Strona 1104 z 1132 PierwszyPierwszy ... 104604100410541094110211031104110511061114 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,546 do 16,560 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #16546
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    69
    Jaka jest szansa na drop fragmentu zabawki z gremlina i grupy gremlin x2?
    Chciałbym oszacować, czy jestem w stanie zebrać 300 prezentów do końca eventu, począwszy zbieranie od dnia dzisiejszego.

  2. #16547
    halfdann
    Konto usunięte
    0,182 fragmentów/1 pkt energii + 1 zabawka/66 energii (Grinch się respi co ~65 Gremlinów)

  3. #16548
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    69
    Cytat Napisał halfdann Zobacz post
    0,182 fragmentów/1 pkt energii + 1 zabawka/66 energii (Grinch się respi co ~65 Gremlinów)
    Dziękuję

  4. #16549
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2019
    Postów
    78
    Musaraj oszukuje w matematyce?
    Woj < Mag
    Lamusy

  5. #16550
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Cytat Napisał Surfer Zobacz post
    Musaraj oszukuje w matematyce?
    Nie on jeden, większość śrubujących wynik powyżej 60 używają skryptu.

    Pytanie - czy istnieją jakieś przeszkody natury technicznej które powodują że wszelkie wymiany są ograniczone?
    Mam z 10 tysięcy karpi do wymiany i serio mam to wymieniać po 10? To same dziesiątki tysięcy świetlików, itp.
    Irytujące że coraz więcej rzeczy w tej grze wymaga ustawiania taskera bo nie będę spędzał 5 godzin na klikaniu strzałka - enter - strzałka...

    @edit
    To samo pytanie dotyczy dodania prostych filtrów sortowania w ekwipunku. Chciałem się zabrać za handel na targu żeby się pozbyć miliona sztuk ekwipunku, gemów. Dlaczego w zakładce targu nie ma podziału na rodzaje ekwipunku tylko wszystko jest upchnięte w jedną zakładkę?
    Czy to niewykonalne dodać filtry np. zakresami lvl, typu eq, rodzaju i poziomu gemu, itd. Plus zwyczajna wyszukiwarka eq.
    Teraz jak chce coś sprzedać to nawet ustawiając sortowanie po nazwie czy lvlu muszę przebijać się przez tysiące sztuk.
    Ostatnio edytowane przez Bukłak ; 01-01-2023 o 23:12

  6. #16551
    The Worst Nightmare
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Nie on jeden, większość śrubujących wynik powyżej 60 używają skryptu.

    Pytanie - czy istnieją jakieś przeszkody natury technicznej które powodują że wszelkie wymiany są ograniczone?
    Mam z 10 tysięcy karpi do wymiany i serio mam to wymieniać po 10? To same dziesiątki tysięcy świetlików, itp.
    Irytujące że coraz więcej rzeczy w tej grze wymaga ustawiania taskera bo nie będę spędzał 5 godzin na klikaniu strzałka - enter - strzałka...

    @edit
    To samo pytanie dotyczy dodania prostych filtrów sortowania w ekwipunku. Chciałem się zabrać za handel na targu żeby się pozbyć miliona sztuk ekwipunku, gemów. Dlaczego w zakładce targu nie ma podziału na rodzaje ekwipunku tylko wszystko jest upchnięte w jedną zakładkę?
    Czy to niewykonalne dodać filtry np. zakresami lvl, typu eq, rodzaju i poziomu gemu, itd. Plus zwyczajna wyszukiwarka eq.
    Teraz jak chce coś sprzedać to nawet ustawiając sortowanie po nazwie czy lvlu muszę przebijać się przez tysiące sztuk.
    Do wykręcenia większej ilości pkt, niż 60 trzeba mieć przynajmniej jedną sprawną półkulę mózgu. Musaraj akurat ma sprawne obie, więc przekłada się to na wynik. Dodanie filtrów czy jakichkolwiek rzeczy, aby wpisać do np. wymian świetlików numerek większy, niż 100 wymagałoby już zmian w silniku gry, czego Tomiemu nie chce się robić, bo po co? Silnik pewnie zdechłby, gdyby ktoś wymienił 10k ryb za jednym razem. Nie wymagaj zbyt wiele. Odpal sobie taskera i tyle. Tak samo dodanie filtrów wymagałoby kilkudziesięciu kliknięć w edytorze gry, a to już zbyt wiele.

  7. #16552
    Użytkownik Avatar musaraj
    Dołączył
    14-04-2021
    Postów
    108
    Cytat Napisał Surfer Zobacz post
    Musaraj oszukuje w matematyce?
    Cytat Napisał The Worst Nightmare Zobacz post
    Musaraj akurat ma sprawne obie, więc przekłada się to na wynik.
    Nawet jej nie robiłem w tym roku (i w grudniu'22)

    Standardowo kręciłem się zawsze w przedziale 93-97. Jak mi zależało na wyniku (w pierwszych edycjach) i grindowałem kilkanaście prób na najlepszym dostępnym w latach 10. internecie, to przebiłem jakieś 105?

    O ile 114 to podejrzany wynik (obstawiam automatyczne liczenie, ale ręczne przepisywanie wyniku), tak
    Nie on jeden, większość śrubujących wynik powyżej 60 używają skryptu.
    wyniki koło 70-80 nie są podejrzane w najmniejszym stopniu. 90+ (Galaxy, Posejdon, Encyklopedium) są też spokojnie osiągalne bez programu (120+ IQ)

    - - - - - - - - - -

    (P.S. Ten wynik 99 zrobiłem właśnie w tym momencie, o 10:43. Resztę postu napisałem o 9:37. Z fartem mordeczki)

  8. #16553
    Użytkownik Avatar Oma Ghostrick
    Dołączył
    20-09-2017
    Postów
    195
    Czemu nie mogę walczyć z 66lvl i wyżej?
    Nazwa:  tguVaCZ.png
Wyświetleń: 302
Rozmiar:  183.7 KB

  9. #16554
    Użytkownik
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    69
    Jakie uzbrojenie zwiększa ilość zdobywanego złota, ap lub expa?
    Pamiętam jedynie o pierścieniu specjalisty.

  10. #16555
    Cytat Napisał aenyia Zobacz post
    Jakie uzbrojenie zwiększa ilość zdobywanego złota, ap lub expa?
    Pamiętam jedynie o pierścieniu specjalisty.
    Totem nietykalności
    Cześć zbóje
    Pewnego razu uczeń Archimedesa zapytał go, co będzie miał ze zgłębiania matematyki. Archimedes zwrócił się do swojego drugiego ucznia:
    -Daj mu talara, bo koniecznie musi coś mieć z tej nauki.

  11. #16556
    Użytkownik Avatar Harriours
    Dołączył
    24-10-2017
    Postów
    123
    Cytat Napisał aenyia Zobacz post
    Jakie uzbrojenie zwiększa ilość zdobywanego złota, ap lub expa?
    Pamiętam jedynie o pierścieniu specjalisty.
    Zbroja z głębin

  12. #16557
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Oma Ghostrick Zobacz post
    Czemu nie mogę walczyć z 66lvl i wyżej?
    Nazwa:  tguVaCZ.png
Wyświetleń: 302
Rozmiar:  183.7 KB
    Ponieważ postać z 65lvl należy do przedziału rankingowego 51-65lv.
    Wbijając 66lvl wskakujesz do przedziału 66lv+, i możesz walczyć z wyższym poziomem od siebie.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał aenyia Zobacz post
    Jakie uzbrojenie zwiększa ilość zdobywanego złota, ap lub expa?
    Pamiętam jedynie o pierścieniu specjalisty.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...tyki-dodatkowe
    ***** ***

  13. #16558
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2020
    Postów
    13
    Czy ktoś chciałby mi wytłumaczyć w jakich polach mam kopać robiąc tego questa "4. Po rozmowie z Zonrim, udajemy się do Życiodajnych Źródeł. Musimy kopać na polach, gdzie rośnie mech oraz styka się z wodą. Kopanie teraz zabiera 3 punkty energii. Gdy wykopiemy już recepturę udajemy się do Zonriego, który mówi nam o unikatowych butach ( Butach Berserkera)." bo nie widzę tak jakby nigdzie tutaj mchu i cały czas kopie tracąc przy tym niepotrzebnie energie. Quest "Tajemnice Księgi Krasnoludów"

  14. #16559
    Użytkownik Avatar JarseQ
    Dołączył
    11-04-2020
    Postów
    242
    Cytat Napisał Miękana Zobacz post
    Czy ktoś chciałby mi wytłumaczyć w jakich polach mam kopać robiąc tego questa "4. Po rozmowie z Zonrim, udajemy się do Życiodajnych Źródeł. Musimy kopać na polach, gdzie rośnie mech oraz styka się z wodą. Kopanie teraz zabiera 3 punkty energii. Gdy wykopiemy już recepturę udajemy się do Zonriego, który mówi nam o unikatowych butach ( Butach Berserkera)." bo nie widzę tak jakby nigdzie tutaj mchu i cały czas kopie tracąc przy tym niepotrzebnie energie. Quest "Tajemnice Księgi Krasnoludów"
    Najlepiej kop wszędzie i będziesz miała pewność że żadnego punktu nie ominiesz.
    say gex

  15. #16560
    Użytkownik
    Dołączył
    09-11-2020
    Postów
    13
    Nie satysfakcjonuję mnie taka odpowiedź, 200 eny już poszło w błoto )

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •