Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 54 z 54

Temat: Zbierasz, respisz, expisz, a i tak nie dropisz

  1. #46
    Nie napisałeś nic, czy dodatkowo trzeba zmarnować MF na to, no bo chyba nikt nie będzie wchodził 19 razy dziennie, żeby złapać 4000 świetlików w 30 dni.

  2. #47
    Jeśli chodzi o świetliki to przez tydzień bez użycia mf można złapać 1176. Wystarczy chcieć ;D

  3. #48
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Jeśli chodzi o świetliki to przez tydzień bez użycia mf można złapać 1176. Wystarczy chcieć ;D
    I być nolifem.


    Tak naprawde to nie wiem, po kiego grzyba narzekacie. Jest dużo eq jak na długość trwania upka. Już pojawiają się pierwsze itemki z plusem. Wystarczy mieć chęci i dużo gotówki.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 21-03-2015 o 21:46

  4. #49
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał Fanta Zobacz post
    Ciekawa sprawa, że drop jest obliczany na team/grupe, zamiast stricte indywidualnie,
    kiedy TvT 'żyje' jedynie na IŚ, a właśnie jedynie PvP jest źródłem jakiejś rozrywki tutaj.
    Przecież nie zawsze wymianę mini robi się w tym samym składzie.

    Darujcie sobie pisanie neologizmów rodem z gimnazjum,
    bo ja jestem za stary chyba, żeby je zrozumieć.
    Jeśli post ma wyglądać tak wartościowo jak napisał krycha - to polecam Alt +F4.

    Podziwiam Soad za cierpliwość do sprawdzenia tego. Plus dla Ciebie.

    Nie wiem jak jest u innych, czy też mają tak mało, ale dla mnie TAK - to jest bieda.
    Kowal swoje jeszcze zepsuje i robi się mało opłacalnie pod kątem: zainwestowany czas na grę - osiągnięcia.


    W sumie argumentem przeciwko mnie jest to, że gra jest stworzona raczej dla dzieci i nolajfów,
    więc próżno jest szukać czegoś dla tych starszych, lub tych, którzy mają ciekawsze rzeczy do roboty niż kolejne 100-200 mobów do zabicia.

    Cóż... jeśli moja droga do PvP prowadzić ma przez zdobycie i wykucie eq, które dropi jak dropi - dzięki za spędzony czas.
    Na tej stacji będę zmuszony wysiąść, bo dalsza podróż mnie za drogo kosztuje.
    Nie jestes sam:
    duzo ubilem Brazowych Olbrzymow...
    chyba juz ponad 160 ... i co mi wypadlo helm olbrzyma, pancerz olbrzyma i ostatnio magiczne uderzenie ...
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  5. #50
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Asasynek Zobacz post
    Nie napisałeś nic, czy dodatkowo trzeba zmarnować MF na to, no bo chyba nikt nie będzie wchodził 19 razy dziennie, żeby złapać 4000 świetlików w 30 dni.
    Przy normalnym życiu idzie złapać 28 dziennie bez większego wysiłku, wystarczy chcieć.

    Cytat Napisał Yogi Zobacz post
    Nie jestes sam:
    duzo ubilem Brazowych Olbrzymow...
    chyba juz ponad 160 ... i co mi wypadlo helm olbrzyma, pancerz olbrzyma i ostatnio magiczne uderzenie ...
    Masz około 50 pełnych wziątek, czyli powinieneś uzyskać coś w okolicy 4xEQ i 2 zdolności.
    Z drugiej strony z tego co patrzyłem powierzchownie po raportach, to łapiesz się w drugie odchylenie - co chwila coś spada komuś innemu w Twojej walce Od strony gry jest nawet całkiem pozytywnie - w Twoich walkach to wydaje się przekraczać te 3% na minibossa, tylko po prostu rzadko wpada do Ciebie.

    Ogółem czysta losowość.

  6. #51
    Użytkownik Avatar Yogi
    Dołączył
    03-06-2011
    Postów
    641
    Cytat Napisał benefit Zobacz post
    Przy normalnym życiu idzie złapać 28 dziennie bez większego wysiłku, wystarczy chcieć.



    Masz około 50 pełnych wziątek, czyli powinieneś uzyskać coś w okolicy 4xEQ i 2 zdolności.
    Z drugiej strony z tego co patrzyłem powierzchownie po raportach, to łapiesz się w drugie odchylenie - co chwila coś spada komuś innemu w Twojej walce Od strony gry jest nawet całkiem pozytywnie - w Twoich walkach to wydaje się przekraczać te 3% na minibossa, tylko po prostu rzadko wpada do Ciebie.

    Ogółem czysta losowość.
    wiem o tym, że czysta losowość, tylko troszke jak to okreslone bylo wkurzajace jest ...
    powiem nawet szczerze, ze wiecej za swietliki dostalem, jak zrespienia np mini bossow, chodzi o eq lub zdolnosci :>
    mam zlapanych swietlikow niespelna 800, wiec poszlo na nie 800 eny...
    podczas gdy na 160 olbrzymow potrzeba 200x160 eny...
    Ostatnio edytowane przez Yogi ; 21-03-2015 o 23:49
    Pytasz "dlaczego?", rzeczy zawsze dzieja sie bez ostrzezenia, pozniej przychodza odpowiedzi.

  7. #52
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    1,489
    drop powinien być mały, unikaty powinny być unikatowe
    moim zdaniem itemów na ten up jest aż za dużo
    drop, skoro narzekacie to jest dobry, mógłby być nawet zmniejszony
    nie jestem za tym żeby każdy mini-boss gwarantował każdemu bijącemu po itemie, zdolności i może frytki do tego
    przez pospolitość unikatów sa one łatwo sprzedawane, zarobieni gracze kupują bo dużo i tanio i ulepszają bo mogą, nastepnie dochodzi do tego że tych kilku zarobionych graczy ma itemy +7, a ci co dropią swoje uciułane +2/+3

  8. #53
    Pamiętajmy o tym, że mowa negatywna w internecie i gdziekolwiek rozchodzi się szybciej niż ta pozytywna.
    Jeżeli zjesz w restauracji obiad - dobry/bardzo dobry, nieczęsto pochwalisz to gdziekolwiek, zaś jak znajdziesz w sałatce żabę / muchę w zupie lub po prostu obiad nie zasmakuje, jest tu większa szansa na podzielenie się negatywną opinią.

    Tym samym bardzo trudno ocenić skalę zjawiska, bo nie wiadomo ile siedzi tam osób z bardzo dobrym dropem, ale cicho.

    Trudno też oczekwiać całych setów +6/8 po tak krótkim czasie. Dodajmy, że każdy trzyma lepsze eq dla siebie

  9. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    528
    a może umieszczone zostaną w końcu itemy z upka w prezentach na igrzyskach chyba że juz są bo dawno nie byłem :P

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •