznej .. i to nie jednej.

    Jeśli nie przekonuja Was rzeczowe argumenty takie jak liczba online po wprowadzeniu tego systemu z kowalem, czy liczba walczacych to jest to po prostu niezrozumiałe.
    Po za tym co miało na celu wprowadzenie tego systemu ? bo przy obecnym systemie wprowadzania updatów nowych miast tworzy to tak masakrujaca różnice między 65 grajacym 30 minut, a tym który gra 4 godziny ( sa tacy którzy graja +6 godzin, ale mniejsza o to ), że aż nie chce się grać.
    Oczywiście to byłoby logiczne zagranie gdyby tylko updaty były co jakiś czas, a nie 3 lata.
    Jeśli było to celowe zagranie twórców to gratuluje zachęcenia do pvp, z pewnościa pozyskacie wielu graczy.

    Jednym słowem to był krok wstecz, mimo dobrych zamiarów.

  3. #5283
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2013
    Postów
    200
    Ktoś w ogóle tego używa? Jej specjalna umiejętność nie wydaje mi się za mocna :v

  4. #5284
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    a jest taka z ilością punktów wypisaną??

  5. #5285
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2013
    Postów
    200
    Aby poznać liczbę reputów wystarczy najechać na ten zielony pasek. Po chwili wyświetli się małe okienko z liczbą.

    Nazwa:  0df17b23e39e0ee1fd4fc6fe7efb24ed.gif
Wyświetleń: 495
Rozmiar:  64.1 KB
    Ostatnio edytowane przez Cain ; 24-08-2015 o 21:50

  6. #5286
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Chaos Zobacz post
    popieram

    +
    Napisał gracz, który przestał grać przed wejściem kowala...
    Wracaj lepiej do lola.

  7. #5287
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Cold Zobacz post
    Ktoś w ogóle tego używa? Jej specjalna umiejętność nie wydaje mi się za mocna :v
    pirat xd
    "Nie walczę już z nikim,
    Nie walczę już o nic."

  8. #5288
    Cytat Napisał Cold Zobacz post
    Aby poznać liczbę reputów wystarczy najechać na ten zielony pasek. Po chwili wyświetli się małe okienko z liczbą.

    Nazwa:  0df17b23e39e0ee1fd4fc6fe7efb24ed.gif
Wyświetleń: 495
Rozmiar:  64.1 KB
    To działa tylko na starym stylu forum, na nowym w okienku wyświetla się nick.

  9. #5289
    Lonely
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Fausis Zobacz post
    To działa tylko na starym stylu forum, na nowym w okienku wyświetla się nick.
    https://scr.hu/1ajb/2rwx6

    True

  10. #5290
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    Cytat Napisał SystemOfADown Zobacz post
    jak przywalisz to się resetuje (nie wiem czy jak chybisz to się resetuje) i musisz znowu 3 razy użyć zaklęcia.
    tak, resetuje się. po chybieniu uderzy normalnym hitem

  11. #5291
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał MMAAGG Zobacz post
    Jest taka możliwość walki automatycznej .. i to nie jednej.

    Jeśli nie przekonuja Was rzeczowe argumenty takie jak liczba online po wprowadzeniu tego systemu z kowalem, czy liczba walczacych to jest to po prostu niezrozumiałe.
    Po za tym co miało na celu wprowadzenie tego systemu ? bo przy obecnym systemie wprowadzania updatów nowych miast tworzy to tak masakrujaca różnice między 65 grajacym 30 minut, a tym który gra 4 godziny ( sa tacy którzy graja +6 godzin, ale mniejsza o to ), że aż nie chce się grać.
    Oczywiście to byłoby logiczne zagranie gdyby tylko updaty były co jakiś czas, a nie 3 lata.
    Jeśli było to celowe zagranie twórców to gratuluje zachęcenia do pvp, z pewnościa pozyskacie wielu graczy.

    Jednym słowem to był krok wstecz, mimo dobrych zamiarów.
    Teraz jest mniej graczy online niż 2 lata temu. Wniosek - wprowadzenie Devos zniechęciło graczy.
    Przynajmniej do tego doszedłem Twoim tokiem rozumowania.

  12. #5292
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Teraz jest mniej graczy online niż 2 lata temu. Wniosek - wprowadzenie Devos zniechęciło graczy.
    Przynajmniej do tego doszedłem Twoim tokiem rozumowania.
    Udawaj że nie pamietasz jaki był spadek online po wprowadzeniu tego systemu z kowalem ( mówię o kilku miesiacach przed i po ) ? dosyć spory. Udawaj dalej że z pamiecia masz kłopoty, a online niech dalej spada. Nie wiem czy to brak empatii, czy to że zrobiliście już prawie że komplet eq jest powodem tego oporu.
    No cóż, nie będę tego drażył, bo nawet sami nie znacie przyczyn obecnego stanu rzeczy online, lub nie chcecie wiedzieć.
    Ostatnio edytowane przez Jack Sparrow Back ; 24-08-2015 o 22:07

  13. #5293
    musaraj
    Konto usunięte
    Wejście Kowala = Eliar. To nie Kowal wpłynął na spadek liczby graczy online, a brak rozwoju gry.

  14. #5294
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Wejście Kowala = Eliar. To nie Kowal wpłynął na spadek liczby graczy online, a brak rozwoju gry.
    Zgadza się, to też się przyczyniło do spadku online, ale znam kilka osób, które odeszło ze względu właśnie na system eq +4-8 i jestem przekonany że było ich więcej może nawet i kilkadziesiat, z każdym upkiem problem ten będzie narastał. O tym przekonacie się w Nordii.

  15. #5295
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    50kk to sporo hajsu, ale można go przeznaczyć na naprawdę sporo rzeczy. Ponadto - może się przydać w przyszłosci. Nie mniej, logika podpowiada, że im powszechniejsze eq (które jest dostępnie równo dla wszystkich), tym więcej je ma. A im więcej je ma, tym więcej uważa, że ma szansę w walkach (w końcu przeciwnik ma to samo) i liczy się szczescie (to realne), taktyka, wchodzenie statusów (w takim samym eq raczej nie bylyby mozliwe roznice w statystykach łącznych), a co za tym idzie - więcej chce walczyć (jeszcze jak może zyskac tak duzo, z uwagi na zmiany w PvP). IMO najlepiej jakby w ogóle nie było plusów (ale wsadzanie gemów w eq, łączenie gemów, jakies dodatki setowe byłyby ok).

    Nie mniej, mam swiadomosc, ze bedzie sie to pogłębiać, a eq bedzie dawać zbyt duża (moim zdaniem) przewagę. Licze po cichu jeszcze, że MoP wymusi albo wybłaga wprowadzenie tej góry, o której kiedys pisał. W sensie, turniej-symulacja, gdzie gracze walczą w tym samym eq (w sensie, albo z plusami albo bez) maja wybór zdolnosci ze wszystkich dostepnych i tak dalej. Krotko mowiac, ten mega sprawiedliwy turniej bazujacy na umiejetnosciach, a nie roznicach w eq. Fajnie by było, jakby wszedł .
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •