Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Brak możliwości łapania automatycznie świetlików

  1. #1

    Brak możliwości łapania automatycznie świetlików

    Po skończeniu się czerwonej i niebieskiej mgły rozpyliłem je ponownie i tu powstaje pierwszy błąd nie ma rozpylonych mgieł. Odświeżyłem grę, nawet się wylogowałem i zalogowałem sie ponownie nadal nie ma rozpylonych mgieł. rozpyliłem jeszcze po 2 razy mgły i nadal nic nie ma. Odświeżanie i wylogowywanie i powtórne logowanie nic nie daje. Następnie skrzynki które wcześniej zebrałem aby latały wszystkie 7 świetlików po rozstawieniu ponownie nie pojawiły się.

  2. #2
    Niestety ani odświeżanie strony, alni przelogowanie jak również wychodzenie z jaskini i zmiana przeglądarek nie działa

  3. #3
    Nie wiem jak z automatycznym łapaniem* i ponownym rozstawieniem skrzyń, ale faktycznie mgły nie uruchamiają się.

    *z tym to akurat problemu nie ma

    //

    trudność w automatycznym łapaniu to nie błąd, lecz niedogodność wynikająca z innego błędu.
    Ostatnio edytowane przez VaanDee ; 26-03-2015 o 21:02

  4. #4
    skoro skrzynki które "rozstawiłem" są nie widoczne a nie ma ich również ani na planszy ani w przedmiotach fabule wiec nie istnieje już automatyczne łapanie bo muszę co godzinę dochodzić do kompa i je łapać ręcznie

    mgły można już rozpylać jednakże nadal nie odzyskałem skrzynek
    Ostatnio edytowane przez Mistrz Assassin ; 26-03-2015 o 16:42 Powód: naprawa 1 błędu

  5. #5
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Przez jakieś pół godziny była w grze usterka dotycząca używalnych przedmiotów ustawiających zmienne (a są to w tej chwili chyba tylko pułapki i mgły, przy czym pułapki wymagają naprostowania, gdyż zostały utracone i nie da się ich odzyskać). Poprawka w drodze.

  6. #6
    a kiedy można się spodziewać naprawy usterki i zwrotu pułapek?

  7. #7
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,753
    Cytat Napisał Mistrz Assassin Zobacz post
    a kiedy można się spodziewać naprawy usterki i zwrotu pułapek?
    Pułapki już powinny wrócić.

  8. #8
    są działają - dziękuje -TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2014
    Postów
    6
    Też mam taki błąd, że znikła mi pułapka na żółte świetliki i nigdzie jej nie mam.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •