Zobacz wyniki ankiety: Jaki wybierasz system limitu expa/ poziomu?

Głosujących
89. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nic się nie zmienia, mniej doświadczenia, a poziomy sobie nabijamy. Mnóstwo walk 68 vs 65 itp.

    41 46.07%
  • Nie można nabić większego poziomu jak 66. Doświadczenie zostaje uśpione, ale wciąż obowiązuje.

    48 53.93%
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 81

Temat: Limit expa, edycja przyjazna administracji

  1. #61
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    To nie jest league of legends, że umiejętności jednych mogą się znacznie różnić od drugich. Jak każdy będzie miał takie samo eq to najlepszy aktualnie w pvp manu trafi na jakiegoś koxazbogdańca który akurat będzie miał statystyki PRZECIWNE do tego miszcza pvp i go rozwali. Może i będzie więcej osób walczących, ale nie będzie jak pokazać się lepszym. Teraz jest to możliwe właśnie poprzez zbieranie kasy i robienie eq. Zrobią eq +3 i na co mam zbierać pieniądze ty mi powiedz ;p.

    Mapy podsunął bardzo dobry pomysł.
    Ostatnio edytowane przez Czitosik ; 09-03-2015 o 22:12

  2. #62
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Jak zniknie kowal to już nikt nie będzie w to grał. To jest jedyny realny scenariusz. Nie ma rywalizacji - nie ma gry. Nuda. A może właśnie trzeba pomóc tym, co nie wiedzą jak zrobić eq? Może tylko w ten sposób da się ich zachęcić do pvp? Niech poczują, że mają realne szanse. Oczywiście nie, lepiej jest wszystkich zrównać do jednego poziomu. Robienie eq +7/8 to obecnie jedyny sens tej gry.
    Nie wiem dlaczego wychodzisz z założenia, że każdy POWINIEN mieć równe szanse.
    Ostatnio edytowane przez SoShy ; 09-03-2015 o 22:17

  3. #63
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Czitosik Zobacz post
    To nie jest league of legends, że umiejętności jednych mogą się znacznie różnić od drugich. Jak każdy będzie miał takie samo eq to najlepszy aktualnie w pvp manu trafi na jakiegoś koxazbogdańca który akurat będzie miał statystyki PRZECIWNE do tego miszcza pvp i go rozwali. Może i będzie więcej osób walczących, ale nie będzie jak pokazać się lepszym. Teraz jest to możliwe właśnie poprzez zbieranie kasy i robienie eq. Zrobią eq +3 i na co mam zbierać pieniądze ty mi powiedz ;p.
    Teraz jest to możliwe? Od 3 lat te same ryje.. Powiedz szczerze, czy ja Ci się tam nie znudziłem? Nie chciałbyś zeby jakiś czarodziejskikrzysztof414 dobił rank i pokonał mnie czy kogoś z topki?

  4. #64
    Houqe
    Konto usunięte
    A ten dziwoląg który jęczał ze ten pomysł z równaniem wszystkich JEST MI NA RĘKĘ, niech się idzie palnąć w łeb. Ludzie to normalnie taborety xd

    Skrypty za darmo mają ode mnie zamiast płacić za nie majątek, chce im pvp ułatwić, by nie sterczeli na 200-400 ranka, a Ci z gębą do mnie

    A bujajta Wy sie
    Ostatnio edytowane przez Houqe ; 09-03-2015 o 22:26

  5. #65
    Houqe ma racje, zlikwidujmy kowala i zostawmy eq +0-4.
    Expienie w poziomach maksymalnych powinno być ograniczane do np 5% exp i blokowane jak podczas turniejów w mfo2.
    Myślę że to w 100% wyrównało by szansę w PvP, nie ma co się rzucać tylko zrobić ankietę i każdy przy zalogowaniu wyraził by opinię głosując.

  6. #66
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    O ile dobrze pamiętam to Ty najgłośniej krzyczałeś, że nowy kowal to gunwo, bo każdy kretyn może wykuć eq +8 a Ty się taaak męczyłeś, żeby zrobić dobre uzbrojenie. A teraz nagle chcesz dla tych kretynów usunięcia kowala, bo tak bardzo się o nich martwisz?

  7. #67
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    59
    Soshy od kiedy grasz w mfo3 ? dopiero jak kowala wprowadzono xD jakoś przed kowalem więcej ludzi grało i nikomu nie przeszkadzało xD

  8. #68
    Potwierdzam również to że przed kowalem więcej ludzi grało, a przed wprowadzeniem expa do walk PvP duuużo więcej ludzi walczyło PvP.

  9. #69
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Bartolome na 54lvlu chodzi z pancernym hełmem i nie ma na pas orka +0 i to nie dlatego, że istnieje kowal ani nie dlatego, że wydał wszystko na skrypty. Pogadajcie z tymi podstawowymi rankami to zdziwicie się jak oni doszli do 50 poziomu. Oni nie mają pieniędzy na eq na swój poziom a co dopiero 500k na skrypty. Kupują ode mnie fajerwerki, prezenty od mikołaja i inne tego typu gówna a potem w koronie z jeziora chodzą a na 60 nie mogą pokonać zmory. Tymi skryptami tylko robisz im większą krzywdę bo oni juz W OGÓLE nie muszą myśleć ;p.

  10. #70
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    Co wy sie tak przejmujecie tym kupowaniem/sprzedawaniem skryptów? Skoro ktoś nie potrafi go zrobić, to czemu nie może sobie kupić? Jeśli miałby na tyle oleju w głowie to usiadłby i wymyśliłby coś. Wiele razy zamiast sprzedać skrypt, mówiłem "za darmo" co w jakiej kolejności, ale wiekszość z nich nawet tego nie rozumie. Wywalicie kowala bedzie to samo, Ci co ogarniaja z eq, będą ogarniali potem tak samo, a Ci co nie potrafią nic, nadal nic nie zrobią. Tyle z mojej strony.

  11. #71
    Użytkownik
    Dołączył
    07-08-2013
    Postów
    353
    Cytat Napisał xDedxD Zobacz post
    Soshy od kiedy grasz w mfo3 ? dopiero jak kowala wprowadzono xD jakoś przed kowalem więcej ludzi grało i nikomu nie przeszkadzało xD
    W mfo gram od 1,5 roku. Jak zaczęłam grę to kowal prawdopodobnie już od dawna był i z tego co pamiętam walczyło sporo osób. Dopiero potem przestali walczyć z powodu braku upka. Jednak przez ten czas udało mi się zrobić eq +7/8 bez wydawania realnej kasy a wyłącznie za to, co zdobyłam w grze - czyli jednak można.

  12. #72
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2013
    Postów
    176
    Tak jak Atronis napisał, właśnie o to chodzi. Za bardzo wierzysz w tych z podstawowym rankiem Houqe, jak im udostepniasz skrypty to oni nawet nie patrzą co w nich jest ;p. Ale pomysł Mapego wydaje się być bardzo sensowny, chociaż zwiększyłbym ten limit do 66 bo itemy na 66 tez mogą niektórzy używać na pvp.

  13. #73
    Użytkownik
    Dołączył
    03-04-2011
    Postów
    59
    czyli zaczelas od 50lv grać xD więc duzo straciłas

  14. #74
    Houqe
    Konto usunięte
    Cytat Napisał SoShy Zobacz post
    O ile dobrze pamiętam to Ty najgłośniej krzyczałeś, że nowy kowal to gunwo, bo każdy kretyn może wykuć eq +8 a Ty się taaak męczyłeś, żeby zrobić dobre uzbrojenie. A teraz nagle chcesz dla tych kretynów usunięcia kowala, bo tak bardzo się o nich martwisz?
    Nowy kowal to nie ułatwienie w kuciu eq dla cichociemnych, tylko maszynka do zarabiania kasy.

  15. #75
    Użytkownik Avatar Atronis
    Dołączył
    05-05-2013
    Postów
    669
    xDedxD skoncz juz pisać, nie da sie Ciebie czytać. Jesteś profajterem, wiemy.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •