Strona 1121 z 1132 PierwszyPierwszy ... 121621102110711111111911201121112211231131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,801 do 16,815 z 16974

Temat: [ Pytania ]

  1. #16801
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Jak to jest z tymi nieaktywnymi kontami mfo3? Nowe konta szybciej się kasują od tych kont co były utworzone na początku. Przykład ranking złota jest konto eilam, które od kilku lat ma perma. Kolejne konto to głośopt też osoba od 5 lat nie zalagowała się na konto. Jest dużo więcej takich kont i nie rozumiem czemu nowe konto ma szybciej kasację konta a stare konto to może przez kilka lat być i nie zostanie skasowane.
    logowanie sie do panelu resetuje licznik

    czy zadla szerszeni sa uzywane do czegokolwiek innego niz wymiany u joachima?
    ::::​)

  2. #16802
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Czy blokowanie levelu postaci działa na rozpad dropu złota?

  3. #16803
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    969
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Czy blokowanie levelu postaci działa na rozpad dropu złota?
    nie
    ::::​)

  4. #16804
    Użytkownik Avatar Fresher
    Dołączył
    22-11-2014
    Postów
    183
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    nie rozumiem czemu nowe konto ma szybciej kasację konta a stare konto to może przez kilka lat być i nie zostanie skasowane.
    Nowe konta powinny być usuwane szybciej, bo powstaje ich cała masa, a są szybko porzucane na zawsze. Przecież kont z 2011 nie powstanie więcej, ich liczba może tylko maleć.
    Reputy tutaj

  5. #16805
    Cytat Napisał Fresher Zobacz post
    Nowe konta powinny być usuwane szybciej, bo powstaje ich cała masa, a są szybko porzucane na zawsze. Przecież kont z 2011 nie powstanie więcej, ich liczba może tylko maleć.
    Ale z drugiej strony mamy ludzi przypominających sobie o grze po roku i są zdziwieni, że nie ma ich konta z 30lv.
    Żółwie tańczą jak szalone...

  6. #16806
    Jakie staty powinny mieć dwa idealne żółwie hełmy +3, aby po połączeniu z z dodatkowymi żetonami wyszło +8?

  7. #16807
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    43
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Jakie staty powinny mieć dwa idealne żółwie hełmy +3, aby po połączeniu z z dodatkowymi żetonami wyszło +8?
    68 obr magiczna -12 szybkość
    61 obr magiczna -5 szybkość

  8. #16808
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Kiedy można się spodziewać update Scythe? Trailer został wrzucony dobre 7 miesięcy temu, od tamtego czasu cisza, żadnego info. Prace są w ogóle kontynuowane?
    Moja pierwsza świadomość - piętnastak (piętnastak)
    Mam przed sobą jeszcze wiele, rola w tym własna (w tym)
    Mam przed sobą jeszcze wiele, ale zrobić jak mam (ja)
    Jestem w dupie, gdzieś na wiosce, z dala od miasta
    Dosyć mam fleszy, dosyć twarzy na melanżach (brrr)
    Dosypali jej do drinka, i wyszła prawda
    W koło ostry melanż, tak mi minął osiemnastak
    Tak mi minął osiemnastak
    Woaaah, jestem śliczny
    Naprawdę wiem co się dzieje, nie jestem naiwny (nie)
    Ale mam blizny (woaaah)

  9. #16809
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,650
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Kiedy można się spodziewać update Scythe? Trailer został wrzucony dobre 7 miesięcy temu, od tamtego czasu cisza, żadnego info. Prace są w ogóle kontynuowane?
    Możesz spać spokojnie, żaden update w tym roku nie zagraża. Nic nie wskazuje na to by miało być inaczej.

  10. #16810
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Możesz spać spokojnie, żaden update w tym roku nie zagraża. Nic nie wskazuje na to by miało być inaczej.
    Mało zabawne i olewające podejście. Takich pytań by nie było, gdyby administracja chociaż w małym stopniu informowała w jakiejkolwiek formie o postępach i planach które obecnie są realizowane, gra jest tak poważnie prowadzona, że ostatnie newsy/wprowadzone zmiany są w kółko o poprawkach globalnego potworka który warto podkreślić nic nie daje, ale jest jedyną atrakcją dla graczy pod względem rywalizacji w grze xD

    Nie mam problemu, niech se te update wychodzą nawet co 5 lat tyle ile czasu potrzebują. Liczę, że czas najwyższy przynajmniej informować co jakiś czas graczy o postępach bo sory, wstawienie kuponu na unikat podczas eventu to za mała informacja o "zbliżającej się" aktualizacji. Co za problem wrzucić jakiś screen mapki lub opisać w paru słowach nad czym ostatnio pracowali? Jeżeli w ogóle jakieś pracę są
    Moja pierwsza świadomość - piętnastak (piętnastak)
    Mam przed sobą jeszcze wiele, rola w tym własna (w tym)
    Mam przed sobą jeszcze wiele, ale zrobić jak mam (ja)
    Jestem w dupie, gdzieś na wiosce, z dala od miasta
    Dosyć mam fleszy, dosyć twarzy na melanżach (brrr)
    Dosypali jej do drinka, i wyszła prawda
    W koło ostry melanż, tak mi minął osiemnastak
    Tak mi minął osiemnastak
    Woaaah, jestem śliczny
    Naprawdę wiem co się dzieje, nie jestem naiwny (nie)
    Ale mam blizny (woaaah)

  11. #16811
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2017
    Postów
    115
    Od czego zależy kto rozpoczyna walkę w różnych jej rodzajach (Bójki, walki z potworami, walki na arenie, pojedynki)?

  12. #16812
    Użytkownik Avatar Duduś
    Dołączył
    11-02-2017
    Postów
    43
    Cytat Napisał iPodrazam Zobacz post
    Od czego zależy kto rozpoczyna walkę w różnych jej rodzajach (Bójki, walki z potworami, walki na arenie, pojedynki)?
    W bójkach zawsze rozpoczyna osoba broniąca się, w pozostałych przypadkach jest to losowe

  13. #16813
    Pytanie do adminów, testerów i wszystkich innych mających styczność z tworzeniem gry i do silnika gry - na ile i na jakie sposoby można wprowadzić odnawianie mini? Dla przykładu, czy jest możliwe wprowadzenie zmniejszania czasu odnawiania w zależności od zbicia mobków? Czas odnowienia 24h a po zbiciu 100 mobków czas skraca się o połowę lub o 1-3 godziny, maksymalnie do 1 godziny oczekiwania?
    Le tits now

  14. #16814
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2015
    Postów
    201
    Cytat Napisał Tensa Zangetsu Zobacz post
    Pytanie do adminów, testerów i wszystkich innych mających styczność z tworzeniem gry i do silnika gry - na ile i na jakie sposoby można wprowadzić odnawianie mini? Dla przykładu, czy jest możliwe wprowadzenie zmniejszania czasu odnawiania w zależności od zbicia mobków? Czas odnowienia 24h a po zbiciu 100 mobków czas skraca się o połowę lub o 1-3 godziny, maksymalnie do 1 godziny oczekiwania?
    Nie wiem jak wygląda to ze strony technicznej, ale mam pytanie do Ciebie. Po co Ci taka funkcja? Nie istnieje mini respiące się samo co 24h, które opłacałoby się respić.

  15. #16815
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2014
    Postów
    50
    Z jakiego powodu mam limit 5 postaci na swoim koncie? Właśnie się dowiedziałem, że domyślnie można mieć maksymalnie 3, ale w życiu nie przypominam sobie, żebym powiększał limit postaci.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •